Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kateri odtenek pudra

kateri odtenek pudra

Vem, da ne bo lahko odgovoriti, vendar bom vseeno vprašala. Sem pikico pikico svetejše polti in moj zadnji puder, ki sem ga kupila je bil Max Factor Second skin fundation 075 golden, vendar je nekoliko pretemen za moj obraz.
Zanima me, kako kupujete pudre, kako ste dobili pravo barvo zase in ali mi katerega svetujete? Imam pa normalno kožo, nekoliko je mastna na T predelu.

To je tudi moja vecna tezava. Ko koncno najdem pravega, ga naslednjic ni vec v prodaji. Tezko je tudi priti do pravega odtenka, ker imajo v vseh drogerijah take luci, da je potem puder, pri dnevni svetlobi cisto drugacen. Trenutno uporabljam Dior in sem zelo zadovoljna.

Če se že morate fasadirat, je tist iz Hoferja čist okej in po normalni ceni, ne pa nek fensišmensi pofl, ki ima samo ime pa ceno. Pha…

Garnier natur tonirana krema 8€ v DM, od Max F. bi pa morala 70 vzeti-nude ali natur. 75 ti bo prišel prav poleti, ko boš zagorela. Do takrat ga spravi.

075 golden je kar temen, jaz sem svetla in mi je zelo temen. kakšen imaš podton rumen, roza ali oliven?
puder je bolje da je svetlejši in potem temniš z mat bronzerjem po potrebi. za poleti je ponavadi temnejši puder kot pozimi.

s pudrom skoraj ne moreš zgrešiti, če uporabljaš dva odtenka. eden naj bo za odtenek svetlejši od tvoje polti, drugi pa odtenek temnejši. na hrbtno stran roke iztisni oba pudra v primerni količini eden zraven drugega in nato se pudraj z obema barvama istočasno, a tako “melirano”, ne mešaj ju med seboj v enotno barvo. odličen učinek. zelo dobro tudi, če kdaj ne dobiš ravno “tvojega” odtenka.

Definitivno Lily Lolo, mineralni puder v prahu. Veliko odtenkov za vse, ki smo bolj svetle, pa ful lepo se zlije s kožo. Dejansko gre za mineralni puder – iz naravnih sestavin, ne pa maxfactor nategovanja. In za razliko od slednjega tudi ne testira na živalih.

poskušaj s testerji

Kako si pa ugotovila svoj odtenek? jaz sem si ravno danes naročila 4 vzorčke iz anglije. pudrov do zdaj nisem uporabljala in si niti približno ne predstavljam, kakšen odtenek bi mi ustrezal.

Lily lolo tako izsuši kožo, boljši je everyday minerals od mineralnih pudrov.

@ena nenapudrana,
v MB jih prodajajo v prodajalni od Tosame, sem šla kar tja in direktno preizkusila. Imam pa odtenek Blondie, čeprav sem mislila, da bom potrebovala še svetlejšega, ker ponavadi moram imeti najsvetlejši odtenek. Tukaj pa komaj 3 po vrsti, toliko odtenkov imajo.

Nisem opazila, da bi mi izsušil kožo, je pa res, da uporabljam jojoba olje in ne krem za obraz. Imam pa normalno kožo, ampak prej suho kot pa mastno.
Everyday minerals sem že slišala, ampak še nisem imela možnosti preizkusit…lep bo dan, ko bo vsa ta kozmetika na voljo v bližnjem dm-u namesto vsega crapa, ki se sedaj prodaja =) Verjamem, da enkrat bo tako!

Puder, ki ga ne zamenjam za nič na svetu, je fantastičen, res pa je, da je namenjen bolj zreli koži, vendar so njihovi odtenki večinoma enako ‘šifrirani’

Uporabljam pa I60, s tem, da mi je pozimi malce pretemen in potem uporabim zraven še I20 ali I40.

http://www.shiseido.com/lifting-foundation/9990000000026,default,pd.html

Kaj pa testerji?

________________________ *Če srce čuti, ni nič prehitro*

New Report

Close