Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Anonimus, orodje v rokah ‘političnih stricev iz ozadja’

Anonimus, orodje v rokah ‘političnih stricev iz ozadja’

Z vsako novo najavo je vedno bolj in bolj očitno, da so novodobne civilne pobude tipa o15/ows ali anonimus v resnici le orodje v rokah določenih političnih struktur za potrebe njihove agende.

http://24ur.com/novice/slovenija/video-anon-cerkev-opozarja-pred-vmesavanjem-v-drzavo-in-politiko.html

Anonimus obstaja že nekaj časa, toda aktiven je postal šele z ‘neugodnim’ razpletom okrog novega predsednika vlade.
Prav tako kot o15/ows, ki so zanimirali predvolilno mrtvilo (vemo, kdo od strankarskih veljakov jih je prišel pozdravit), sedaj pa so le še sami sebi namen brez prave aktivnosti in cilja.

Mhm, komunistična internacionala je tako močna, da seže do New Yorka, Chicaga, Stockholma, Londona, Pariza, Rima, Milana, povsod tam so namreč manifestacije gibanja 15o.
Daj, preberi si kaj o gibanju Anonymus, da ne boš več c/p-jal teh neumnosti s Trstenjakove.

Ehhh, daj, daj… tale tvoja teorija se mi zdi popolnoma za lase privlečena – saj gre za mednarodno skupino.

ma ja, kretenizem brez primere 😀

anonymous ne odgovarja nikomur, kaj vam ni jasno da take pišete?

ananymous je anarhistična struktura, brez vodstva, tarče se izbere skupaj.

mislim, sploh ne pisat takih jajc, ker to pokaže le na NULL intelekt pisca – @ Maske padajo ;>

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Maske padajo – ja, to je pa res lahko samo s Trstenjakove. Muy intelihente.

In kaj je na Trstenjakovi?

To je naslov sedeža stranke SDS. Od tod plačujejo tako imenovane guruje komunikacije, da serjejo politično propagando po civilnih forumih.

SDS,
Trstenjakova 8, 1000 Ljubljana
telefon: (01) 43 45 450
faks: (01) 43 45 452
email: [email protected]
[email protected]

test

Center zla, ki je zavladal nad slovenijo :-)))
Sicer je pa tam antipol znanemu štabu v Murgljah ….
Sedaj pa nagradno vprašanje: kdo od obeh pooseblja zlo in grožnjo slovenskemu narodu ???

To je naslov neke politične stranke (Trstenjakova 8), od koder plačujejo guruje komunikacije, da potem stresajo politično propagando po civilnih forumih.

Linkov pa sistem ne spusti skozi, po dveh poskusih sem obupala.

http://www.sds.si/news/7967

ja hehe zgleda da ga boli, pa še palica sploh zamahnila ni ;>

tudi meni deluje kot da je nekdo od Majerja umes, zgleda da ga spomin na pretekle akcije še kako peče…

tudi se ve, kot je “no pasaran” lepo napisala, da imajo tam honorarno zaposlene “ustvarjalce javnih mnenj”, in MON je zelo pomembno bojišče na temu področju!

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Frillox, očitno si zelo blizu tem v anonimusu (aktivist) pa me zanima, kako se jim lahko nekdo pridruži?
Potem me zanima, kako predlagati tarče in ostale aktivnosti?
Nadalje, ali bi bilo (hipotetično) možno, da v gibanju pod krinko anarhizma, v gibanju sodelujejo tudi razni agenti (CIA, Mosad, SOVA, …) in nekako sugerirajo ali participirajo pri odločanju za nadaljne napade (tarče)??

Oziroma če rečem drugače: policija ima inflirtirane v razne kriminalne združbe svoje ljudi, da jih lahko ulovi.
ali se komu ne zdi logično, da za to zadolžene službe (obveščevalci, SOVA, policija) ali interesne skupine (politične stranke) nimajo inflirtirane svoje ljudi, da spremljajo situacijo in jo po potrebi (zmožnostih) tudi usmirjajo.

PS: kolikor je meni poznano je scena na Metelkovi ‘prestreljena’ s policijskimi ovaduhi ….

Honorarno zaposleni “ustvarjalci javnih mnenj” = Mirovni inštitut, “opinion makerji” oziroma pisci kolumen v velikih medijskih hišah (Miheljak & ostali)

Pa še nekaj teh “honorarcev” :-))
Center za informiranje, sodelovanje in razvoj nevladnih organizacij (CNVOS), Ljubljana
Časopis za kritiko znanosti (ČKZ), Ljubljana
Društvo novinarjev Slovenije (DNS), Ljubljana
Društvo za integracijo homoseksualnosti (DIH), Ljubljana
Družba Centerkontura, Ljubljana
Fakulteta za družbene vede, Ljubljana
Filozofska fakulteta, Ljubljana
Ninamedia d.o.o., Ljubljana
Slovensko komunikološko društvo, Ljubljana
ŠKUC-LL (Lezbična Lilit), Ljubljana

Code5, lep pozdrav .-))

Kljub vsemu so v sloveniji aktivni lokalci (Frillox in podobni), ki se le povezujejo s somišljeniki.
Verjetno je vsakomur logično, da se ameriški anonimus ne ukvarja z neko “SDS” ali “Pozitivno Slovenijo”.
Hočeš reči, da so spletno stran “ZPS” načrtno izbrali Američani???

Kljub vsemu so v sloveniji aktivni lokalci (Frillox in podobni), ki se le povezujejo s somišljeniki.
Verjetno je vsakomur logično, da se ameriški anonimus ne ukvarja z neko “SDS” ali “Pozitivno Slovenijo”.
Hočeš reči, da so spletno stran “ZPS” načrtno izbrali Američani???[/quote]

mene bolj zanima, zakaj točno so izbrali zps? Aja, cilj je anarhija sama po sebi…

težko se pridružiš, ker to je gibanje brez članstva 😉

ker ti ciljaš na slovensko celico AnonSi, bom tudi jaz le o tej govoril.

da je tu neki nadzor iz strani obveščevalnih služb, MNZ ter SI-Certa je povsem jasno.

občasno se kak novinar pod krinko skuša infiltrirati not, a take se hitro odkrije ;>

tarče se izbira povsem skupno, iz debat glede trenutnega stanja v državi ali v svetu, predlaga lahko vsak – tudi ti.
seveda moraš potem dobiti podporo še od drugih…

zgoraj si še nekaj pisal o “političnih stricih iz ozadja”, sedaj pa si že bolj strpen dialog ubral, kako to – kakšni so tvoji nameni, se uprašam?

lahko očitate “spletni terorizem na steroidih”, ni nam mar.
lahko očitate “strice v ozadju”, ni nam mar.

a vedite, pričakujte nas ;>

Frillox, očitno si zelo blizu tem v anonimusu (aktivist) pa me zanima, kako se jim lahko nekdo pridruži?
Potem me zanima, kako predlagati tarče in ostale aktivnosti?
Nadalje, ali bi bilo (hipotetično) možno, da v gibanju pod krinko anarhizma, v gibanju sodelujejo tudi razni agenti (CIA, Mosad, SOVA, …) in nekako sugerirajo ali participirajo pri odločanju za nadaljne napade (tarče)??

Oziroma če rečem drugače: policija ima inflirtirane v razne kriminalne združbe svoje ljudi, da jih lahko ulovi.
ali se komu ne zdi logično, da za to zadolžene službe (obveščevalci, SOVA, policija) ali interesne skupine (politične stranke) nimajo inflirtirane svoje ljudi, da spremljajo situacijo in jo po potrebi (zmožnostih) tudi usmirjajo.

PS: kolikor je meni poznano je scena na Metelkovi ‘prestreljena’ s policijskimi ovaduhi ….[/quote]

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Kljub vsemu so v sloveniji aktivni lokalci (Frillox in podobni), ki se le povezujejo s somišljeniki.
Verjetno je vsakomur logično, da se ameriški anonimus ne ukvarja z neko “SDS” ali “Pozitivno Slovenijo”.
Hočeš reči, da so spletno stran “ZPS” načrtno izbrali Američani???[/quote]

mene bolj zanima, zakaj točno so izbrali zps? Aja, cilj je anarhija sama po sebi…[/quote]

seveda, mar ni očitno da ne bomo prenehali šele ko bo zadnja banka ter parlament gorela?

;>

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

aja, pa skuppina brez vodstva in hierarhije so, zakaj bi torej morali poslušat američane?

najbolj smešno pa je to, da grozijo rkc, ker se vmešava v politiko in državo. Haloo?? Kaj pa oni delajo, to kratijo drugim, poleg tega pa je država in politika intak njihova glavna tarča. Ti sami ne vejo,kaj bi , sranje bi delali, to pa.

mene bolj zanima, zakaj točno so izbrali zps? Aja, cilj je anarhija sama po sebi…[/quote]

seveda, mar ni očitno da ne bomo prenehali šele ko bo zadnja banka ter parlament gorela?

;>[/quote]

no, zps se je boril proti acti, torej je šlo za skupen cilj…

na ZPS je bil samo “deface”, ki je pozival h protestom, stran je bila dosegljiva in ni bila napadena s DDoS.

oni so potem lepo prosili če se to lahko umakne, in ni bilo problemov. mediji so itak potem o tem pisali kot o napadu, kar pa je neresnica.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

nekoga ki o teh stvari nima pojma in vse pobere le iz medijev, je precej lahko manipulirati.
saj se ne trudimo da bi lepo izgledali iz časopisnih naslovnic, a neresnic pa ni treba pisati.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

torej je fora, da vas lepo prosijo? pa rkc?

Anoni obstjajo od 2003, vsaj v tujini, pri nas pa so bili tudi že pred volitvami, tako da je bedarija to povezovati z volitvami.

Sama bi si le želela,d a bite skupine 15o, Anoni itn, bili bolj osveščene glede stanja v lastni državi. Šotorišče so postavili pred borzo (kot v NY), ki je tako na kolenih da bolj ne bi mogla biti, in to že nekaj let. Sesuli so spletno stran Zveze potrošnikov, ki nima veze z vlado.
Skratka, copy paste iz tujen ne velja………….!

New Report

Close