Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zamuda podalšanje prometnga.

zamuda podalšanje prometnga.

živjo

Zanima me kaj mi bodo rekli danes ko grem podalšat prometno dovoljenje poteklo mi je že 29.1 2012. Biv sem tri tedne v tujini.,

Nič ne bodo rekli, kaj pa naj bi?

hja, glede na to, da se je šefu policije pripetilo isto prejšnji mesec in je bila obrazložitev policije, da to pa res ni nič takega… nič ne bo

samo naj te ne ustavi policija kje na poti do registracije…

nova
Uredništvo priporoča

Pa kaj jih briga lenuharje na Upravnih enotah.Ne oziraj se na druge.Poglej kako ga samo Policisti”kronajo”
Še sami sebe kaznujejo in dajo v postopek ter potem še objavijo v medijih.Nič kaj brihtno.

Ker še ni minil en mesec od poteka veljavnosti, ne bo potrebna odjava in ponovna prijava vozila (to bi te stalo približno 20 €), tako da bo vse skupaj zelo enostavno, enako, kot če sploh ne bi zamudil. Tudi zavarovanje bo veljalo od 30.1.2012 do 29.1.2013. Le na poti do registracije te ne sme ustaviti policija, pa zaleteti se ne smeš!

Tudi predhodna polica velja še 30 dni po poteku zavarovanja.

Tudi predhodna polica velja še 30 dni po poteku zavarovanja.[/quote]

Že že, ampak avto velja za neregistriranega, če se zasletiš bodo sigurno problemi z zavarovalnico – lahko tudi očitajo, da ni bil tehnično izpraven, ker bi že pred mesecem moral imeti tehnični pregled.

New Report

Close