Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mi lahko kdo pogleda v karte

Mi lahko kdo pogleda v karte

Pozdravljeni,

Ali mi lahko kdo pogleda v karte, kako bo z mozem in mano. Ali bova ostala skupaj.

Sem popolnoma obupana. Prav tako me zanima ce se bom lahko vpisala na faks oz. bom sla ponovno studirat?

Hvala vam in lep pozdrav,

Obupanaaa

Z možem bosta še dooolgo skupaj. Z vsemi lepimi in manj lepimi dogodki.

Do septembra še nič ne kaže na študij. Bo pa!! Če ne v decembru pa takoj leta 2013.
V tem času se posvetite možu. Sprostite se in uživajte.

Nimate pojma, kaj imate. Zdravje, lepoto narave, vse……VSEE!

uf, jaz bi tudi rada vedela kaj me čaka… in kaj piše zame v kartah?

nova
Uredništvo priporoča

Kaj mi kaže v partnerstvu s fantom, ki mi je res ful všeč..

Obstaja možnost, da vajina veza potrebuje “ponovno pogajanje” oz. ne zadošča več tvojim/vajinim potrebam. Kar pa ne pomeni, da je pogubljena, ampak morata oba nekaj storiti za to, da obstane. Govorita o svojih čustvih, to je vajino najboljše upanje za rešitev veze.
Karte odgovorjajo pritrdilno, kar se tiče študija.

Kmalu bo zrastlo v še boljše in nove višave. Ponovno se bosta povezala oz. sta se že 🙂
Zaupanje bo pa ključnega pomena. Če te bodo glede njega obhajala kakšna sumničenja, z njim spregovori o tem, pa čeprav bo težko. če boš pasivno agresivna, boš zadeve le še poslabšala.

Kmalu bo zrastlo v še boljše in nove višave. Ponovno se bosta povezala oz. sta se že 🙂
Zaupanje bo pa ključnega pomena. Če te bodo glede njega obhajala kakšna sumničenja, z njim spregovori o tem, pa čeprav bo težko. če boš pasivno agresivna, boš zadeve le še poslabšala.[/quote]

Ja, res sva se povezala… 🙂
Upam, da se zgodi tudi korak naprej od tega,,.,,

ali sem vsec tistemu moskemu ki je tudi meni vsec? Ali bo kdaj kaj med nama? Oz ali on flirta z mano, ker mi ni jasno ali je flirt?

Hvala in nocko

Čeprav si dvomljivka, ti naj bo 🙂

Držala si se nazaj, ker si se bala prihodnosti, da bi bila na nek način prizadeta v določenih situacijah ali pa sploh nisi imela razloga za strah. Premisli, česa se tako bojiš, kajti resnica v resnici ni tako boleča, kot v domišlijiji :). Ne boj se neznanega.
Karta sedanjosti nakazuje, da bodo stvari, ki si jih začela pred časom, končno obrodila sadove. Nakazuje pa lahko le potrebo po novih stvareh – novih dogodivščinah, novih idejah, … Skratka, energija je pozitivna.
V prihodnosti pa pazi, kam boš obračala svojo pozornost, poudarek naj bo v tvoje najvišje dobro.
Če si v vezi, se bo ta verjetno končala oziroma se približevala koncu. Zavedaj pa se, da ni vse izgubljeno. Prišel bo dan, ko boš spoznala, da je bil konec v tvoje dobro, da si lahko pristala tam, kjer si želiš biti – v vezi, ki je dobra zate. Skrbelo te bo zaradi financ, a po nepotrebnem.
Zdravje – pomembno je, da ostajaš pozitivno naravnana. Če česa ne moreš preboleti, je čas, da te zadeve rešiš, preden ti načnejo zdravje. Preteklosti ni več, osredotoči se na sedanjost in prihodnost.

Prosim še meni…… služba in ljubezen….

Mene zanima,če bom našla partnerja,ki bo me imel rad?Trenutno sem “na skrivaj”zaljubljena v osebo,ki mi čustev ne vrača.Kakšen bo razplet?HVALA

Čeprav si dvomljivka, ti naj bo 🙂

Držala si se nazaj, ker si se bala prihodnosti, da bi bila na nek način prizadeta v določenih situacijah ali pa sploh nisi imela razloga za strah. Premisli, česa se tako bojiš, kajti resnica v resnici ni tako boleča, kot v domišlijiji :). Ne boj se neznanega.
Karta sedanjosti nakazuje, da bodo stvari, ki si jih začela pred časom, končno obrodila sadove. Nakazuje pa lahko le potrebo po novih stvareh – novih dogodivščinah, novih idejah, … Skratka, energija je pozitivna.
V prihodnosti pa pazi, kam boš obračala svojo pozornost, poudarek naj bo v tvoje najvišje dobro.
Če si v vezi, se bo ta verjetno končala oziroma se približevala koncu. Zavedaj pa se, da ni vse izgubljeno. Prišel bo dan, ko boš spoznala, da je bil konec v tvoje dobro, da si lahko pristala tam, kjer si želiš biti – v vezi, ki je dobra zate. Skrbelo te bo zaradi financ, a po nepotrebnem.
Zdravje – pomembno je, da ostajaš pozitivno naravnana. Če česa ne moreš preboleti, je čas, da te zadeve rešiš, preden ti načnejo zdravje. Preteklosti ni več, osredotoči se na sedanjost in prihodnost.[/quote]

hmmm… dobro, kaj pa če je zveza samo zaspala in jo želim spet osvežiti? Prebuditi spečega otroka v sebi? realizirati zadani cilj?

Imaš občutek, kot da te je zadela strela. Če sovražiš svojo službo (karte kažejo, da je tam slaba energija), resno razmisli o tem, da jo zamenjaš. Zaslužiš si boljše.
Ljubezen – če si v vezi, lahko ta karta naznanja (ni pa nujno) konec. Če pa si tega nikakor ne želiš, je to zelo pomemben čas, da popravita nastalo škodo. Ugotovi (s pogovorom) kaj tvoj partner počne, kako se počuti. Ne delaj zaključkov! Prepričaj se!
Prihodnost – povišica ali boljše delovno mesto. Če pa iščeš novo službo – če ne boš obupala, jo boš dobila, ravno tisto, ki si jo boš želela. S partnerjem bosta naredila korak naprej – skupno življenje, zaroka, poroka, dobila otroka, …. Ne nujno vse to :), pač nekaj od tega :). Uživaj v tem in povej mu, koliko ti pomeni. Če pa boš takrat samska, pa karta nakazuje novo ljubezen. Zadela te bo tako hitro, da ti bo zavrtelo glavo 🙂

Najlepša hvala.. Lahko prosim še en odgovor.. se bo kaj razvilo iz simpatije, ki me zelo privlači??

Lp

Čeprav si dvomljivka, ti naj bo 🙂

Držala si se nazaj, ker si se bala prihodnosti, da bi bila na nek način prizadeta v določenih situacijah ali pa sploh nisi imela razloga za strah. Premisli, česa se tako bojiš, kajti resnica v resnici ni tako boleča, kot v domišlijiji :). Ne boj se neznanega.
Karta sedanjosti nakazuje, da bodo stvari, ki si jih začela pred časom, končno obrodila sadove. Nakazuje pa lahko le potrebo po novih stvareh – novih dogodivščinah, novih idejah, … Skratka, energija je pozitivna.
V prihodnosti pa pazi, kam boš obračala svojo pozornost, poudarek naj bo v tvoje najvišje dobro.
Če si v vezi, se bo ta verjetno končala oziroma se približevala koncu. Zavedaj pa se, da ni vse izgubljeno. Prišel bo dan, ko boš spoznala, da je bil konec v tvoje dobro, da si lahko pristala tam, kjer si želiš biti – v vezi, ki je dobra zate. Skrbelo te bo zaradi financ, a po nepotrebnem.
Zdravje – pomembno je, da ostajaš pozitivno naravnana. Če česa ne moreš preboleti, je čas, da te zadeve rešiš, preden ti načnejo zdravje. Preteklosti ni več, osredotoči se na sedanjost in prihodnost.[/quote]

hmmm… dobro, kaj pa če je zveza samo zaspala in jo želim spet osvežiti? Prebuditi spečega otroka v sebi? realizirati zadani cilj?[/quote]

Joooj :)))
Če jo želiš osvežiti, jo osveži. Karte ti ničesar ne ukazujejo ali prepovedujejo :).
Jaz ti iz srca želim vso srečo. Upam, da vsaj to verjameš, če že kartam ne 🙂

Zdravje, ljubezen, služba, če lahko.

Hvala!

Takšen je odgovor v kartah – če iščeš nekoga, je to nadpovprečno dober čas za srečevanje ljudi. Bodi zelo samozavestna, pojdi ven in se druži z ljudmi. Zelo prijetno presenečna boš, kako se bodo stvari izšle 🙂

Zdaj grem pa spat, ln 🙂

Služba – trenutna služba verjetno ni več primerna zate. Mogoče te dolgočasi ali imaš občutek, da te ne cenijo. Dobro premisli, kaj je bolje – da skušaš popraviti stanje ali iti naprej. Obe opciji bi delovali, a eno je zagotovo – stvari se ne bodo izboljšale same od sebe. Če pa ne moreš storiti ničesar, pojdi naprej, najdi boljšo službo. Zmoreš.

Ljubezen – mogoče se boš odločila končati dolgoletno vezo. Če si v to prepričana, ne čakaj na pravi čas, ker ni nikoli pravega časa oz. trenutka, da nekomu poveš, da je konec. Ne skoči brezglavo v novo razmerje. Daj si čas …

Zdravje – stres bi ti znal povzročiti zdravstvene probleme. Bodi pozorna na to, da boš imela dovolj spanja, gibanja in pravilno prehrano. In kar je ravno tako zelo pomembno – ostani pozitivna!

Res si dobra Nala*.
Zdaj že spiš. Če boš zjutraj brala – prosim, povej še meni. Bo sin obdržal službo? Bom zdrava? Bo nečakinja po vseh zdravstvenih težavah ozdravela? Je moja hči res srečna? Ali jo malo zanemarjam? Sem samostojna, močna, Moram bit za vse moje.
Bom še kdaj ‘srečala’ človeka, ki mi bo všeč?

Hvala in LP.

Gospa Nala moje vprašanje ste spregledala;(

Mene zanima,če bom našla partnerja,ki bo me imel rad?Trenutno sem “na skrivaj”zaljubljena v osebo,ki mi čustev ne vrača.Kakšen bo razplet?HVALA

PROSIM ZA LJUBEZEN ČE KDAJ IN ČE KAJ SREČE V TEM PA ZA SINA ČE BO KAJ VEČ PAMETI

Služba – trenutna služba verjetno ni več primerna zate. Mogoče te dolgočasi ali imaš občutek, da te ne cenijo. Dobro premisli, kaj je bolje – da skušaš popraviti stanje ali iti naprej. Obe opciji bi delovali, a eno je zagotovo – stvari se ne bodo izboljšale same od sebe. Če pa ne moreš storiti ničesar, pojdi naprej, najdi boljšo službo. Zmoreš.

Ljubezen – mogoče se boš odločila končati dolgoletno vezo. Če si v to prepričana, ne čakaj na pravi čas, ker ni nikoli pravega časa oz. trenutka, da nekomu poveš, da je konec. Ne skoči brezglavo v novo razmerje. Daj si čas …

Zdravje – stres bi ti znal povzročiti zdravstvene probleme. Bodi pozorna na to, da boš imela dovolj spanja, gibanja in pravilno prehrano. In kar je ravno tako zelo pomembno – ostani pozitivna![/quote]

Služba-ne hodim v službo, sem doma:)

Ljubezen-že 26 let v zeelo srečni vezi, ki je nekakor ne mislim končati)

Zdravje: tukaj pa so karte vsaj na pol zadele:)

Hvala vseeno!!!

SLUŽBA, LJUBEZEN, ZDRAVJE, SELITEV

HVALA HVALA

če si v zelo srečni vezi,zakaj te pa potem zanima ljubezen?

Služba – trenutna služba verjetno ni več primerna zate. Mogoče te dolgočasi ali imaš občutek, da te ne cenijo. Dobro premisli, kaj je bolje – da skušaš popraviti stanje ali iti naprej. Obe opciji bi delovali, a eno je zagotovo – stvari se ne bodo izboljšale same od sebe. Če pa ne moreš storiti ničesar, pojdi naprej, najdi boljšo službo. Zmoreš.

Ljubezen – mogoče se boš odločila končati dolgoletno vezo. Če si v to prepričana, ne čakaj na pravi čas, ker ni nikoli pravega časa oz. trenutka, da nekomu poveš, da je konec. Ne skoči brezglavo v novo razmerje. Daj si čas …

Zdravje – stres bi ti znal povzročiti zdravstvene probleme. Bodi pozorna na to, da boš imela dovolj spanja, gibanja in pravilno prehrano. In kar je ravno tako zelo pomembno – ostani pozitivna![/quote]

Služba-ne hodim v službo, sem doma:)

Ljubezen-že 26 let v zeelo srečni vezi, ki je nekakor ne mislim končati)

Zdravje: tukaj pa so karte vsaj na pol zadele:)

Hvala vseeno!!![/quote]

:)))

Odprla sem karte za prihodnost, ne za sedanjost. Seveda pa upam, da se motijo 🙂
Pa tudi mene zanima, zakaj vas zanima ljubezen, če ste že toliko let v srečni vezi? 🙂

Sem pa vesela vsakih povratnih informacij, tako pozitivnih, kot negativnih.

Za ostale pa, ki prosijo za vpogled v karte – zdaj žal nimam časa, mogoče zvečer, ali jutri.

Lep dan vsem 🙂

New Report

Close