Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Aprila za 3 dni

Default avatar

[email protected]

Ne potujem dosti in zato bi potrebovala čisto konkretne in uporabne nasvete. Kaj vse nesti zraven, za 3 dni, aprila, na Češko?
Avtobusni prevoz. Dve večerji, kjer bi rada bila malo lepša in mnogo ogledov čez dan.
Itak najraje nosim kavbojke in športne hlače. Ampak kaj zraven, da zvečer malo razbijem to običajno športnost? Pa de se ne mečka? In čevlji? Pa da ne bo preveč garderobe ... Ja, vem, tečna sem.

Kakršenkoli predlog glede take vrste potovanj bo dobrodošel. Ker sem res pravi lolek glede tega.
Default avatar

Fashionista.si

Živjo, zdajle žal nimam časa.

Če se ne bo nihče oglasil s kakšnimi pametnimi nasveti, se jaz malo razpišem bolj zvečer.

Sicer pa kavbojke, kakšna srajčka ali boho tunika, ne le bombažne majice. Zvečer obleka, morda celo taka, ki jo lahko nosiš tudi dan. vsaj jaz bi jo.

LP,
Lenka
http://www.Fashionista.si
Kaj naj oblečem?
Default avatar

odvisno kakšn stil imaš

kako naj ti napišem, da vzami s sabo ne vem recimo udobno trenirko in kavbojke, če tega recimo ne nosiš, ali obleko in 10cm petke za zvečer?

Ker gre le za 3 dnevni izlet bi ti jaz osebno priporočila le to, da vzami s sabo samo kako sproščeno opravo, torej, jaz bi vzela dvojne kavbojke ene temne za zvečer in ene 'obične' za čez dan, ali siceršnje komot hlače, pa za vsak dan komplet perila, nogavic in majčk ter jakno in kakšno rutko.

Če že kaj posebnega za zvečer, bi vzela 2 dodatni majčki, ki bi bile za odtenek bolj nobl za večerji, in nič več. Najbolj važno, pri teh večerjah se mi zdi, da imam sveže oprane lase, malo glossa in maskare.

Obutev? Kakšne komot čevljce za hodit in preživet dolge ure v busu in kakšne balerine za zvečer.
Default avatar

tralala...

Saj tudi, če ne potuješ dosti, naj bi imela predstavo o tem - kaj, kdaj in kako se kaj nosi...ali pač ne??? Kako ti rata??

Za večerjo obvezno čevlje z visoko peto, če hočeš razbiti monotonost, ker boš čez dan nosila gojzarje:))).
Default avatar

[email protected]

Balerinke in temne kavbojke - ja, to bi šlo! :)
Fashionista.si je napisal/a:
Živjo, zdajle žal nimam časa.
Če se ne bo nihče oglasil s kakšnimi pametnimi nasveti, se jaz malo razpišem bolj zvečer.
Sicer pa kavbojke, kakšna srajčka ali boho tunika, ne le bombažne majice. Zvečer obleka, morda celo taka, ki jo lahko nosiš tudi dan. vsaj jaz bi jo.
LP,
Lenka
Lenka, prosim te za nasvet. Vseeno, če bo to zvečer! :)
Včasih kupim kaj na Asosu ali na 3suisses. Drugače pa H&M, C&A, S.Oliver, Voegele, New Yorker ... Te so mi najbližje, zato tam večkrat pobrskam.
Mogoče kaj iz teh destinacij?
Hvala ti že vnaprej!
Default avatar

jaz tkole

Grem večkrat na takšne nekajdnevne izlete in ne kompliciram preveč z garderobo.
Vzamem s sabo ene mal boljše hlače in čevlje pa par malo lepših majčk. Tko da sem malce manj športna in popotniška. Problem je predvsem, ker se kakšne bluze in krila in obleke večinoma fajn zmečkajo.
Sicer pa, če ne boste glih v 5* hotelu, se kakšne posebne noblese ni treba it.
Default avatar

jaz ne bi

jaz večerne obleke ziher ne bi jemala s seboj. Na večerji boste po celodnevnem pohajkovanju utrujeni, in vsi bolj casual. S kakšno večerno obleko boš izstopala, bodi 100%. Edino če to hočeš.