Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obsesija z varanjem, povedati nepovedati….

Obsesija z varanjem, povedati nepovedati….

Ko berem teme kjer se “nedof….” čistunke sprašujejo ali naj povejo, da mož od ene xy vara….
se mi obrača, da vas ni sram privoščljivke nepotešena, zakompleksane…..
Kaj vas briga tuje življenje? Izgovarjanje na to,da je to pošteno, da naj žena izve kak je dec je puhlo in s tem samo opravičujete vašo zlagano,kvazi iskrenost. Z anonimnimi pismi boste morda zaradi vaše vzvišenosti povzročile hudo trpljenje, ja tudi sončkov…., morda bo prišlo do nasilja ali kake druge verižne reakcije. Morda doma vse funkcionira super, zakaj to uničit? Aja seveda, ve nimate nič razen svoje zakompleksanosti ker vas nihče ne povoha…pa je treba še drugim uničit. Prvič ne veste zakaj kdo vara, drugič se vas ne tiče kdo, s kom, kdaj……

Morda nekdo izmed partnerjev vara določeno obdobje,recimo kriza v zakonu, potem pa ne večin vse gre lepo naprej. Prede se odločite uničit zakon osebam,ki nimajo z vami nič…, malo premislite….

Ste pa vse, ki sploh pomislite na take kretenizme kot so razna pisemčka….obsojanja vredne kure!!!!

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Oglasila se je ena prevarana, ki je povedala, da ne more odpustiti tistim, ki so vedeli in niso povedali. Prevarane imajo pravico vedeti. Prevarane odločajo o tem, če bi želele vedeti ali ne.

Verjetnost, da pa morda katera od prevaranih ne bi želela vedeti, je mikroskopsko majhna. Treba je torej povedati.

No seveda imaš primere, ko ženska ne bi želela vedeti, ker je finančno, čustveno .. in ne vem kako še vse odvisna od moškega. A taki narediš medvedno uslugo, ko ji ne poveš. Prej ko zve, da je partner ne ljubi, prej bo padla na poden in prej se bo lahko pobrala in naredila nekaj iz svojega življenja. Varanje je namreč kraja življenja.

Joj, kraja življenje? Kaj pa hladen zakon brez vsega, ni to kraja življenja,kaj pa jemanje lastninske pravice na partnerjem in omejevanje življenja in zapiranje v kletko?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
nova
Uredništvo priporoča

O, enega lepega se spomnim: človek gre občasno s kako drugo (oz. drugim) seksljat zato, da potem, ko se vrne k svoji ženi (oz. možu), s svojo srečo in zadovoljnostjo od “prepovedanega” seksa nekaj pozitivnega prispeva tudi partnerici (partnerju) in celotnemu njunemu odnosu, ki tako preide na višjo raven :))) Skratka: varati je treba že iz čiste dobrote zato, da je prevarana žena (oz. prevarni mož) srečnejši :)))

Pa da ne boste mislili: tole je povsem resna argumentacija iz realnega življenja, ki ima čisto realno avtorico (in ne avtorja, kot ste mogoče pomislili) :)))

tako je! bmw ima prav, varanje se tiče samo mene in ljubimca, še mož nima nič s tem

varala sem … pa če bi me kera pjasica zatožla, jao njej

Veliko moških, ki obiskujejo prostitutke, pravi, da ljubijo svoje žene. Osebno poznam enega, ki vara na 14 dni do 1 krat mesečno, ki mi je prav tako rekel, da je boljši mož in oče tisti dan, ko se dol da.:-)

Kako naj ženska ve, da je varana? Ne more vedeti, če ji kdo ne pove. Pustimo zdaj tiste primere, ko je več kot očitno, ko moški nosi telefon na WC, ko se zaljubi v tisto, s katero seksa in se začne dišavit….

Meni gredo na k. pa ravno taki ljudje. Ki gledajo stran. In tega je vedno več. Nobenega sočutja, nobenega občutka morale in ostalih pomembnih vrednot.
O tistemu, ki vara pa ne bi niti izgubljala besed, ker so podn od podna.
Če je zakon tako zelo slab spokaj kufre in zgini. Če ni tako slab se potrudi, da bo postal odličen. To, da ne moreš tiča 5 minut v hlačah zadržat pa pove več kot dovolj o tvojih vrednotah. Bohnedej, da bi bila žena rizično noseča. Sej bi celo vas nategnu….tako in drugače. Važno, da je tebi, lepo, tebi, dobro…tebi tebi tebi.
To da je zakon uničil, tisti, ki za prevaro pove je pa itak kretenizem od kretenizma.

Jaz osebno osebe, ki mi ne bi povedala nekaj tako pomembnega, kot je prevara (bilokakšna) nekoga od meni bližnjih ne želim videti nikoli več v življenju. Prijatelj je to v dobrem in slabem. Če gleda stran naj to počne čimdlje od mene.

Jebiga, ofce ste navajene, da imate v čredi 100 ofc in enega samega kozla :)))

Dobro napisano….zelo res! Jaz osebno ne bi niti ure pomišljala, če bi ugotovila, da me mož vara. Sem pa hvala bogu, finančno in tudi drugače povsem samostojna oseba, neodvisna od moževe denarnice, psihično stabilna:)
Uboge varane ženske, ki se ne znajdejo…..res so uboge, prav smilijo se mi!

Naša glavna naloga je, da ugotovimo, kaj je naše delo in da ga opravimo.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Jebiga, ofce ste navajene, da imate v čredi 100 ofc in enega samega kozla :)))[/quote]

kozli imajo koze

…. Ja in kaj sedaj si izumila toplo vodo???

Vsak naj živi po svoje in če se že kdo odloči, da 60 let ne bo gledal SAMO svojega partnerja, v katerega je po navedbah vseh pametnih ŠE VEDNO zaljubljen, kot prvo leto (?????) je to njegov problem in ne tvoj

Jebiga, ofce ste navajene, da imate v čredi 100 ofc in enega samega kozla :)))[/quote]

kozli imajo koze[/quote]

In jih varajo z ofcami :)))

Ni moj problem :))

…. Ja in kaj sedaj si izumila toplo vodo???

Vsak naj živi po svoje in če se že kdo odloči, da 60 let ne bo gledal SAMO svojega partnerja, v katerega je po navedbah vseh pametnih ŠE VEDNO zaljubljen, kot prvo leto (?????) je to njegov problem in ne tvoj[/quote]

…. Ja in kaj sedaj si izumila toplo vodo???

Vsak naj živi po svoje in če se že kdo odloči, da 60 let ne bo gledal SAMO svojega partnerja, v katerega je po navedbah vseh pametnih ŠE VEDNO zaljubljen, kot prvo leto (?????) je to njegov problem in ne tvoj[/quote]

Obstajajo odprte zveze. Če se ženska ne strinja z njo, si naj ta možek poišče eno, ki se bo. Preprosto.:-)

Prioriteta je pravica žene vedeti.

uh, saj to je čisto običajni izgovor, že dostikrat slišan iz varajočih ust obeh spolov, ja!

za bemfla: če nekdo tako razmišlja o zakonu:

hladen zakon brez vsega, ni to kraja življenja,kaj pa jemanje lastninske pravice na partnerjem in omejevanje življenja in zapiranje v kletko?

je mogoče čas, da stopi iz svoje kletke, da si vzame lastninsko pravico nazaj in da poskusi na novo svojo srečo s kom drugim, saj vendar zakon ni prisilno prestajanje kazni…..aja, za to pa ni jajc. Varnost in komoditeta doma sta le na prvem mestu. S temi argomenti si zdrsnil za kar precej nivojev.hg

V eni temi tam nižje sem tole napisala, to je moje mnenje glede varanja:

Osebno ne bi nikomur nič povedala.

Sem tudi sama bila prevarana in ne razumem dejansko tiste zgoraj, ki se noče pogovarjat več z osebami za katere meni, da bi ji morale povedat? halo, povedat kaj? Mar ni osnova razmerja med dvema partnerjema, medsebojna ljubezen, iskrenost, spoštovanje? vse to v razmerju moram poiskati sama, jaz in ne drugi! Drugi mi niso dolžni povedat NIČ! Sama se pa takoj čutila in vedela, po 10 letih, da ima drugo, to ženska čuti, ve! S kakšno pravico bi ne govorila z nekom, ki mi ni povedal, da me partner vara? joj, prejoj, kako z lahkoto krivdo za lastno nevednost in neumnost pripisujemo DRUGIM? In to z neverjetno lahkoto?

Ne nazadnje, če sem kot sodelavka videla tipa na javnem mestu da se celo poljublja v javnosti z drugo bi bila prav gotovo smešna, če bi delala iz tega neko detektivsko nadaljevanko. Ponavadi taki tipi, hočejo, da so zasačeni, hočejo, se razidet in na tak način to počnejo, drugače bi se skrivali….

Ne, varanje ni kraja življenja. Varanje je ena izmed interesnih dejavnosti za (do) popolnitev nekompatibilnosti.
Kraja življenja je, če se te nekdo lasti.

Polovica moških na Monu je odkrito za varanje, polovica ne. Večini prevarantov je zvestoba vrednota, deklarativna seveda če vemo, da varajo. Statistika Mona torej pove, da Slovenec vara.

Ko Mone pišejo o svojih srečnih zakonih in zaupanju, se sprašujem, kako ne vidijo, da so varane, da morda samo tu in tam katera ni. Česa ne vidijo? Kaj bi morale videti, pa si zatiskajo oči pred resnico?

Onenight standov se ne da videti, ker se luli ne izrabi. Če ima ženska srečo, ugotovi lahko samo tako, da stakne kakšno spb. Ali pa če ji kdo pove. Povejte torej.

Ne gre mi v lajšto kako nekdo tretji ve da nek sosed ali sodelavec vara. Kaj je bil zraven.

Meni se je zgodilo da sva z daljnim sorodnikom, ki ne živi v našem malem mestu šla na večerjo v sosednjem večjem mestu. Normalno da sva se velikokrat objela, se smejala, šepetala na uho ( žal preglasna glasba – nikoli več ne grem tja )………………

Že drugi dan je mož v priljubljeni gostilni od znanca dobil namig v smislu – ti pa ne veš kje sem videl tvojo ženo včeraj zvečer………………….in zarotniško bila je z “enim ki ni imel rok pri miru”.

Moj mož pa čisto mirno – ja in zdaj še spita doma, gremo kasneje na piknik.

Kaj če bi ta “prijatelj mojega moža” otresal te njegove poglede drugje, doma recimo in bi bila njegova žena nagnjena h klepetanju……………….v malem mestu si hitro osran – največkrat po krivici in izkrivljeni resnici.

Koliko nas je iz primarnih družin prišlo sposobnih furat kvalitetno zvezo? Skoraj nič. Tvoje trditve bi morda zdržale vodo v idilični družbi, kjer se vsi zavedajo, da so iz primarne družine prinesli vzorce, zgled, kaj ni družina. To ponavljamo. Pomaga edino podn. Podn lahko predstavlja to, da zveš, da te mož ne ljubi. Pomembno je tudi, da zveš to dovolj zgodaj in ne ko si že vrgel najlepša leta stran.

Šele po podnu si se pripravljen zazret vase in začet delat na tem, kar ti opisuješ, da bi vsak moral…delat na medsebojni ljubezni, spoštovanju, bližini…

ker redkokdo ve, kaj je to, ker zamenjujemo z ljubeznijo alkohol, nasilje, varanje, posesivnost, izkoriščanje….

Pozabila si napisat in vsaj 50-75 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk, ki pišejo na MON-u bi se po*ukalo.

Zlobni jeziki so vedno obstajali in bodo. Samo ti veš, kako sta se s tem obnašala, .. če sta prekoračila mejo dobrega okusa..razlika je recimo, če odločno primeš za koleno moškega, ko mu nekaj razlagaš ali ga erotično božaš.

Mene pa zanima nekaj drugega. Recimo, da imate najboljšo prijateljico, obe imata družino, tudi moška se družita, otroci se družijo, greste skupaj na izlete, na dopuste … Potem pa vam prijateljica zaupa, da se je podolčkala z enim npr. sodelavcem. Bi se počutile dolžno povedati to njenemu možu, al kako??? Ali boste ščitile prijateljico in ji še nudile alibije za čas, ko bo s svojim ljubimcem??

V službi podrejene ščitijo nadrejeno, ko kliče mož, ki mu rečejo, da je šefica na sestanku, v resnici pa seksa s sodelavcem med službenim časom tam v eni gostilni. Meni se takšni ljudje zaserjejo v dno duše in ne bi mogla biti prijateljica z njimi. To je moj odgovor na tvoje vprašanje. Moža bi seveda anonimno obvestila..morda bi mu celo osebno povedala, odvisno od tega, v kakem smislu prijatelji bi bili.

New Report

Close