Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pogled v karte

pogled v karte

Če katera gleda v karte me zanima ali lahko pogleda kako bo z mojo službo in zdravjem. Najlepša hvala.

samo nepismene verjamejo v to sranje. Pojdi raje k psihiatru. Boš več koristi zase naredila.

Ah daj no… ne bodi tako nesramen/nesramna

Nekomu to pomeni upanje…, če dobi informacijo,ki odgovarja je to samo dobro….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Zdravje je, služba bo:).

podpišem.

podpišem.[/quote]

Ljudje na nepravih koncih iščejo upanje…svojo usodo prepuščajo drugim, namesto da bi dvignili svojo rit in kaj naredili. Upanje je smiselno, če se dela na dejanjih, ne pa samo sanjarjenje:).

Služba: ne zaupajte in ne verjemite vsem. Čaka vas nekaj sestankov, odločanj, pogovorov, neke uradne zadeve, odvilo se bo vam v prid, saj imate karto sreče.
Zdravje: glede zdravja je res vse ok. Vas zanima kaj bolj konkretnega?

Mene tudi zanima kako bo s službo. Bom dobila za stalno tukaj ali ne?

Hmmm… Vidim, da bo zagotovo nek sestanek, odločanje o tem. Ogromno se sikirate zaradi te službe, če ne zaradi neke moške osebe, ki vam nagaja. Mislim, da boste službo dobili. V karte gledam zgolj tako, iz radovednosti in ker so mi mnogi povedali, da sem jim žee marsikaj prav napovedala, tako da me jemljite morda z rezervo. Bom pa vesela vsakega feed-backa.

Ne hvala, samo to.

Mene tudi zanima za službo? Bo kaj, kdaj?

Bo. Kmalu.
Imaš zelo optimistično obdobje. Dobila boš darilo…

Mene pa zanima ali se mi bo uresničila želja po otroku…

O superca :)) Hvala ti!! A mi lahko samo še poveš kaj pa naj bi delala? 🙂

Kako mi kaže v ljubezni? Trenutno sem v vezi, pojavil se je tudi nov moški…

Folk, dejte se ustavt…

Tralala pusti nam veselje 😉

Ko bi bilo veselje nooo…tako se mi zdi, da tonete v praznino. Vsem želim najboljše!

Zagotavljam ti, da je vsaj pri meni no, daleč od praznine. Zgolj firbec 🙂 tudi tebi vse najboljše

Se strinjam z našo tralala…
Pojdimo počasi spat.
Če ima pa kdo voljo za pogledat še ostalim pa kar 🙂
Lahko nočko :)))

Tralala!!!! Zdej si pa ti kriva, ker nam noče nič več povedati!! Zdej pa ti vrži karte na mizo in govori kar nas zanima :)))

Jst to delam le v živo:)))

Jst to delam le v živo:)))[/quote]

Sej smo v živo na vezi :))

Jst to delam le v živo:)))[/quote]

Sej smo v živo na vezi :))[/quote]

Men veliko pomeni eye contact:). Tako človeka začutim:).

New Report

Close