Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hahaha tednik

hahaha tednik

kako so grde te tri babe, pa kje so jih našli

He he he, jaz sem se isto spraševala :))))

O čem pa je bil prispevek?

Novinarka je spremlajala tri punce, ki so šle žurat. Škrbave čefurke. Dobesedno.

Ni je čez popolne MON-ovke. 🙂


Sama tega tu ne bi nikoli napisala, kar je napisala tista zgoraj. Priznam pa, da sem pomislila točno isto!

sam so bile res grde. ne veš katera je grša.

res eni čudni ksihti. samo tem res ne preostane drugega kot iskati rahlo opite tipe po beznicah.

se strinjam. padal je pa tisti tip s tatuji v majici brez rokavov, pri katerem se je videlo, da ima IQ sobne temperature. ko ga je vprašala novinarka, če je že našel kakšno, ki je trajala dlje kot eno noč, je najprej zabodeno buljil, kaj sploh hoče, potem pa rekel, da ne.

LOL

Isto sem pomislila jaz. Najhujša je bila tista s 3 zobi v zgornji čeljusti. Pa ravno tista je imela Slovensko ime in priimek. Grozne so ble, res.

Če je na Tedniku zaposlena Mojca VOČKO (una packa z golobi) in njej podobni (saj je nekdo napisal, kako jim smrdi po pisarnah, kakšni čudni zanemarjeni osebki postopajo po pisarneh RTV-ja…..)

potem ni čudno, da objavljajo take prispevke.

Zanimivo kajne, kako molčijo o svoji sodelavki Mojci VOČKO. Njej in sebi naj najprej pomagajo.

Jaaaaooooo RTV-jevci – in mi vas plačujemo!!

Ja dobro, so pač takšne kakršne so in se ni treba norčevat iz njih.

Najbolje, da jutri zjutraj takoj pokličete v uredništvo tednika in še vas posnamejo pa da potem vidimo, če je na vas tudi kaj takega, iz česar bi se lahko norčevali 🙂

Najboljše, da greš ti spat in ne pametuješ.
Najboljše za njih pa, da posnamejo sami sebe!!

Najboljše, da greš ti spat in ne pametuješ.
Najboljše za njih pa, da posnamejo sami sebe!![/quote]

Sebe posnem pa sm obes pa bomo pol mal pametval še okol tebe

O čem pa je bila zgodba v zvezi s temi čefurkami? Nisem gledala, pa me zanima.

četrti post v temi

Vaša debata je pa tudi vse prej kot kulturna. En je tak, drug je drugačen. Pa kaj? O temi prispevka pa nič?

New Report

Close