Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ema 2012

Ema 2012

Sem poslušala vseh 6 komadov,pa me je kar groza.
Enega od teh komadov mislijo poslati na Evrosong??
No go!
AA, ne bo šlo. Ponovno:)

…ja groza in ušesa trpijo !!!

… kaj vam je, res ne. Jaz ne grem poslušat nekaj pri čemer bi obstajala najmanjša možnost, da bi mi ušesa trpela.

In močno pretiravate. Okej, dvojčici sta no go, čeprav je Kociniwa alakaj že napisana res prav za njiju, s čim drugim bi bili pa sami lapsusi. Nekomplicirana pesmica na štirih tonih, … večinoma. Ha, ha. Moja hči jo je takoj posvojila in jo že zna na pamet. Torej presežek ni, ušesa pa tudi zdržijo.

Boto Eva ima pa glasek prav prijeten in poslušljiv. Saj tudi lanska pesem ni bila neki presežek, no. Pa kaj smo že vse slišali na Evroviziji, tudi od tujcev. Da ne omenim, kaj vse smo že mi poslali tja.

Potem gre tudi letošnja varianta čisto znosno.

Seveda pa … ne vemo, katera od teh pesmi bo zmagala. Meni je jasno, da se bodo kopja lomila med Verjamem in kociniwa.

nova
Uredništvo priporoča

Ma dajte, pa taki glasbeni poznavalci. Lani ste enako pljuvali Keucovo, pa je bila po glasovih žirije druga.

Ti dvojcici sta bolj za v cirkus kot za na Emo, katastrofa. Ne vem, ce se res moramo vedno norca delat iz sebe. Ta pesem ima 1 stavek, saj vec se pa tako nista sposobni nauciti.

a ni to bistvo? da gre v ušesa, da jo osvoji tudi en nizozemec, da jo ob predvajanju en anglež v avtu navije do konca in da si jo folk zapomni tudi, če ne zmaga…tele 3 od eve so pa kr neki…kr neki, kar bodo v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vse na eurosongu. kaj pa je ema/eurosong drugega kot en cirkus konec koncev?

Prusničke fušata. Ne glede na njun show je to neizpodbitno dejstvo. Ne moreš poslati naprej nekoga, ki fuša, ne glede na to, kako atraktiven je. Jaz navijam za Evo Boto – Verjamem:)

ma to bosta do eurovizije še izbrusili v nulo 🙂 verjamem je edina od eve, pa še to je kopija molitve…tako da, a-a…dvojčici go for it!

ma to bosta do eurovizije še izbrusili v nulo 🙂 verjamem je edina od eve, pa še to je kopija molitve…tako da, a-a…dvojčici go for it![/quote]

ma, ja. se mi zdi, da sta imeli že tolk velik časa za to piljenje, pa ni in ni šlo preko meja njunih zmožnosti.

sem dodala 4 glasove koniciviiiiiiii super je!!!

to 🙂

pa če ne drugega, folk si ju bo zapomnil že ob intervjujih, sigurno bosta večkrat “napadeni” s strani novinarjev, ker sta zanimivi za publiko že brez nastopa 🙂 in to je bistvo evrovizije, ne pa izpiljen glas, teh je tam preveč 🙂

Prusnicke se ti dve besedi, ki jih ves cas ponavljata v tej pesmi, ne zmoreta brez fusanja, katastrofa.

sem spet glasovala za prusnicke, jeeeeeeeeeee

Uf, hvalabogu. Kljub očitnemu forsiranju dvojčic s strani žirije ji je narod dal več kot 2x več glasov. Bravo Eva.

Konec, hvala bogu, pa le niso upali dati naprej teh dveh opic.

Katastrofa je to, da v Sloveniji ne znamo sestavit ene pesmi ki bi bila zmagovalna, vedno se smešimo z lajnami in tudi tokrat bo žal tako….Eva ima glas, a pesem je ena žalostna lajna….od Prusničk je šlo vsaj v uho….a kaj ko je naš narod tako tog:(
Stavit si upam, da bo Slo na Evrovizija imela slabšo uvrstitev od lanske

se podpišem

New Report

Close