Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mario Gaunič –> Urkel?

Mario Gaunič –> Urkel?

A ni ravnokar krili z rokami ni se obnašal kot Urkel?

[img]https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcT8-c7c2rkHZoN6ktDNHSZYJjRuPXki0GB7k-fmrdowaJhM9QGHzA[/img]

…maram preveč. Kolikor izgleda sedaj…. vsekakor je par stopenj mad Tomažinko. Je le “star maček”. Ona pa…no, ja…nebi bila rada žaljiva… Grem gledat film.

mario oziroma ta oddaja je super!!!!

Če bi tele rtvejevske oddaje vodil kdo drug, bi mogoče še bilo, tale mario je pa negledljiv s Šifrerjem vred!!!

Več ali manj kr’ neki…Tomažinko gledala 2x po 10 min- tisto je pa negledljivo!!!
RTV -nacionalka ima obupen razvedrilni program.
Saj bo, saj bo, v informativnem programu bo…)

Ma jooooj no!
Zakaj že spet Mario?

Sama plača je prenizka?

Da je nazaj? Dobro, da ne gledam!

Mario bv, Anja katastrofa, Boštjan /neka narodno zabavna/ oh, pa ja!!:( ….kaj drugega pa ni! ??
Kaj je še na nacionalki?

Meni je pa Mario všeč!

zdej zbiramo pesem poletja… prdruž se nam

zdej zbiramo pesem poletja… prdruž se nam[/quote]

No,prav,naj bo…itak so skoraj vse pevke in pevci bolj na “komaj”…
Bo pa pred poletjem ! Razvedrilo tako ali drugače..)

Meni je tudi Mario všeč. In ta sobotni večer me spominja na otroška leta, ko je cela družina gledala slo tv in smo bili srečni…vsaj jaz

Mario mi ni všeč- njegova igra), poznam ga privat (ne osebno), je zelo pust, nekomunikativen(malo vzvišen ?;) …. torej vsaj 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drugačen od tistega na TV… oddaja pa, boljša od Kdo pride na večerjo ( bi bila lahko pravzaprav katerakoli) vsekakor, je pa tudi …res , če ni na vseh 150 programih nič drugega…bi pa celo to gledala. No, Anje ne bi …nikakor.

Meni gre Mario osebno na živce, ampak tale oddaja se mi zdi presenetljivo gledljiva. Dovolj luštna vprašanja so in dovolj pestre in raznolike naloge.

Za popolne mone je itak vsaka oddaj negledljiva. Me prav zanima, katera oddaja se vam je sploh kdaj dopadla. Jaz sem se pošteno nasmejala, pri ugibanju znanih imen sem pa sploh dol padla. Res, vsaka čast Nini in Borisu, svetovna sta bila. Za soboto zvečer je bla prav simpatična oddaja. Pa sicer nisem gledala Maria ob nedeljah, sem pa povprečna gledalka, z dovolj širokim obzorjem in neizbirčnim okusom. In tudi jaz sem se spomnila oddaj iz mladosti, ki jih je vodil Trefalt (kolo sreče se mi zdi, tista s skrinjami ipd).
Glede na vse filme, ki jih ponavljajo na ostalih programih (vključno s tujino) je bila tole prava osvežitev.

tudi meni ni slabo, mario pa boljši kot ponavadi ob nedeljah…dober mi je kobal..smešen..

Men je všeč.

Kobal je bil dober, ne pa tako kot zna biti.

A se jo da že videt?

ful dobra oddaja

pod nivojem Malih sivih celic….jao.jao………morda za dom upokojencev? Še tam so bolj duhoviti, vprašanja smešno lahka, obnašanje tekmovalcev in voditeljev pa primerno za kakšno hišno zabavo…………..ajajoj! Takle mamo

Bila na snemanju danes predvajane oddaje, bilo je luštno, zabavno, Mario je profesionalen!
Mi smo uživali!

,

Istega mišljenja sem!

Ena prisiljena zajebancija, ki naj bi bila duhovita. SPET je povlekel v oddajo goste, ki so njemu všečni – Kobala, Tiča (Ana Liza), Rebeko, plesalko Katarino……….same prijatelje.

Daj Mario v oddajo povabi mlade, aktualne ljudi! Tudi starejše (si upaš Simonco Waiss?), pa druge, ki bi jih izbrali gledalci??

Ne pa svoje ‘šleperje’!

Grem stavit, da bo v naslednji oddaji Desa MUck, Anika Horvat, Jan Plestanjak, un TV voditelj Poročil (en pedrček), pa drugi njegovi ritopiki…………

ENI IN ISTI
………………Jako gledljivo! V SLO je samo ene 40 folka, ki lahko nastopajo v oddaji Mariota!

A zato plačujem/o RTV???

,

Istega mišljenja sem!

Ena prisiljena zajebancija, ki naj bi bila duhovita. SPET je povlekel v oddajo goste, ki so njemu všečni – Kobala, Tiča (Ana Liza), Rebeko, plesalko Katarino……….same prijatelje.

Daj Mario v oddajo povabi mlade, aktualne ljudi! Tudi starejše (si upaš Simonco Waiss?), pa druge, ki bi jih izbrali gledalci??

Ne pa svoje ‘šleperje’!

Grem stavit, da bo v naslednji oddaji Desa MUck, Anika Horvat, Jan Plestanjak, un TV voditelj Poročil (en pedrček), pa drugi njegovi ritopiki…………

ENI IN ISTI
………………Jako gledljivo! V SLO je samo ene 40 folka, ki lahko nastopajo v oddaji Mariota!

A zato plačujem/o RTV???[/quote]

ha, ha, ha…dober sej to je res, glede gostov, se čist strinjam tud jaz, samo oddaja pa mi je bila všeč..

New Report

Close