Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali posodite denar

ali posodite denar

Ali ste že kdaj posodili denar partnerju, če ga je potreboval? Doživel je nesrečo, ostal je brez avta, nihče mu noče posoditi, sedaj pritiska name. Naj mu posodim?

če sta poročena in partnerja v tem mislim da živita pod isto streho JA,drugače pa v nobenem primeru NEEEEEEEEEE.

pa daj mu že enkrat tisti denar, ko bo še petič razbil avto in ti bo pobral še zadnje pare, ti vsaj težit ne bo mogel več.

Midva nimava mojega/njegovega denarja.

In če si ti tista, ki se je v dobrem tednu že 2x oglasila tu, ker je partner razbil avte – ne, ker ne gre za denar, ampak gre za to, da on ne sodi na cesto.

Oprosti, ampak če to sprašuješ, potem nista partnerja, ampak sostanovalca, sex prijatelja ali kar koli že.

A to je govora o poslovnem partnerju?

Ali samo o fukaču?

Ja ok, jaz sem tista. Ni tako preprosto kot se sliši. Skupaj sva že več kot petnajst let, do sedaj teh problemov ni bilo. Sedaj se je dvakrat to zgodilo. A sedaj naj pa popokam otroka in kar grem? Ne razumete moje situacije, ker ne veste točno kako in kaj!

Ker vidim, da ne boš dala mira: JA DAJ MU DENAR, DA BO MIR.

Samo ne hodi potem čez par mesecev jokat, ko ne bo ne denarja in ne avta (ker ga bo spet razbil).

Mogoce bi bilo bolje, ce bi si mozakar omislil primerno kasko zavarovanje, preden zacne razbijat avte po svoji krivdi in tega potem ne more placat.

Dej mu že enkrat tist preklet denar, pa nehaj utrujat tukaj gor. Če bi mu dala takoj bi bila frajerka, tako pa si ena navadna cmizdra, k te vrti okol prsta. Zakaj pa tip ne vzame avta na lizing? Si ne sposodi pri mami? Sestri? Kakšni drugi budali?

Zakaj pa bi rada, da mi tukaj razumemo tvojo situacijo? Saj ta situacija je tvoja in naredi tako, kot se ti zdi prav.

Dej mu denar in nam daj že mir, ker smo tvojo situacijo že premleli. Daj denar ali pa pejd stran od njega.

Dvakrat razbil avto,pa kako ga pije,kaj je z njim narobe, joj kake imate res doma,jaz niti riti si nebi s takim obrisala,pa brez zamire.Ti pa kot sneguljčica,ali pa pepelka ga drži za roko,joj,joj!!!
Mal se zamisli nad sabo,on je že pameten ti nisi.

Ene ste pa res podle. Jaz žensko razumem, ni v enostavni situaciji. 15let??Pol pa kar iti, halo??Ne vem kaj naj svtujem, vem pa da ni lahko.Ti moža najbolj poznaš, zato veš ali mu posoditi ali ne ali ti bo vrnil ali ne?Srečno, res.

lp

Ne dajaj več nič, ker je to tvoje.
Kaj pa on da tebi?
Povej mu da je to zate in za otroka, ker se lahko ločiš od njega-imaš za hude čase, saj ne veš kako se bo naprej obnašal.
Naj si sposodi od svojih staršev in se z njimi dogovori, kako jim bo vračal.
Ti pa tudi njegovim staršem povej, da ker je dva avta razbil, mu glede pijače ne zaupaš več, če mu pa oni, naj mu oni dajo.
Pika, konec.

Kako pa bo sploh lahko vozil? Ali nima prepovedi vožnje?

Ko je moj bivši kredit zapravil za dirkalni motor, ga razbil, nato pa mene prosil za moje prihranke, da premosti obdobje, ko se je revček znašel v finančni krizi, sem popokala otroke in šla. Jasno mi je bilo, da bi zafrčkal tudi denar, ki bi mu ga dala jaz, in ga nikoli ne bi videla. Poznam situacijo, v kateri si, in ti svetujem, da ne vztrajaš s takim luzerjem samo zato, ker sta skupaj že dalj časa in ker imata otroke.
Predvidevam, da avta ni razbil, ker se je cesta obrnila drugače kot ponavadi, temveč je vozil vinjen ali/in norel preko vseh meja. Pri takem človeku ne škripa samo pri denarju, temveč tudi pri odnosih.

Pravi, da nobeden nima, da je že vse vprašal. Mama nima, brat tudi ne. A ni zanimivo, brat je zaposlen,avta nima (se pravi nobenih straoškov z avtom), pa pravi da nima denarja. Partner ga pri tem zagovarja, pravi itak da nima, če bi imel bi mi posodil tako pa nima? Zasluži, pa nima, kam pa gre denar, še punce nima, nič nima, živi z mamo. No in?

In zdaj so krivi vsi ostali, ker nimajo denarja, ki so ga očitno dolžni posoditi nekemu alkoholiku.
Upala bi si trditi, da denarja nimajo zgolj uradno, v resnici pa ga nočejo posoditi, ker vedo, da ga nikoli ne bodo dobili nazaj.
Brcni že enkrat v rit to zgubo in zaživi polno življenje brez njega!

……….če ga še zase nima?

Saj smo ti že rekli, da ne, ker ne maramo še enega pijanca več za volanom in ker naslednjič lahko z avtom koga poškoduje! Ne vem kaj bi rada, ko že 3. odpiraš isto temo!

In zdaj so krivi vsi ostali, ker nimajo denarja, ki so ga očitno dolžni posoditi nekemu alkoholiku.
Upala bi si trditi, da denarja nimajo zgolj uradno, v resnici pa ga nočejo posoditi, ker vedo, da ga nikoli ne bodo dobili nazaj.
Brcni že enkrat v rit to zgubo in zaživi polno življenje brez njega![/quote]

Pa reči tudi ti, da nimaš. Konec debate. Da si ga dala mami za nove zobe.
Al pa da z razliko od njegovega brata ti denar rabiš za stanovanje, otroka in da plačuješ še njegove položnice, pa da je denar šel. Al pa reči, da ne daš denarja, ker si nameravaš kupit poleti nov avto za 20.000 in šparaš.

Dokler bo vedel, da denar je, ti bo hodil težit.

Rekla sem mu, da mu, da je 1000€ preveč zanj in da mu ne dam. Sedaj želi 200€, mi bo vrnil naslednji teden. Zadovoljni?

Joj smiliš se mi res ,kako si boga,ma resnično boga,da takega podpiraš,res kako si boga,kar daj mu denarčke,pa naslednji mesec nazaj,pa nazaj, pa nazaj…….

New Report

Close