Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste že kdaj izgubili mobilni telefon?

Ste že kdaj izgubili mobilni telefon?

Nekje sem brala, kako ljudje rutinske stvari delamo povsem avtomatsko in pogosto sploh ne vemo, kdaj smo jih naredili. Smo jih pa:) V mislih imam predvsem dogodke kot so zaklepanje vhodnih vrat, ugašanje luči, etc. Seveda to vedno naredimo, čeprav vsakič znova preverjamo, ker se ne spomnemo, ali smo jih res uredili:)

Kakšen pa je vaš odnos do mobilnega telefona? Ali pred odhodom vsakič znova preverite, če ga imate v torbici ?

Ste že kdaj izgubili mobilni telefon?

p:s:
Zakaj tale anketa? Danes sem kar dolgo iskala svoj mobilni telefon. Kar dobro sem morala pomisliti, preden sem se spomnila, kje sem ga nazadnje pustila. Zakaj nisem poklicala iz drugega telefona? Ker sem imela izključeno zvonenje in ga itak ne bi slišala:)

[youtube]abqZU5OVkKk[/youtube] Nikoli obupati 5 sekund pred čudežem ( Maginja Blinkita)

sem pa že dirkala domov gledat, če sem likalnik izklopla … sem ga

a šteje tudi če ga izgubiš pa potem najdeš… to se mi zgodi zadnje čase v povprečuj 6x na teden;))

nova
Uredništvo priporoča

Sem že šla kdaj od doma brez njega, sem ga že tudi pozabila v službi na mizi, izgubila p aga še nisem :)) Že trkam :))))

Sem “izgubil” svoj prvi telefon, na avtobusu pa sem ga cez pol ure dobil nazaj, ker sem javil da sem ga pozabil. Enega sem pa “izgubil” nacrtno ker me je razjezil in sem ga vrgel ob steno.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

To je super, če ga človek potem nekako najde:)

Ampak za anketo sem imela v mislih, da ga izgubiš in si potem primoran ga kupiti, ali ga namigniti kot darilo:)

[youtube]abqZU5OVkKk[/youtube] Nikoli obupati 5 sekund pred čudežem ( Maginja Blinkita)

hvala za namig o namiganju za darilo, moja nokia je stara šest let in občasno štrajka :)))

Nekje sem brala, da veliko ljudi izgubi – beri pozabi, telefone na kavnih avtomatih, ko gredo po kavo. Ko čakajo pri avtomatu jih začne telefon motiti v roki in odložijo ga nad avtomat. Potem gredo direktno v pisarno s kavo….seveda brez telefona.

Se je komu že pripetilo kaj takega?

[youtube]abqZU5OVkKk[/youtube] Nikoli obupati 5 sekund pred čudežem ( Maginja Blinkita)

Nkol ga nisem izgubila, parkrat samo pozabila v službi:).
Če analiziram tip ljudi, ki pogosto izgublja mobilne telefone…svojo “napravco” radi izpostavljajo na vseh možnih površinah na javnih krajih (lokali, restavracije, sestanki, parki ipd.). Ker dons baje nisi moderen, če vsa tvoja bližnja in širša okolica ne vidi najnovejše, najzanimivejše male napravce:). Opažam, da pri teh ljudeh številčnost klicev ni tako pogosta, da ga je potrebno imeti non-stop na očeh, zato se rado zgodi, da izgine iz vidnega polja:). No, meni se to ne dogaja, ga imam sicer v bližini (torbica), nisem pa obsedena s tem, da bi hodila obsevana:).

Nekje sem brala, da veliko ljudi izgubi – beri pozabi, telefone na kavnih avtomatih, ko gredo po kavo. Ko čakajo pri avtomatu jih začne telefon motiti v roki in odložijo ga nad avtomat. Potem gredo direktno v pisarno s kavo….seveda brez telefona.

Se je komu že pripetilo kaj takega?[/quote]

Načeloma ga v službi niti ne jemljem iz torbe .. če pa ga že (ker imam klic), pa se mi potem zgodi to, da ga na mizi tudi pustim 🙁
Ampak ni panike, v pisarni sem sama, jo tudi zaklepam, tako da ni strahu, da bi si morala kupiti zaradi tega nov telefon..

Pred leti smo bili na izletu po Skandinavskih prestolnicah in spomnem se, da v Sloveniji takrat še ni bilo mobilnih telefonov. No ja, morda sta ga imela 2 sošolca, to je pa bilo tudi vse. Še danes se spomnem, kako mi je padlo v oči, da so imeli Skandinavci navado, da so najprej položili mobilni telefon na mizo, šele nato so se usedli….tega je že kar nekaj lete, ampak mi je zelo ostalo v spominu. Zelo se mi je zdelo zanimivo.

[youtube]abqZU5OVkKk[/youtube] Nikoli obupati 5 sekund pred čudežem ( Maginja Blinkita)

Dokler ga jaz najdem v torbi, trajaaaa:) Ženske nosimo v torbicah s seboj veliko tistega, kar rabimo, še več pa tistega, kar ne rabimo, ampak večja, kot je torbica, več notri spravimo:)

Meni malo pomaga obesek, da ga hitreje iz torbice “zvlečem”:)

[youtube]abqZU5OVkKk[/youtube] Nikoli obupati 5 sekund pred čudežem ( Maginja Blinkita)

Dokler ga jaz najdem v torbi, trajaaaa:) Ženske nosimo v torbicah s seboj veliko tistega, kar rabimo, še več pa tistega, kar ne rabimo, ampak večja, kot je torbica, več notri spravimo:)

Meni malo pomaga obesek, da ga hitreje iz torbice “zvlečem”:)[/quote]

Uh, to pa drži, ja … večja je torbica, več nosimo s sabo … ampak če pa vse rabim s sabo.. 🙂
Se pa, ko izbiram torbico, držim tega, da mora imeti veliko žepov, tako da ima telefon svoj žep in ga najdem takoj 🙂

Za krajo pa moj telefon ni primeren, razen za kakega zbiralca starin…. ampak ker še vedno dela brezhibno, ga ne mislim menjat..

ko sm bla najstnica sm skos neki zgublala, ala kljuci, ocala….
pol sm dobila pa neko studijo v roke, da zelo tesko izgubis stvari, oziroma da jih zelo hitro najdes, v koliko se naucis da oci pricno podzavestno spremljati kaj pocnejo roke…
od kar obvladam to vescino ne zgubljam stvari in tocno vem kje se nahajajo oziroma kje sem jih pustila…
mozgani naj ne bi pozabili kar so oci videle…
in res ce kej iscem, se ustavim, zavrtim film v glavi in hitro pridem do iskanega…

problem nastaja le takrat ko moz kej isce…. on pa itak skos neki isce… jst nej bi pa najdla :/

Meni je pa zelo zanimivo tisto, ko nekaj založiš in potem skušaš za nazaj rekonstruirati dogodke, kje si bil, kaj si potem naredil….in ugotoviš, da nekje spomin kar zmanjka…se kr ne moreš spomniti, kaj si potem naredil… a si telefon takrat še imel v rokah, ali ne več:)

[youtube]abqZU5OVkKk[/youtube] Nikoli obupati 5 sekund pred čudežem ( Maginja Blinkita)

Telefon je relativno majhna stvar napram avtomobilu. Pogosto ne vem kam sem ga založil.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Telefon je relativno majhna stvar napram avtomobilu. Pogosto ne vem kam sem ga založil.[/quote]

Posledice THC.

jaz sem ga pa kar v centralno vrgla in je lepo zgorel hudoooo

Telefon je relativno majhna stvar napram avtomobilu. Pogosto ne vem kam sem ga založil.[/quote]telefon ali avto?
Ker meni se je zgodilo da sem založila avto v Munchenu na železniški postaji. Iz restavracije sem ga gledala lepo ven, ko sem pa prišla na parkirišče ga ni bilo več. Po temeljitem posvetovanju smo v restavraciji ugotovili, da je moj avto na drugi strani parkirašča, restavracija je imela več vhodov in zrcalna stekla, tako da je bila cela frka.
Telefone pa izgubljam po tekočem traku, sem pred kratkim računala, da sem menjala že 9 mobi številk zaradi izgube telefona in nikoli ga nisem dobila nazaj..

Telefon je relativno majhna stvar napram avtomobilu. Pogosto ne vem kam sem ga založil.[/quote]telefon ali avto?
Ker meni se je zgodilo da sem založila avto v Munchenu na železniški postaji. Iz restavracije sem ga gledala lepo ven, ko sem pa prišla na parkirišče ga ni bilo več. Po temeljitem posvetovanju smo v restavraciji ugotovili, da je moj avto na drugi strani parkirašča, restavracija je imela več vhodov in zrcalna stekla, tako da je bila cela frka.
Telefone pa izgubljam po tekočem traku, sem pred kratkim računala, da sem menjala že 9 mobi številk zaradi izgube telefona in nikoli ga nisem dobila nazaj..[/quote]

Avto in to ne v Minhnnu. Enkrar sem ga iskal med Piranom in Koprom. Se zgodi, človek tudi za avto ne ve kje ga je pustil.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Telefon je relativno majhna stvar napram avtomobilu. Pogosto ne vem kam sem ga založil.[/quote]

Posledice THC.[/quote]

Malingani.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

New Report

Close