Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdracilec Stojan Jerman

Zdracilec Stojan Jerman

Slišala sem za tega zdravilca iz Žusterne.. Mogoče kdo pozna, je uspešen?

Rada se pozanimam, preden grem..

Lp

Napaka v naslovu – zdravilec.

Se opravičujem

Sem bil, ne morem reči nič pohvalnega, veliko govorenja , samopromocije, učinka nobenega pa še, ni poceni (45) !!!

Skopaj se v slani vodi, pojdi na Bled ali na obalo na sprehod, s kom pametnim na kakšno debato, veliko preberi na svojo temo, pa še tu kaj vprašaj. Več ljudi več ve.

pozdrav

Stojan Jerman ni zdravilec, temvec zame osebno zelo dober kiropraktik. Na kratko, brez njega bi imela velike tezave z roko. Saj je nekje 2 meseca nisem mogla dvigniti tudi nobene moci nisem imela. Po dveh obiskih sem bila prenovljena. Enako velja za moje znance, katerim je pomagal, da niso potrbovali obljubljenih operacij iz strani zdravnikov. Lep pozdrav

Pozdravljeni

Ko govorimo o alternativni medicini govorimo o zadevi, kjer se na sploh pojavlja veliko dvomov, saj je prav na tem področju ogromno t.i. samooklicanih zdravilcev, ki mislijo da jim je dovolj tri dnevni tečaj rejkija. Stojan definitivno ne sodi v to zvrst, saj je v osnovi zdravnik, poleg tega je študiral kitajsko medicino v Pekingu mnogo let. Za tako vrsto znanja moraš biti zelo pogumen in odprt, ker sta si medicini različni. Prva,zahodna, obravna človeka kot stroj, kjer se zdravi le določen del telesa ne pozdravi pa se vira bolezni. Zahodna medicina ločuje psiho in telo ter ne priznava obstoj meridijanov, duše, či-ja….itd. kar je v oblasti kitajske medicine. Če človek pride k zdravniku, ki obvlada kit. medicino a na njo ni pripravljen, potem je bolje da ostane doma. Kitajska medicina je tisočletja stara in še vedno zelo učinkovita. A če je človek zaprt in ne pusti do sebe potem mu lahko pomaga le zelo agresivna zahodna medicina.

Lp

..pa še par besed o kitajski medicini..Ljudje večinoma še ločijo ne med Kitajsko in Japonsko, če že vedo kaj, vedo zaradi kitajskih trgovin in poznani so jim tudi ostali stereotipi o Kitajski, ki ne držijo. Zakaj? Zato, ker je potrebnega veliko truda in časa za poznavanje kitajske kulture. Sem sodi tudi medicina. Če si človek samo vtipka v googla, se mu lahko razodane nekaj splošnih dejstev v slovenskem jeziku ali v angleščini. Do pravih informacij o tem, kaj kit. medicina je pa bo prišel če se poda na Kitajsko, prebere knjigo v kitajščini…Koliko ljudi pa to stori? Zelo malo…zato, ljudje o kitajski medicini in o Kitajcih ne vedo nič, ravno zato ker poslušajo čveke in stereotipe nimajo pa resničnega znanja, ki je težko dostopno. Zaradi prevelike želje po udobju se povprečnemu človeku niti ne ljubi, da bi prišel do pravega znanja zato raje vztraja pri neznanju ter dela škodo sebi in drugim.

Sicer je tema že stara in sem najbrž pozna, pa vendar, če v bodoče lahko komu pomagam:
K Stojanu hodim že več kot 10 let vsakič ko je kriza in sem izredno zadovoljna, saj mi je pomagal tam, kjer uradna medicina ni… Sem že imela težave s križem, vratom, kolki, želodcem in mi je vsakič pomagal in je bilo vse ok. Tudi moji prijatelji in znanci so ga obiskali in ga tudi še danes obiskujejo in čisto vsi so zelo zadovoljni. Naj povem, da ni najbolj nežen, na momente vidiš zvezde na nebu sredi belega dneva, vendar so te masaže še vsakič pomagale.
Pred letom sem se preselila v tujino, pa ravno iščem njegove kontakte na netu, da se naročim in sem tako naletela na to objavo…

Pozdravljeni

Če bi želeli ga lahko pokličete med tednom do približno 17h in ob sobotah do 12h. Sedaj dela v Izoli. Njegova telefonska: 05 6283 283. Pozdravček

Prejšnji teden sem bila prvi pri njemu. Prvi vtis je bil kar strašen, saj nisem pričakovala, da mi bo tako pokalo v sklepih in vretencih. Ampak po skoraj treh letih konstantnih bolečin v stopalu, po enkratnem obisku pri njemu so popolnoma izginile. Problem imam tudi z desno roko, ki mi mravljinči. Rekel je, da je kriv vrat, ker imam zategnjen, in tudi tega se je lotil. Mravljinčenje je izginilo v 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} meri.

Lahko samo povem, da sem bila pred dvema letoma v Valdoltri pri ortopedu zaradi stopala, kjer mi je dr. rekel, da to ni za operirati in KONEC. Ko sem ga vprašala, kako naj normalno hodim, športam, živim, je rekel, da naj jemljem naklofen. To je bila njegova rešitev. A g. Jerman mi je po enkratnem obisku odpravil bolečino popolnoma. Mogoče se bo vrnila čez čas, lahko že naslednji teden, ampak po treh letih sem prvič popolnoma brez bolečin v stopalu in lahko normalno živim.

Krasen je. Samo petsto evrov dej v kuverto, pa te ne bo nič več bolelo. Pizdharija, v sloveniji plačujete baje še vedno dodatno zdravstveno zavarovanje, pa osnovno zdravstveno zavarovanje, pa en kup zdravstvenih domov mate, pa še dnar k šarlatanom noste! Niste resni. Jaz bi vam samo zdravstvene kartice prelomu pa pobral, pa nimaš več dren delat po bolnicah, kr k zdravilcem hodi!

Lahko ga pokličete na telefonsko številko: 051 283 283. Dela od pon- pet od 8.30-13h in od 15-17h, sobote od 08.30-12h. Lp scintilla

Vagabund, kaj je šarlatanstvo oz. kdo je šarlatan? Šarlatán -a m (ȃ) slabš. 1. kdor se dela, da je strokovnjak, čeprav za to nima znanja, sposobnosti. (SSKJ). Stojan je v prvotni izobrazbi zdravnik zahodne medicine. Z. medicina žal ne zmore zdraviti na naravi prijazen način. Kitajske medicine se je učil v Pekingu kjer je tudi delal. Kitajska medicina je stara več tisoč let, združuje psiho in telo in zdravi na naraven način-seveda pa človek ne sme biti zaprt do drugačnega, ker drugače pa mu lahko res pomagajo samo tableti.

Človek, ki ima toliko znanja kot ga ima Stojan se lahko išče s povečevalnim steklom pa ga ne boš našel. K njemu ne hodijo samo Slovenci ampak tudi Hrvati, Italijani, Avstrijci itd.

Tudi jaz sem zdravilka.
Uradno imam prijavljeno zdravljenje z reiki metodo. (III.stopnja Ushui reiki).
Sem šarlatanka? Če vam tako odgovarja … sem.
Če vam tako odgovarja … nisem.

Zdravim?
Ja.
Zdravim?
Ne.

niste tako dobri, da bi bili brez konkurence, zato pa hocete imeti monopol, vi zahodnjaki hocete iznicit tisocletja star vzhodnjaski pristop k medicini, ki je imel tudi neke rezultate, ne le vasa suhoparna zahodnjaska omejena znanost, zahodnjaski zdravniki imate plasnice, mislite pa, da ste blazno pametni.

niste tako dobri, da bi bili brez konkurence, zato pa hocete imeti monopol, vi zahodnjaki hocete iznicit tisocletja star vzhodnjaski pristop k medicini, ki je imel tudi neke rezultate, ne le vasa suhoparna zahodnjaska omejena znanost, zahodnjaski zdravniki imate plasnice, mislite pa, da ste blazno pametni.
[/quote]

skoraj res.

To je največji problem celotne zahodne znanosti, tudi medicine-NAPUH. Zahod pozablja da so bili nekoč tudi modreci, ki so bili prav zares modri in so znali živeti z naravo. Če ne bi znali pač ta medicina ne bi bila več uporabna. Narava ima svoje zakone ki jih še nobeno človeško bitje ni spremenilo, čeprav si znanost želi obvladati naravo..lepotne operacije in borbe za večno mladost in dolgo življenje… hahaha. V bistvu pa ljudje ne znamo živeti, ne poslušamo telesa in potem bi radi dolgo živeli???

Za več informacij v zvezi z njegovim zdravljenjem lahko pišete na mail: [email protected].

Pa zakaj je potem toliko nezdravih ljudi na svetu, če pa Stojan vse ozdravi?

niste tako dobri, da bi bili brez konkurence, zato pa hocete imeti monopol, vi zahodnjaki hocete iznicit tisocletja star vzhodnjaski pristop k medicini, ki je imel tudi neke rezultate, ne le vasa suhoparna zahodnjaska omejena znanost, zahodnjaski zdravniki imate plasnice, mislite pa, da ste blazno pametni.
[/quote]
Amen, brother (or sister)! 🙂

Vidim da so na tem forumu sami poznavalci in hudo razgledani ljudje, katerih komentarji so zelo na mestu.

Lahko je zaničevati in kritizirati a težje argumentirati ker je potrebno imeti znanje za dober argument.

Zdraviš?
NE!
Zdraviš?
NE!

Če že butara, le tepcem prodajaš točno določen način priprav, da narava sploh lahko začne zdraviti, kar je še možno.

Eden izmed slednjih sem bil dolga desetletja tudi jaz. 😉

btw, tale mojster pa ima očitno hudo pomankanje tepcev! ;-)))))

Kaj jaz vem. Naša medicina temelji na tabletah in rezanju. Vem, da nekatere bolnišnice vsaj v Ameriki imajo zraven dodaten oddelek, kjer je alternativna medicina v sklopu te bolnišnice..predvsem za rakave bolnike. In študij kaže, da je več ozdravitev, kot pa samo rez in domov.

Verjetno???:))))

Na psihi je veliko več kakor na telesu, lep primer je neverjetna povečana moč telesa v adrenalinskih trenutkih. Največ je pa na duši, kot osnovi bivanja. Če duša noče živeti, psiha ne bo delala in telo bo zamrlo.

Če se lastnik avta noče z njim voziti, njegov računalnik ne bo mogel upravljati s strojnim delom njega in avto bo na mestu zarjavel in na koncu zgnil. Takemu avtu tud neben mehanik ne more pomagati.

Preberi si kaj o odsotnosti od sebe, pa makar Rajka Škariča poslušaš.

New Report

Close