Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kupim Bhip praške

kupim Bhip praške

Rada bi kupila Bhip praške pa ne poznam nikogar, ki to prodaja. Kakšen predlog prosim?

ne vem no. jaz sem jih pila dve leti nazaj pa sem bila grozno naspidirana.bolj v negativnem smislu…kupila sem jih od enega posrednika.

jaz poznam. Piši na [email protected]

Lep dan,

@Poliroli- poslala sem mail.

@eleen- zanimivo, meni se pa super obnesejo, sicer pa je verjetno pomembno za kaj jih rabiš. Jaz jih za učenje.

@Poliroli- poslala sem mail.

@eleen- zanimivo, meni se pa super obnesejo, sicer pa je verjetno pomembno za kaj jih rabiš. Jaz jih za učenje.

Prodajam. Pa še kaj drugega od bhip global firme tud.Imajo super izdelke.

[email protected]

tudi pri meni lahko dobite 🙂
[email protected]

Lahko se jih dobi tudi pri meni [email protected]

Hahaha.post ke odprl pa kak b hip opranec… pomagalo to je za icenje?placebo ti je pomagal… dej razmislite kaj govorite in kaj prodajate… probal sem veliko razlicnih prehranskih dopolnil. Od teh jih le pescica dokazano deluje. Pri bhipu je zadeva podobna kot pri herbalifu,mrezni marketing , ki denar prinasa le lhudrm ,ki so zaceli to prodajat. Ni cudezno zdravilo,niti pozivilo. Gre za majhne vsebnosti sinteticnih mineralov in vitaminov. Ce to potrebujete bo veliko cenejse ce greste iskat v lekarno ali kaksen proteini shop. Folk ne nabijat , kot , da gre za eliksir mladosti. Vecina ,ki to prodajate pa sploh pojma nimate o nutricionizmu… bedaaaaaa

Za Praške od bhipa lahko kontaktirate na tel: 040386232

če zanima še koga kontakt na ZS
LP Aleš

Če še koga zanimajo izdelki Bhipa oz. vse o izdelkih sestavine in ucinki
[email protected]
Pade tudi kakšen popust 🙂 😉 🙂

Živjo:) Če zanima koga B-hip napitki oz. praški, pokliči na 031 543 199

Uuuu delo na črno. Prodaja brez računa, keš na roke. Kje je FURS ko ga rabiš. Večina vas sploh firme nima, da bi lahko legalno račun napisal in prodal.

Nabil vas je ta mrežni marketing v rit. Od njih kupili z računom, vi oa preprodajate brez. Idioti na kubik. In potem še prepričujete kok je legalno. Za njih je, za vad pa niti pod razno.

V to se mečejo naivni ljudje, ki sploh nimajo registrirane dejavnosti prodaje in nimajo pojma o poslovanju.

Pa da vas vidim.

pisite g mail [email protected]

zdravo imam produkte po super ceni kontaktiraj na email [email protected]

Če želite bhip proizvide me kontaktirajte na [email protected]

Moj kontakt je [email protected]

New Report

Close