Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Švicarji bodo na referendumu odločali o MINIMALNI plači

Švicarji bodo na referendumu odločali o MINIMALNI plači

Le-ta bo znašala, preračunano, 3000 EUR.

Minimalna. Plača.

Hja.

Zadnjič sem brala v neki reviji,da je najmanjša penzija v Avstriji 800 evrov.

Kaj je bilo treba te francoske revolucije? Tako lepo bi živeli ….

http://www.google.si/url?url=http://www.youtube.com/watch{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3Fv{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3DhVjNxV7qM90&rct=j&sa=X&ei=BAMnT_SVEYSp0QXwz7TPCg&ved=0CEgQuAIwBw&q=melanie+oesch&usg=AFQjCNFLxaAghwxR4wMxv2N_6HI7FNa-PA

nova
Uredništvo priporoča


Ni res !!!! je pa res, da če imaš manj, dobiš varstveni dodatek do te višine, ki ga pa NI TREBA VRAČATI !!!! pa še cel kup ostalih ugodnosti.

NO, pa se preselite tja. Aja, Švicarji ne marajo lenih Balkancev in nikakor ne dobiš državljanstva.

In Slovenija naj bi bila druga Švica 🙁
Saj za nekatere je, za večino pa mačeha 🙁

ZA “v Slo je v redu”:
Tvoje razmišljanje je bedno!
V moji ljubi državi vedno več sodržavljanov živi v bedi. In to, dragi moj “v Slo je v redu”, niso le “leni Balkanci”!

A si ti mogoče med temi lenobami? Večina Slovencev je zelo delavnih, napaka je edino, da se pustimo preveč izkoriščati.

A si ti mogoče med temi lenobami? Večina Slovencev je zelo delavnih, napaka je edino, da se pustimo preveč izkoriščati.[/quote]

Ti samo povem, kaj se mi je zgodilo lansko leto. Spet je prišel en fehtar v trgovino in hotel kaj denarja. Sem rekla, da nimam. Da ga pa lahko zasluži. Da mu dam 20 eur, če skida sneg pred trgovino. Je bilo že skoraj skidano, še za 10 min dela je bilo. Pa je gospod rekel, da delal pa ne bo. Da naj kar imam 20 eur. Torej?

A si ti mogoče med temi lenobami? Večina Slovencev je zelo delavnih, napaka je edino, da se pustimo preveč izkoriščati.[/quote]

Ti samo povem, kaj se mi je zgodilo lansko leto. Spet je prišel en fehtar v trgovino in hotel kaj denarja. Sem rekla, da nimam. Da ga pa lahko zasluži. Da mu dam 20 eur, če skida sneg pred trgovino. Je bilo že skoraj skidano, še za 10 min dela je bilo. Pa je gospod rekel, da delal pa ne bo. Da naj kar imam 20 eur. Torej?[/quote]

Seveda so tudi taki, se strinjam, a ravno taki najbolje pridejo skozi. Vem pa, da je večina drugačna.

New Report

Close