Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek služba je narod je pa len

služba je narod je pa len

Nudim delo in imam razpis na zavodu.
Kličejo me vsi ki bi radi delali na črno.
Ker mal fuša tle malo tam nekaj da ata nekaj dedi in nekaj dobi podpore od države.
In seveda hotel mama ima 5 zvezdic.

Podpora bi moraala imeti bolj ostre pogoje komu jo dati.
Kako lahko podpirajo mlade zdrave fante ki so leni.
Ne pride na razgovor ali te zavrne ker je len k fux.

Na zavodu so pa zgroženi ko jim to poveš.
Zapret zavod ukint lenuhom podporo in jih bo na zavodu samo 10 000.
Razumem da so nekateri težko zaposljivi in da so nekateri ki morajo dobit podporo ne pa vsi ki se znajdejo ram.Naterat jih delat in če zavrneš delo ukint podporo.

Kdaj pridem jutri zjutraj? Daš kaj predujma? Od prejšnjega tajkuna čakam dnar že od marca.

jah tebe bo vsak zavrnil, zakaj se pa vprašaj sam…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Napiši še, kako delo nudiš, pod kakimi pogoji in za kako plačo… mogoče bomo bentili skupaj s tabo..

No pa tukaj objavi svoje prosto delovno mesti, če upaš seveda. Pa da vidimo, koliko se jih bo prijavilo, butl en!

Najbrž je fizično delo na petek in svetek za minimalno plačo, pol se pa čudiš, da noben noče bit tvoj suženj..

kakšno delo nudiš, kje ali sem sploh usposobljen za to, pa če za plačo ne vprašam tudi pravijo da nisem pravi pogajalec za delo, tako vsaj na zavodu pravijo, torej, kdaj in kje in če vidim da sem pravi povej kdaj jutri ob šestih ali prej.

Kaj zavod? Tisti, ki smo brez službe, moramo na zavod, tam ti pa rečejo, da si moraš sam iskat sližbo, oni ti ne dajo nobenih podatkov, kdo rabi delavce. Mi je ravno včeraj ena na zavodu zabrusila: iščite si službo sami, mi nismo zato tukaj, da bi vam jo iskali.
Mi poveste, zakaj moramo biti prijavljeni na zavodu? In kaj delajo potem na Zavodu?
Ni mi jasno, iščem pa delo za invalide, ker nisem sposobna za vsakršno delo (bolezen), a pripravljena sem delati vse, kar zmorem.

Napišite, za kakšno delo gre in na katerem koncu Slovenije. Če imam kaj izkušenj s tem ali se počutim vsaj sposobnega se tega naučiti, in če gre za delo v kraško-goriški regiji, se javim.

Ne vem, kaj ponujaš in za koliko, ampak jaz mislim, da je trenutno stanje glede iskalcev zaposlitve katastrofalno. So ljudje, ki nimajo od česa živeti in pripravljeni delati karkoli, pa ne dobijo službe. Vsaj v našem okolišu je tako in je tvoje sporočilo zame povsem neumestno.

na zavodu so plačane od tega koliko jih spravijo iz zavoda na tak ali drugačen način, ali ga zaposlijo, seveda si moraš delo najti sam, prijaviti pa moraš da si našel delo in ona tam dobi plus, če se pa naprimer ne javiš na razgovor bo ona tam spet dobila plus, ker te bo zabrisala iz zavoda in bo spet eden manj.

Smo manjše podjetje,na tržišču že 21 let.
Šli smo iz 4 na trenutno 7 zaposlenih.
Iščemo še 2.
Pomet se veča 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} letno.
In plače 1200 do 1300 za 170 ur.
Res slabi pogoji dopusta imajo 35 dni.
Zdravnik ,izobraževanja na račun firme.
Predn me popluvate in serjete napisal sem ker je sistem slab,podpora lenuhom,jabrajo da ni dela in da ni plač,za plači za katero je treba pa delat pa so raje doma kot pa delali.

a nisi morda zamolčal, da moram za 1200 do 1300 s svojim avtom in telefonom najti mesečno ne vem koliko novih strank?

Še zmeraj nisi povedal, kaka je potrebna izobrazba in kaj je potrebno za to plačo (govoriš o neto plači?) narediti..

Zdravniški pregled in izobraževanja za potrebe službe pa so obveza delodajalca..

Naj uganem dela se od 7 zjutraj konča pa se nekje med 17 in 20 uro, seveda se od tega plača le 8 ur, vse ostalo so neplačane nadure ki jih je treba požreti da lahko ti kot šefek furaš svoj stil. Dela se od ponedeljka do sobote (ki ni plačana), pa še kakšno nedeljo če je treba (seveda delavcem, ne tebi). Kakšna bolniška, kakšen dopust in regres, to je samo preseravanje. Pa če firmi zagusti (beri: če šefe rabi novega BMW) je čisto logično da se plače zmanjšajo za 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, v primeru da pa je huda kriza (beri: šefek kupuje vikend na Havajih) pa je čisto normalno da sploh ne dobijo plač tisti čas. In vse to ponujaš za pazi to – celih 580€ neto na mesec!! Ja, res se globoko čudim, da ne stojijo v vrsti za tako službo. Pa btw – če bi bil narod len nihče nebi delal za minimalca, kaj šele delal 6 mesecev brez plače!


Če gre za pošteno delo, tega ne bi nobeden odklonil. Napiši še profil, pa ti jih jaz pošljem 30, da boš izbral dva.

No,da vidimo.Tudi mene zanima.

In že ga ni več…… čudno zares a ne

Zato,ker ni nič res…

kakšno delo nudiš, kje ali sem sploh usposobljen za to, pa če za plačo ne vprašam tudi pravijo da nisem pravi pogajalec za delo, tako vsaj na zavodu pravijo, torej, kdaj in kje in če vidim da sem pravi povej kdaj jutri ob šestih ali prej.[/quote]

Prej en dan si se hvalil, da si privatnik in da sin dela s tabo! Si lagal ali lazes zdaj?

kakšno delo nudiš, kje ali sem sploh usposobljen za to, pa če za plačo ne vprašam tudi pravijo da nisem pravi pogajalec za delo, tako vsaj na zavodu pravijo, torej, kdaj in kje in če vidim da sem pravi povej kdaj jutri ob šestih ali prej.[/quote]

Prej en dan si se hvalil, da si privatnik in da sin dela s tabo! Si lagal ali lazes zdaj?[/quote]fusam bi se pa zaposlil a nisem tega ze povedal pred dnevi

ti ne seri si pa res model….ne vem a znaš štet ampak 170 je 170 ur dela.
od 8-16 ali od 16-22.00
Nimam bmw-ja ampak rablen enoprostorec…stanovanje 100 m2 in nič vikenda.
res se pa dela 6 dni na teden nadur ni.
in regres vsako leto.plače redno 15 v mescu…kaj te bo zdaj zmotil…in ja tudi midva z ženo delava po 8 ur na dan vsak dan….

Lej, ti se čisto preveč ukvarjaš s tem, kaj delajo drugi in kaj si privoščijo, sama pa misliš, da si žrtev. Ampak dejstvo je, da lastniki znajo zrihtat delo drugim in jim plačajo, tisti, ki hodijo v službo pa tega niso sposobni in rabijo nekoga, ki jim to organizira.

Lahko še toliko bentiš, ampak to je dejstvo. Če bi bila sama tako sposobna, bi ti imela podjetje …

Kaj se dela, kakšno delo je to? Tudi kje?

Ma ne opravičuje se tem blesavim babnicam. meni je jasno kaj pomeni privat. Tudi mi ga imamo, ampak ne vem koliko časa še. Tvoja firma deluje kul. Plača je super in za ta denar se ne branila niti narediti kakšne nadure. Upam, da dobite ok delavce, ker jih je res težko najti.

New Report

Close