Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bravo Policija!

bravo Policija!

Bravo!!!! Navdušena sem, ker vidim, da dobro delajo, ko najdejo in razkrinkajo te južnjaške, mladoletne sončke, ki so pogumni samo v skupini štirih, petih trenirkarjev. Čestitke!!!

DVOJINA JE ZAKON!

Eh, najdli najdli. Peljali jih bodo na policijsko postajo, po njih bo prišel oćko in jih bo odpeljo domo na kosiŁo skuhano s tvojim in mojim denarjem.

O čem ti to govoriš ???

šiptar, tudi s tem mi ne moreš pokvarit veselja.

DVOJINA JE ZAKON!

Še enkrat preberi post. Vidim, da niso samo južnjaki nasilni.

Iz česa si razbral, da nisem razumela tvojega odgovora in kaj le je nasilno v mojem odgovoru? Če misliš, da šiptar, se motiš…sami sebe tako imenujejo. Šiptar, škipetar…
Mislim, da se razumeva, da sva na isti strani..česa že? haha

DVOJINA JE ZAKON!
POLICIJA TUT!

Prvo neumnost ko naredijo bi jim takoj naredila kufre!pa nimam nič poti južnjakom.

Mene si napadla, da sem šiptar, to je za Slovenca žalitev. Za njih mi pa dol visi kako jih kličeš. Jaz sem ti samo na sarkastičen način povedal kaj se bo ali pa je že zgodilo. To je žalostno, da Slovenci ne znamo skupaj stopit, raje se med sabo tolčemo, med tem ko tajužni živijo na naš račun, se nam smejijo v obraz itd.

a Hilda Tovšak,Zidar, Bavčar, in ostala Kompanija, ki je pustila vse delavce davkoplačevalce na cesti, so ti super ?

Zabij glavo v školjko

marsikateri južnjaki te bodo operirali na kliničnem centru, ker so kirurgi, ti bodo sodili na sodišlih, ker so sodniki, so ti predavali v šoli, ker so profesorji, pišejo učbenike, ki jih bereš, ker so strokovnjaki, ti prodajo kruh pri pultu, ker so trgovci,

sram naj te bo.

haha, ti model se predstavljaš naokoli kot ALBANSKI TELEFONSKI IMENIK…in zdaj si užaljen, da ti rečem šiptar…hahaha…
Po tvojem pisanju mi je bilo jasno, da si klen Slovenec, samo malo so ti tablete popustile haha

DVOJINA JE ZAKON!
POLICIJA TUT!

purple flag

tvoj komentar je poslan na Spletno oko. Več o tem tukaj . https://www.spletno-oko.si/prijavnica/index.php

Opomba : žaljivke narodov so kaznive.

PA en super lep pozdrav

” ta južni ” kot pravite ( živijo celo življenje v Sloveniji ) so:
– zdravniki, kirurgi, porodničarji
– profesorji
– novinarji
– pravniki, advokati
– trgovci
– delavci v proizvodnjah avtomobilov, zdravil itd….
– policisti

in še in še…

nacionalistični izpadi so kaznivi in ustavljeni bodo. Policija jih preganja in pošlje na tožilstvo.

lep pozdrav

Ker narod pa so tajužni? Ergo…?

DVOJINA JE ZAKON!
POLICIJA TUT!

ergo boš vidla, ko te izsledi policija ,če se ugotovi, da žališ narode, kar je kaznivo, potem gre stvar na tožilstvo, iz tožilstva na sodišče, kjer je sodba, ljuba duša.

Nasvidenje. Drugim pa lep sončen dan.

fino, super fajn, torej potem plačajo kazen tako eni in drugi, ker roko na srce je več nacionalističnih izpadov iz strani priseljencev kot iz strani domačinov, sploh če pogledam trenutne poste

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Spet zafrustrirani, omejeni ljudje, ki nimate drugega posla, kot udrihati po ljudeh. Saj vas bo zakon ustavil, me ne skrbi.

fino, super fajn, torej potem plačajo kazen tako eni in drugi, ker roko na srce je več nacionalističnih izpadov iz strani priseljencev kot iz strani domačinov, sploh če pogledam trenutne poste[/quote]

Se strinjam. Sploh pa kdo je tukaj govoril o zdravnikih, odvetnikih, sodnikih? Tukaj je govora o trenirkarjih, ki ustrahujejo in jih je policija dobila. Se pravi, se ne smemo zgražati nad njihovimi dejanji? Lahko pa se zgražamo nad Slovencem, ki doma goji travo? Tega ne bo pa nihče na spletno oko prijavil.

Pol pa sploh ni panike, ane?!

DVOJINA JE ZAKON!
POLICIJA TUT!

Ćega? ;D

Matr ste eni omejeni in sitni z tem spletnim očesom, če ne morete prenesti sarkazma in ne vidite dlje od svojega nosa ter se obnašate povsem amerikazirano, boljše, da ne zahajate na take forume, ker ravno vi povzročate največ sovraštva!!!!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, {Vse je v načinu razmišljanja....}

Heheheh, a lahko še kdo malo namigne, kaj je sploh tokrat naredila naša vrla policija? :))) Linkec?

ha ha ha ta je pa močna niti enega ne poznam,ta južni so edino zidarji lahko!

nadl, to je laž !

vse kar je tukaj zapisano, pa je že poslano na Spletno oko.

New Report

Close