Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek interšpar kovčki – new york

interšpar kovčki – new york

v interšparu imajo akcijo – 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na kovčke različnih velikosti in barv – samo do nedelje, pa me zanima – kovčki nimajo nobene specifikacije, so kitajskega porekla oz. izdelave, noben od trgovcev ni znal povedat koliko je garancije, ok, povedala je, da z računom kao 1 leto, ok, vzel sem enega manjšega za na letalo 50 € – 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta na to ceno, tako malo bolj na hitro – špar je dobil neko zalogo škart robe (se vidi) in kolikor se proda se proda – pač datum našponan (akcija pet – ned.).

Torej, kupil sem, saj za 2 – 3 na leto pač ne potrebujem nekaj extra.

A je kdo ki je tudi kupil?

Sicer jih nisem videla, ampak za na letalo je kar vredu, da si izbral te cenejše, saj dražjih je škoda – se ob premetavanju poškodujejo.

Jaz sem ga kupila pred nekaj leti, tudi New York, v Sparu. Je bil poceni, ja, ampak toliko je bil žal tudi vreden, saj dolgo ni zdržal. Med drugim me je motilo tudi to, da je zaudarjal, že po prvem dopustu (niti ne potovanje, pač pa zgolj dopust, kar pomeni kovček v avto in iz avta v apartma) se je potrgal, kasneje je šel z mano na 3 dnevno izobraževanje, kjer sem ga imela v hotelu na tleh odprtega in ga 3 dni še premaknila nisem, pa mu je odpadlo kolesce. Po tem sem ga spravila in nanj pozabila, po letu dni smo se selili in sem ga ponovno našla, bil je cel preperel in notranje obloge so se dobesedno lomile.
Brezveze.


torej, vem kaj misliš oz. na katere kovčke misliš, smrdijo ja, saj jaz takega nisem kupil, sem pa kupil v neki zeleni barvi, ki ni identičen ostalim neka rugzak podobna varianta in ne smrdi, je tudi malenkost dražji od ostalih, kolesca drugačna, pa ročka za vleko se lepo spušča gor-dol. Ne vem no, ker ne vem kje bil kupil ugodnega pa kvaliteta, ta je bil 30 € s popustom (kobajagi popust), še enkrat – ZALOGA ŠKART ROBE.

jaz sem kupila dunlopove v sport2000 za male pare in ne morem prehvaliti njihove kvalitete.


smrdijo pa ne al kaj?


smrdijo pa ne al kaj?[/quote]

ne smrdijo.

A teli kovčki so smrdeli že ko ste jih kupili (kar mi je sicer najbolj logično) ali šele čez čas??

Sedaj imajo tudi v šparu -50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na kovčke in razmišljam o nakupu …

Zopet imajo v Sparu akcijo na kovčke New York. A so še vedno tako za nič, kot je bilo napisano? Ima kdo izkušnje?

Imam en kovček že vsaj 10 let – sicer čist ok zdržal ene 8 let (ampak ne letala), ampak smrdi pa po tolikih letih še vedno. Ravno včeraj sem ga gledala in ga bom vrgla v smeti! Nimam pojma zakaj, ampak ne pomaga čisto nič proti tistem smradu. Se mi zdi, da se z leti samo še slabša.

Kaj se vam zdi pa tole. 84€ za 5 kosov?

Vaš link

preveč kufrov. zakaj jih toliko rabiš? poglej kolk posamezno vaga će ga misliš imet za drajsanje z letalom sem pa tja.


Ko jaz vidim neko kao “tkanino”, ne tvegam, že zaradi možnega smradu ne. Imam pa tele dunlopove, no enega, in je super, pa še lep.

http://sl.sportsdirect.com/dunlop-hard-suitcase-708040?colcode=70804094

kasne so dimenzije teh tamalih kovčkov newyork?

New Report

Close