Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo je Aktiva?

Kdo je Aktiva?

Kopirano
Kdo je največji čistilec v Sloveniji?

Podjetje Aktiva čiščenje oziroma njegova krovna družba Aktiva skupina je od leta 2009 v lasti družbe Activa innovations group, registrirane na Cipru. Mihael Strmljan pravi, da ni njen lastnik niti solastnik, ker je podjetje prodal. Imena novega lastnika ni želel povedati. Ker so podjetja vendarle ljudje, smo sami pobrskali po arhivih v registru podjetij. Kot zadnjega znanega lastnika Aktive skupine, tedaj še pod imenom Humanus (ustanovljena je bila leta 2008), smo v registru našli Gorana Brankoviča, tedanjega predsednika uprave Sinfonike in sedanjega generalnega direktorja Slovenskih železnic . Pod njegovo taktirko je Humanus kupil tri čistilna podjetja, nato sta se sredi leta 2009 v zgolj dveh tednih kot lastnici izmenjali dve ciprski družbi, nazadnje sedanja lastnica Activa innovations group. Goran Brankovič, ki ga je naše “brskanje po njegovem zasebnem poslovnem delovanju v času, ko še ni bil generalni direktor SŽ in s tem javna osebnost”, nekoliko razhudilo, nam je odločno zatrdil, da ni NIKOLI ustanovil nobene ciprske družbe in da je bilo “njegovo lastništvo v Humanusu zgolj posredniške narave, ustvarjeno pozitivno razliko v ceni pa je prijavil davčni upravi v skladu s slovensko zakonodajo”. Komu je prodal čistilna podjetja, nam tudi on ni povedal.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Vili, prijavi bando na Evropsko sodišče. Pri nas tako ni nič.

DAJMO VILI……………………DAJMO VILI……………………….DAJMO VILI

Tudi mene zdaj zelo zanima, kdo vse je lastnik Aktive. Mogoče jo je prodal lastni ženi?
Ali otroku?

Minisstrstvo za delo, družino in socialne zadeve je ugotovilo, da ima omenjeno podjetje družba Aktiva HRM d.o.o. od 337 zaposlenih delavcev, za določen čas zaposlenih 330 delavcev.
Vse pogodbe so sklenjene iz razloga začasno povečan obseg dela.
Družba je v skladu z odločbo Ministrstva za delo, družino in socialne zadeve vpisana v register in zagotavlja delo delavcem, pri drugemu uporabniku. Ugotovljeno je bilo, da vsi delavci opravljajo delo pri uporabniku Aktiva čiščenje d.o.o.
Sledi nadaljevanje.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

In zakaj je pomembno kdo je lastnik , ti pametnjakovič?

Zakaj ne bi bilo važno? Seveda je dobro vedeti, da spet Slovenec “slovenceljne” nateguje in jih gura v sužensko razmerje! V kolikor je naše gore list je to še toliko večja žaaaaaaaaaaaalost!!!
Več takih pametnjakovičev kot zgornjemu očitaš, manj možnosti bi bilo za takšno početje. Tako pa samo jamramo in gledamo kako nam iz pred nosa KRADEJO…Denar in dostojanstvo!!!

Ti ni težava lastnika ampak problem zakonodaje, ki to dopušča.

Nezmožnost normalnega odpuščanja delavcev ali drugih inštrumwentov za znižanje stroškov v primeri krize, podjetja sili v iskanje drugih rešitev.

lep pozdrav z vami bi rad delil to novico
Aktiva čiščenje je največja nesnaga kar jih je od vseh čistilnih servisov !!
človek je za njih en drek vredn z njim delajo hujše kot s kakim sužnjem !
za stisko ali kaj podobnega se sploh nena požvižgajo to vam pišem ker moja mami dela za to bando !
vsak dan se mi domu pripelje skoraj v solzah ker mora prenašat to sranje ki si vedno zmisli njena trčena
šefica delat mora na več ustanovah poštah bolnicah trgovinah … vglavnem mečejo jo kamor pride !
na dan dela več kot 80 km je samohranilka tale avtek ko ga ima bo kmalu omagal saj je v zelo slabem stanju za drugega pa ni denarja neve več kaj naj naredi mamina sodelovka je dobla živčni zlom saj je bila pod tako velikem stresu kot je sedaj moja mami v 4 urah mora spucat 400 m2 prej sta čistli dve čistilki 8 ur sedaj samo moja mami plus še dve druge stavbe dela cele dneve tako da se komaj kaj vidima jas vjutro v šolo ona vjutro v službo po šoli pridem domu jo vidim za 1 uro in spet mora nazaj na delo !! kot sem reko dela več kot 80 km na dan a na km ji plačajo 8 centov mora si kupit vinjeto tankat servisi ono tisto kr naprej na cesti se vedno boji da se ji nebo kaj zgodilo če se ji bo bom ostal brez strehe nad glavo !! ko pride šefica ji vedno dvigne pritisk saj samo naklada da se mora prepirat z njo vglavnem vem da ni edina ampak to se nebi smelo delat z pridnimi marljivimi delavci če bi se pritožli bi pa ostala brez službe kot ji šefica vedno grozi če nebo šla tja kam bo rekla bo ji dala knjigo in je nerabijo več !! če dobite možnost delat za njih se raje obrnite najdite raje kaj druga da vam nebo žal tako kot je mnogim aktivinem delavkam raje bit na borzi kot pa se za njih po kolenah metat za totih 450€ plače !!

Iščejo se oškodovani ljudje v tej družbi!
Pišite na ta forum

Očitno ni nobenega oškodovanega na tem področju.
Jaz sem oškodovan iz strani podizvajalca od aktive.

O ja, nas je kar nekaj… prijavljajte jih na inšpektorat in vlagajte tožbe. Nič jamrat!

Pozdravljeni!
Mene pa zanima kdo pa je šefica?Namreč meni je ponudila delo neka Lucija ki imasta z možem skupaj zdaj 2 leti čistilni servis Aktiva in mi je povedala vse naj naj o podjetju pa da je plača 1200 z malco in prevozom kar je meni absolutno smešno saj tolko še v avstriji ne dobijo

New Report

Close