Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženin službeni vikend…

Ženin službeni vikend…

Ta vikend gre žena službeno na seminar, otrok bo pri babici….!!!
Torej imam čas od petka popoldne do nedelje zvečer…, prišel sem na precej zanimivo idejo…..
Doma se mi nekako ne ljubi biti, popivanje s tovariši je dolgčas…zato sem si zamislil tole….
Sicer je danes že četrtek pa vseeno, recimo neko simpatično neznanko bi peljal malo na morje, na kak hamburger in pijačo s slamico in marelco za okrasitev. Potem pa bi počela kar bi obema pasalo, aja neznanki sta lahko seveda tudi dve, me ne moti….zabavica bi trajala nekje do nedelje dopoldne ker pride žena proti večeru domov in moram delovati normalno. Ker sem pobudnik jaz nosim tudi vse stroške povezane s tem avanturizmom (gostilne, hoteli, vinjeta, gorivo, slani prigrizki). Če je katera tukaj ali več vas za kaj podobnega se naj kar javi in kako rečemo, odpadejo pa kake hecne ženske ali pa recimo čisto presuhe (zaradi burje in neestetike). Da ne bo kake pomote, počne se kar se želi, da je le v nekih okvirih zakona, no ni nujno da čisto….ampak da ni nek ekstrem…..
Pa da ne bo kakega obsojanja, sem že dolgo zelo priden in bi pasalo malo podoživetja mladostnih dni.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

nobenega obsojanja!
če bi bila leta taprava, bi šla takoj! sem vedno za akcijo – posebej me vznemirjata tista slamica in marelca 😉
tako ti pa želim zanimivo/i in zabavno/i sopotnico/i – nevarnost je, da se ti obesita kakšni navihani študentki, ki gresta dol na tvoje stroške ampak za lastni žur, tebe pa ne šljivita pet posto….ker bo izbira najbrž velika, upam, da boš imel pri njej srečno roko!
potem pa poročaj, najbrž bojo misli prenekatere monovke galopirale!

Pa ti si norec. Upam, da se bo tvoja žena tudi fino poštemala na seminarju.

In potem vidim, da ženske rajca misel na slamico(!), oh te pa imajo sušo večjo od Sahare.

Eh, ob taki ponudbi “direkt v glavo” veš, da bodo vse dale rep med noge. Teh monovk je sam gobec, ko pa pridejo pred dejstvo (akcijo) pa….

Mene tudi zanima poročilo :))))

------------------------------------------------------------------------------------------ [url=http://www.youtube.com/watch?v=yDak31E68Zw]koga za precednika???????[/url]

Važno je, da bo tudi ženi tam, kamor gre, fajn.

Jah, nikoli ni prepozno…..ne? To pa jaz hitro opazim ali me “šlivijo” al ne…, tudi pripradnice RKC so dobrodošle, samo da me ne budijo zjutraj za mašo, naj gredo same, ko pridejo nazaj pa haha, tudi politične opcije niso ovira ker se s tem ne ukvarjam. No edino kakih domačih živali ne bi jemal s seboj, sploh terierji odpadejo…..
Kako sadje je sicer dobrodošlo, da ga prinesejo s seboj, pod pogojem da je seveda predelano…:)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ne pozabi na kondome. Da ne prineseš s svojega kurbirskega vikenda doživljenjskih spominov še ženi.

In zakaj sem norec? Enkrat se živi in nikoli ne veš kdaj je zadnji dan…
Tale slamica ni bila mišljena kot lulček ampak slamica v koktejlu, ki je lično/estetsko postrežen na mizi s prtom ročne izdelave…..
Če se pa žena poštema na seminarju pa naj se, je ne bo nič manj……

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Brez kondoma pa ne grem niti na krvodajalsko akcijo….., nikoli ne veš kje te čaka sreča….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Pismo rosno, pa ravno ta vikend, ko jaz delam:(((. Drugače ustrezam vsem kriterijem – let pa itak nisi napisal:).

Leta načeloma niso ovira, no kakih preveč v letih ne bi jemal s seboj…, ker sem tudi sam pod 40…..kar nekaj pod…..

Naj omenim še možnost obiska kake kulturne znamenitosti kjer nudim tudi razlago, po razlagi pa sledi aperitivček iz mini bara, če ima katera željo pa še kaj indijskega za širjenje obzorja…:).

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

In kako pripomore indijska konoplja širjenju obzorja?

Bral sem, da odpira nove oblike zavedanja…..dojemanja, čutenja…..

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Pa daj BMW znaš bolje 😉

Kdo je rekel, da je mislil na konopljo? In širjenje obzorij?

------------------------------------------------------------------------------------------ [url=http://www.youtube.com/watch?v=yDak31E68Zw]koga za precednika???????[/url]

Evo meni pa ravno poštar dostavil nove pižame…hmmm

Tukaj je namen nekoliko drugačen….., zakaj bi se preveč trudil z leporečjem in podobnim s……

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Pižame pa res ne rabiš za take zadeve……:)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Pižame pa res ne rabiš za take zadeve……:)[/quote]Seveda da jo!
Če ne ni fore če prideš direkt na teren.

Madonca, tole se pa bere zelo mikavno…

ČE:
– če bi bila vezana
– ne bi imela malega otroka
– ne bi bila presuha

bi se prijavila na spoznavni vikend 😉

Pa uživajte!

Pižame pa res ne rabiš za take zadeve……:)[/quote]Seveda da jo!
Če ne ni fore če prideš direkt na teren.[/quote]

Seveda se strinjam, da evin kostim ni to to, samo obstaja še kaj drugega kot pižama….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Če te prav razumem, bi me spoznala samo ko bi bila v vezi? Zanimivo…:))))

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Po toliko letih je prav vseeno ali sem v vezi ali ne. Kaj novega vedno prav pride 😉

Sicer sem se pa zatipkala.

Zato pa jaz ne dajem otrok čuvat babici, ker potem ma ded samo čas bedarije vštimavat.

Jaz bi ti pustila otroka doma, pa babico poslala v toplice tisti vikend….

Ne razumem žensk res ne…

New Report

Close