Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali je katera med vami,ki jo je oče zlorabljal…

ali je katera med vami,ki jo je oče zlorabljal…

fizično,spolno? ste komu to povedale? njemu ? dajte si duška.Ne pozna nas nobeden? hvala

Dejte si duška? Svašta no. Dej si ti duška bomo s čipsom v roki brali.

seveda si lahko daš duška,če poveš nekomu,kaj te tišči v prsih.

Ne,ni me nikoli.Lahko bi pa bil boljši oče.

KK?

Fizično in psihično. Delno ve mož. Rabila sem dobrih 20 let, da sem uspela pospraviti po svojem podstrešju, da so tudi moški lahko ljubeča bitja. Ko sem kot srednješolka videla sošolkinega očeta, ki jo je objel in poljubil na čelo, se mi je gabilo, izgledalo mi je čisto pedofilsko. Groza, kaj sem imela v glavi.

In za to osebo si izbereš neznanko, ki jo matra firbec in nima boljšega dela. Sama pa seveda ne napiše ničesar.
Nižje je temu namenjen forum.
Sicer pa ja…mene je zlorabljal, če ta informacija sedaj komu pomaga.

Avtorica, bi se rada naslajala?!

Fizično in psihično. Delno ve mož. Rabila sem dobrih 20 let, da sem uspela pospraviti po svojem podstrešju, da so tudi moški lahko ljubeča bitja. Ko sem kot srednješolka videla sošolkinega očeta, ki jo je objel in poljubil na čelo, se mi je gabilo, izgledalo mi je čisto pedofilsko. Groza, kaj sem imela v glavi.

Tak sestavek mi daje odgovor, zakaj je toliko obdolžitev, da je ta in ta pedofil oz pedofilka.

Seveda, jasno! Žensko je jebal foter, potem pa skozi življenje vidi kakšno tako, čisto nedolžno objemanje, odvrti se ji film in evo, že smo pri Vlasti Nussdorfer.

In naš pravosodni sistem je žal tak, da si ne le obdolžen ampakt avtomatično obtožen. Poglejte odmevne primere (Regina Križaj, družina Plestenjak, Koroška deklica, duhovniki,….). Vse se je izkazalo za LAŽ.

Bo kdaj kdo odgovarjal namesto teh zlorabljenih žena?

Če ne piše to kak psiho pedofil in se ob tem naslanja…

Misliš, da se res naslanja? Na kaj pa? A na komolec?

*naslaja

Uau, a sem kje napisala, da sem koga obdolžila???? Napisala sem, kaj se je TAKRAT pletlo v moji glavi, ki je bila očitno zaradi zlorab milo rečeno zblojena. Veliko sem pretrpela, pa me še takole obtožuješ? 🙁
Nihče, ki ni bil v moji koži, si ne predstavlja, koliko truda in zdrave pameti sem morala vložiti, da sem se zrihtala. Mojega truda in moči. Jaz si to štejem za uspeh.

Je pa res, da vsaki to verjetno ne uspe in ja, potem so te osebe lahko kasneje neverodostojne (kot sem bila jaz včasih) in lahko pride do napačnih sklepanj. Žal.

Aredhel, hvala, da me imenuješ psiho pedofil.

Misliš, da se res naslanja? Na kaj pa? A na komolec?[/quote]

Bi rekla, da prej na kak drug del telesa 😀

Avtorica sočustvujem s tabo. Tudi mene so zlorabljali samo to ni bil oče, nekdo drug. Čestitam za uspeh, da si se spravila k sebi. Vem kaj vse si morala prestati da si prišla do tega. Čestitam ti za to, ker si močna in sposobna oseba, marsikdo tega ne bi bil sposoben. Pedofil ti ubije dušo. Ne govorim tega zato da bi se smilila sama sebi. To povem zato, da boš vedela, da si pri sebi veliko naredila, skoraj nemogoče in da bodi ponosna nase.

Želim ti veliko poguma in sreče v življenju. Čim več delaj na sebi in prekini stike z očetom če jih še nisi.

nič se ne nalsajam.Brala sem nekaj in bila žalostna,da oče sploh lahko, kaj takega naredi hčerki.

saaassaaaa, ne bodi tako arogantna. veliko stvari si tu napišemo,zaupamo pa nam je lažje. Jaz sem se na tem forumu ogromno naučila in zato vam hvala.

Uau, a sem kje napisala, da sem koga obdolžila???? Napisala sem, kaj se je TAKRAT pletlo v moji glavi, ki je bila očitno zaradi zlorab milo rečeno zblojena. Veliko sem pretrpela, pa me še takole obtožuješ? 🙁
Nihče, ki ni bil v moji koži, si ne predstavlja, koliko truda in zdrave pameti sem morala vložiti, da sem se zrihtala. Mojega truda in moči. Jaz si to štejem za uspeh.

Je pa res, da vsaki to verjetno ne uspe in ja, potem so te osebe lahko kasneje neverodostojne (kot sem bila jaz včasih) in lahko pride do napačnih sklepanj. Žal.

Aredhel, hvala, da me imenuješ psiho pedofil.[/quote]

Nisem mislila tebe, ampak tega, ki odpira takšno temo v tem čveku, ker je forum, ki je namnejen točno temu.
Nikoli ne bi nekoga s takšno izkušnjo tako imenovala, saj sem sama imela tudi neprijetno izkušnjo v življenju.

Ja si napišemo, zaupamo…..ne pa firbcamo za nesrečo drugih. Lahko dojameš razliko?

Aredhel, se opravičujem, sem te narobe razumela.

Po moje je pa dobro, da se o tem tudi piše, ker sem prepričana, da si lahko nekdo tudi z našimi izkušnjami pomaga, če ne drugega, ga mogoče tolaži misel, da smo nekateri to preživeli in si kasneje ustvarili normalno srečno življenje in da naj ne obupajo. Ja, v bistvu bi se pa res lahko na te izpovedi nekdo naslanjal, ja… vidiš, na to nisem niti pomislila. lp

Myrella, hvala.

Ja si napišemo, zaupamo…..ne pa firbcamo za nesrečo drugih. Lahko dojameš razliko?[/quote]

ne vem, zakaj imaš občutek,da me matra firbec? ni treba nič pisat. Oprostite ,da sem vdrla v osinjak

je ena tle pisala o neprijetni izkušnji iz otroštva z Romanom Jakićem. In pomislite, ta tip je ZDAJ PREDSTAVNIK LJUDSTVA, SEDI V PARLAMENTU in za kimanje svojemu bossu Jankoviću dobi 7000 € našega, davkoplačevalskega denarja mesečno.

Ni panike…

Čestitam, da si si lahko po takšni izkušnji tako uredila življenje, vem, da je to težko in misli in dogodkov nikoli ne pozabiš.
Si pogumna.

Ne gre mi iz glave tvoj post pred meseci, ko si pisala, kako uživaš pri FAFANJU. Sem si rekla, ta punca je bila zlorabljena, to se ja ne počne iz užitka. Moški si s tem zagotovijo dominantnost, ko ženska poklekne pred njim in čaka na belo hostijo….

In danes si priznala ….

To ni res, da bi bilo fafanje merilo, če je nekdo bil zlorabljen ali ne. Meni je odvratno in to zelo poredko delam.

A ne veš, da se da ta posel opravljati prav udobno leže?

Gre za oralno fazo v razvoju otroka in če ti ga takrat not tlači kakšen foter, brat, bratranec, striček, Roman,…, potem si ustnice zapomnijo ta občutek in ga skušajo ponoviti.

To nam je razlagal Gostečnik na Magisteriju iz Družinske terapije.

Zakaj pa je toliko kadilk in kadilcev?

New Report

Close