Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ACNIELSEN raziskovalna družba d.o.o ali kdo pozna

ACNIELSEN raziskovalna družba d.o.o ali kdo pozna

zanima me kakšne so plače in izkušnje

Moja ex cimra je pred leti delala pri nih preko študenta in ji niso redno plačevali, zadnje “plače2 pa sploh ni dobila.

Glede nato, da že nekaj let na par mesecev iščejo nov kader, očitno nekaj ne štima.

Slabe plače, v poštev prideš, če si res mlada, pod 30.

Delala pri njih, ni v redu!

Za kakšno delovno mesto pa imajo “spet” razpis?

za akentiranje pred trgovinami, podjetji,….

Kakšno si pa imela plačo

Torej naj se rajši izognem njihovi mamljivi ponudbi za 6€/uro?

Tut jaz sm delala pri njih – sam stran!!!! Sploh če išče oddelek za zbiranje podatkov, tam maš šefa, da se ga hudič boji….

Tudi jaz sem delala pri njih. Moram pa omenit, da sem imela odlično izkušnjo. Je pa treba bit pošten in delat kot treba in ni nobenega problema.

Pri podjetju Acnielsen, kljub korektnem delu ne dobiš poštenega plačila, pol si pa npr zmislijo, da niso bile npr ankete dobro izpolnjene, kljub temu, da so bile. Men so nakazal polovico premal, pa še to mi verjetno sploh ne bi, če jim ne bi zatežila. Rabli so tut 2 mesca, da so mi nakazal. Tudi moj sošolec je delal pri njih in so njemu isto naredili pa še osebje je arogantno in neprijazno, brez osnovnega bontona!

Tudi jaz imam izkušnje z njimi. Ampak nažalost mislim, da bo tudi moja slaba.
V pretekih 14dneh sem opravljala anketo na temo potrošne dobrine. Opraviti sem mogla 15 anket na točno določenem območju. Naredila sem vse kot je treba, čeprav sem se z tem ****** več kot en teden vsaki dan … Anketa je namreč trajala 1uro in je bilo težko dobiti koga, ki bi bil sploh pripravljen odgovarjati. Potem so mi pa nakoncu (danes, ko sem dobila obvestilo s strani odgovorne osebe) rekli, da je 3/4 anket izpolnjenih z lažnimi podatki, da so preverjali telefonske in, da so se javle osebe pod čisto drugim imenom -.- wtf?! Jaz sem napisala take telefonske kot so ljudje rekli. Kaj te mislijo, da sem si jih zmislila al kaj ?! In trdijo kao češ, da ankete sploh niso ble opravljene. Tako, da zdaj ne vem če bom sploh dobila kaj plačano al ne … Pišem zato ker me zanima če ima kdo kako podobno izkušnjo z njimi in kako se je izšlo na koncu?
Sem pa si na srečo telefonske teh oseb prepisala iz anket in mislite, da bi bilo vredu, da pokličem te osebe in preverim če so jih res klicali ? Al kako sploh kak zadevo rešim?

Lp, Razočarana anketarka

Sem opazil zelo mamljivo ponudbo, da je plačano 8€ na uro!! Se je res bolje izogniti?

Ciao.

Jst sm pri njih delala za Obalno regijo oz. Koper in meni so placali normalno. Sef je bil v redu in ni bilo nobenih problemov. Res pa da je bilo veliko dela, saj so ankete dolge po vec strani. Se posebej, ce dobis tak predel, kjer so sami upokojenci. Tam se pa res nbenmu ne da nic.
Zgleda, da kr rabijo ljudi, saj tax k sm jst delala je bilo 5 eur/anketo. =P

Kar se tice preverjanja, ne vem. Rekli so, da bodo preverjali in za ene par oseb vem, da so res klicali in sprasevali, ce so bili sploh anketirani. Ce so pa cisto vse z vseh anket pa ne vem.

Zdravo!

Razočarana anketarka… tudi jaz sem imela podoben primer kot ti. Po mesecu me je klicala s podjetja in mi težila, da je bila ona kot odgovorna oseba zame razočarana. Saj po njenem mnenju nisem izpolnila pogojev pri anketiranju. Anketirati sem morala v enem dnevu 12 oseb, s tem da mi je izbrala levo pravilo, na določenem področju. Anketirala sem osebe in porabila cel popoldan (sobota). Ko sem opravila z anketami in dobila podatke anketirancev, sem ji sporočila. Kdaj se lahko dobimo, da ji predam ankete? Na koncu je odgovorna oseba našla izgovor, ni me, sem na terenu. Predala sem ankete 4 dni od začetka dela. V četrtek bila na razgovoru, v soboto sem morala na tistem območju anketirati, v ponedeljek sem ankete predala. Sem ji sporočila, ni odpisala sploh na mojo predajo anket. Po mesecu dni me je klicala. Ankete sem odpravljala 15.5. klicala me je 13.6. Da mi sporoča, da ankete niso dovolj izpolnjene, pri tem je zasledila, da so izmišljene (starejša gospa mi je rekla, da nima telefona, tista je smatrala, da sem se zlagala, da z njo živi sin in ima on telefon in bi tisto morala zapisat). Poleg tega, da je klicala enega gospoda in ji ni hotel odgovarjati, da je bila to namišljena oseba z moje glave je rekla. Tretji problem, je pa bil, ker sem imela starostne skupine od 16-75 let in ko sem rekla za kaj gre, pač kadilstvo. Mi niso odgovarjali, nekateri niso hoteli, ostali katere sem pa dobila od 12 oseb so bili nekadilci. Na koncu je rekla, da je bil to njen strošek. Moje slabo, s tem da nisem opravila svojega dela tako kot treba in če se tega zavedam. Delala sem po pravilih in se držala določenih stvari. Tako sem včeraj klicala osebo, ko sem jo tudi anketirala na tistem področju in mi je povedala, da so jo klicali pred 1 tednom, kar se mi je tista gospa zame odgovorna zlagala, da so preverjali takoj po oddaji anket, še tista oseba ko sem jo klicala mi je povedala, da je šla gospa, ki preverja ponovno čez anketo. Na koncu se pa čudi zakaj niso hoteli odgovarjat.
Glede na to mi je rekla, da to je njena izguba časa, ankete neveljavne, preverjat morajo ponovno vse, da je ona porabila denar za klice in če se tega zavedam. Poleg tega pa mi je rekla, da dobim samo 5 € od vsega, ne glede na moje prevožene km (v eno smer 18km in nazaj, potem se pa še vozila po tistem mestu).
Tako, da vsem svetujem, da ne delate pri njih, ker je izguba časa in vedno se najde izgovor, da ne plačajo.
Hotela sem ji kar reči, vzame si še tistih 5 € ne pa da me na koncu krivi in se obnaša do mene, kot da je glava in ima vse prav.

Anketarka očitno imaš prav. Z njimi se ne spuščat v sodelovanje, ker boste kratko potegnili. Meni se, odkar so me obvestili, da so ankete zavrnjene, nihče ne javlja na telefon. Ne moja nadzorna, ne kontaktna oseba v samem podjetju – katastrofa! Nakazanega pa nisem (upam, da lahko rečem ŠE) dobila ničesar. Upam, da bom teh 80€ kdaj sploh videla, glede na to kako sem se trudila iz očitno zgubljala čas :S Upam, da bom z mojo “izpovedju” komu prihranila muke ob kreganju z njimi -.-”

Lp, Razočarana anketarka

če je res toliko kritike in slabih izkušenj o tem podjetju, zakaj potem objavljajo še naprej oglase na ess.gov.?

Zdravo!

Tudi sama sem 3 dni nazaj zasledila na študentskem da iščejo za anketiranje… 3 dni jih že kličem pa se nihče ni oglasil, no danes sem pa zasledila tale vaš forum… tk da hvala bogu da se mi nihče ni oglasil, js bi lepo te ankete razdelila pol pa plačano ne bi nič dobila.

Dober dan. Zanima me, če so se v zadnjem času kaj spremenili delovni pogoji pri tej družbi? Ker ponujajo kar lepo plačo študentom pa me zanima če je vredno tega denarja.
Najlepša hvala.

….poznam punco, ki tam dela in dobiva redno plačo. Morda se je pa le nekaj spremenilo.

Kr neki deluje to podjetje jaz sem danes dne 23. 1. 2017, zasledila ta oglas in glede na vse te komentarje, kako je grozno delati za to podjetje in da so ne fer ne bom nič pisala temu podjetju za delo preko študentskega. Tako, da si bova jaz in moja prijateljica prihranili muke. Katastrofa mora bit, delat za tako neresno in ponižujočo firmo.

Lep pozdrav vsem in predlagam vsem, da raje ne pošljete svoje prijave temu podjetju in prihranite si s tem morebitne skrbi, ki bi jih lahko imeli!!!!!

Jaz sem delala pri tem podjetju (slikala sem račune pred Hoferjom in Lidlom) v Kopru in nisem imela nobenih težav, plačilo je bilo redno in dobila sem toliko kolikor sem oddelala. Ko sem prebrala ta forum (to je bilo po tem ko sem že začela delat) me je bilo malo strah kaj bo, vendar očitno so se stvari zelo spremenile, ker je bil tudi odnos nadrejenih korekten in trudili so se, da bi nam čimbolj ugodili.

Čudna firma in še bolj čudni posli. Če gre za zbiranje računov potem stran kolikor te noge nesejo. Slišala sem, da zbirajo račune pred Lidlom, te pa se s tem ne strinjajo in jih tudi tožijo.

Tukaj je povezava: http://www.stop-neplacniki.si/acnielsen-doo/sodisce/

Tako da ne vem kako imajo sploh urejeno z zaposlenimi to zbiranje računov, ko pa jih Lidl zaradi tega toži.

New Report

Close