Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Matic Munc: “Dolgo bo trajalo, da operem svoje ime.”

Matic Munc: “Dolgo bo trajalo, da operem svoje ime.”

Ekskluzivno! Matic Munc: Dolgo bo trajalo, da operem svoje ime. – Slovenska kronika[/url]

So stvari, ki se jih nikoli ne da oprati, sploh, če je tekom dogodka udeležen človek. V tem primeru otrok, kar je še huje.

Dej no dej, če kdo hoče brati novice, jih lahko sam poišče, ne pa da kar ene teme odpiraš brezveze.

cela senzacija…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Če berete natančno, je tip priznal sodelovanje pri skrivanju deklice…

Hvala za link.

A dej?

:)))))))))

To je jasno z aviona.

Meni je sumljiv oče deklice … v bistvu je problem v teh dveh familijah. A da ne? Nimam pa jasno pojma, za kaj natačno je šlo, tako kot nihče drug od vas ne!

Je? Potem bi mu morali postavit spomenik za zasluge, ker se kot partizan bori proti mnogo številčnejšemu, bogatejšemu, močnejšemu..sovražniku. Trgajo mu nohte s prstov, pa se ne da. Žalostno je le, da ima vsak svoje meje, želim mu, da nikoli ne bi rabil prestopit na stran laži.

In od tega pravosodja in policije čakamo, da polovi tajkune, zašije zidarje in hilde…. Pa sej niso sposobni v pol leta najti eno deklico, ter korektno informirati javnost. Kaj nam pa ostane drugega, kot da klatimo in mlatimo neumnosti po forumih in za šankom

Svoje ime bo pred očmi države opral tako, da se bo za par let oprijel rešetk zapora iz notranje strani. Pred očmi tistih, ki trezno razmišljamo, pa svojega imena nikoli ne bo mogel oprati. Redko kakšna svinjarija je tako prezira vredna kot izsiljevanje za denar s tujim otrokom.

pa kaj se ti res vse to zdi verjetno…
meni ne…sumljiv mi je oče v vseh njegiovih izpovedih sedaj…
nekaj sem razmišljala, če želi babica mladoletnega otroka prepeljati čez mejo ali ne potrebuje dovoljenja staršev? če ga potem ga je moral oče dati ; posledično v tem primeru nikakor ne more držazi njegova trditev, da se je strinjal z skrivanjem nikoli pa ni imel niti malo pojma kje sploh bi jo lahko skrili…
…nadalje – če bi res se po 14 dneh premislil in želel deklico nazaj – pa če res bi vsi te iz akcije vztrajali pri skrivanju – potem bi lahko že takrat javmno spregovoril vse to kot govori danes…
…navaja, da je nataliji plačeval denar – ko ga je danes novinarja vorašala o konkretnih zneskih – ni znal povedati…potem je rekla pa vsak do kakšne višine v celoti vsega denarja, ki ste ga dali – niti to ni znal povedati…je samo izustil vse svoje prihranke…ja verjetno vsaj približno ve koliko jih je imel…

…moj občutek je,d a je vse to odvetnikova taktika obrambe klienta, ker se je on pač zlomil – drugače ga ne znajo rešit, ali vsaj z zmanjšano vlogo odgovornosti pripeljat iz tega, kot da je nož v hrbet zabil tistim, ki so mu pomagali

…še več – kaj je izrekel danes, da suma spolne zlorabe niso mogli potrditi zaradi svetovalnice akcija, da so oni to ovirali…kakšne bučke no…
primer je bil itak najprej na centru obravnavan in je sam rekel, ker tam ni bil slišan in otrok ustrezno zavarovan, se je obrnil na svetovalnico…kaj ima potem svetovalnica s tem, da že pred tem niso na centru ustreno obravnavali in potrdili suma zlorabe – kot jih sam oče zdaj obtožuje…

…pa še nekaj je v njegovo škodo pri vseh teh izjavah – za moje pojme se je pokazal kot neodgovoren starš, da nekomu, s katerim se ne strinja, zavrača vsa njegova dejanja, kljub vsemu da otroka in pusti, da dela z njim vse kar hočejo…
če bi mu res tako grozili kot trdi bi tudi že takrat naj prijavil te grožnje policiji in do skrivalnic sploh ne bi prišlo…
tip po mojem rešuje sam sebe in svojo kožo…srammota – in kot tak res ni vreden več nobenega zaupanja v svoje izjave…žal pa policija vse kar nekdo reče vzame ne samo kot sum za preverbo ampak očitno že kot kar resnično dejstvo…

Za prehod cez mejo je dovolj osebni dokument, ni potrebno nobeno soglasje…. Ampak…. Zenska, kdaj si ti nazadnje za prehod v avstrijo morala kazat kak dokument?

Se pa strinjam, cela zadeva smrdi, tud oce ni tako nedolzen

da je tale Munc iz hrvaške? Ima tako faco ko kakšen Mongol. Pa priimek. Kot da je bil prednik munjen.

@A je možno: daj prilepi sem svojo fotografijo, da vidimo, iz kje si ti.

Men pride naprej bolj kot neki švaba…vsak pač vidi, kar hoče videt:)

Munc je človek na mestu, Jerneja pa tud, Natalije ne poznam, brala sem pa njeno knjigo in to, kar piše na netu, tako da lahko rečem, da je tudi ona izjemna ženska, kljub svoji izkušnji je premagala strah pred lažmi in ohrani trezno glavo, ko se srečuje z ljudmi, ki gledajo samo na to, da bodo sebe zaščitili

in lažejo na vse pretege.

Možno je, da si ti debil. Pa da je bil kakšen tvoj prednik iz debilostana!

ups, ja moj lapsus – res,d a na ono stran v EU nisem šla že nekaj časa…sem pa imela v glavi razmišljanja pogostejše prehode na Hrvaško in sem zato pozabila na Schengen…moja napača 🙂
čeprav ostali dvomi mi pa ja glede očeta še vedno ostajajo

Jaz se trudim ustvariti mnenje, a več ko berem,manj mi je jasno.

Pri Muncu me moti podatek, da ima s.p. in nima javno objavljenih bilanc in izkazov za vsa leta. Od česa pa potem živi?
To mi je sumljiv podatek, da tudi pri njem ni vse čisto. Očitno jemlje denar na roke.

Možno je, da si ti debil. Pa da je bil kakšen tvoj prednik iz debilostana![/quote]

hahahahaha :)))

TISKOVNA KONFERENCA ob 13. uri – MATIC MUNC – KOROŠKA DEKLICA
http://www.livestream.com/prisotnoststeje

možno je, ni pa nujno, kolikor mi je znano si je spremenil priimek

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Umaknil je otroka od pedofila. Večja kriminalna združba je pedofilija, kot umik otroka od zlozabe, se mi zdi. Glede denarja naj pa sami razčistijo.

New Report

Close