Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TV3 se poslavlja

TV3 se poslavlja

Pa, ne morem verjet. Kam gre ta naša država, da ne more preživet ene taka TV. Ima dobre tuje nadaljevanke in filme, dober domač program, kar visoko gledanost …

http://www.zurnal24.si/poslavlja-se-tv3-clanek-144836

Kaj pa nemški programi? Nam so včeraj vsi izginili.

Tudi jaz rada gledam nanizanke in film na TV3.Sedaj gledam občasno Laži mi,Pod lupo pravice.Hčerka gleda Top modele…škoda.Mar bi ukinili TV Slovenije,vse tri.

To je nekaj drugega, niso se uspeli dogovoriti glede podaljšanja pogodb ali neki podobnega.

Škoda, škoda :((((

Pa, ne morem verjet. Kam gre ta naša država, da ne more preživet ene taka TV. Ima dobre tuje nadaljevanke in filme, dober domač program, kar visoko gledanost …

http://www.zurnal24.si/poslavlja-se-tv3-clanek-144836%5B/quote%5D

a nisi prebral/a članka ki si ga nalimala?? misliš da država živi televizijo :))

tole piše Razlog: monopolizacija in nekonkurenčnost na slovenskem medijskem trgu neodzivnost državnih organov.

se sploh ne čudim da so obupali …

Kaj res??? Škoda, tudi jst zelo rada pogledam kaj na TV3. Upam, da se bodo zdej ostali bolj potrudili in kaj več nudili v programu.

lp

In za to podčrtano je kriv kdo?

In za to podčrtano je kriv kdo?[/quote]

ne gre za to da država živi tv, ampak da ovira in ne spoštuje zakonov, kar pa ni nič novega, se ne dogaja samo na področju medijev

slovenska klasika, namest, da bi naredil take pogoje, da bi bili čim bolj zanimivi za tuje trge in tuje investicije, ki bi lahko izboljšale položaj v državi, najbrž prinesla tudi nova delovna mesta in določen dobiček, delajo pri nas ravno kontra…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

In za to podčrtano je kriv kdo?[/quote]

Nesposobnost, ker niso uspeli pridobit dovolj “sponzorjev” ( saj veš, reklamni bloki med programom, ipd…?)

Čakte, a ni bila “ljubezen na seniku” na TV3? In vabijo nove fante, da se prijavijo? Kje bo pol ta oddaja, ki jo že komaj čakam?

gledam ga zadnje čase zelo redko, ker same ponovitve kažejo. mislim, da je njihov problem v tem, ker imajo premajhen delež domače produkcije. če veljajo taka pravila za vse ostale, potem bo menda tudi za njih, ne?!
itak samo še čakam, da mi tv crkne, nobvega pa ne nameravam kupovat, tako da me en program manj nič ne gane.

Ne znamo vsii nemško kot znaš ti.

Tegale pa poznam…………

Ja z SLO televizije so včeraj skenslali 3 nemške programe, ker smo nesposobni podpisat pogodbo z njimi… ŽALOSTNO! Še bolj žalsotno pa je to, da bo šel tudi TV3 v klinac

Čaki malo – vaš ponudnik TV (kabelski XX, Siol, Amis, Telemach…, kar pač imate) je skenslal programe in ne TV SLO.

Kaj točno pa je s TV3, pa bi bilo treba vedet tudi kaj več.
Zavedat pa se je treba tudi, da je slovenski trg zelo mali trg, in verjetno tudi stroški prevajanj pridejo bistveno več, kot pa je TV3 računal.
Da pa imajo premalo gledalcev in premali tržni delež, pa je stvar konkurence in programov, ki jih nudijo.

Čaki malo – vaš ponudnik TV (kabelski XX, Siol, Amis, Telemach…, kar pač imate) je skenslal programe in ne TV SLO.

Kaj točno pa je s TV3, pa bi bilo treba vedet tudi kaj več.
Zavedat pa se je treba tudi, da je slovenski trg zelo mali trg, in verjetno tudi stroški prevajanj pridejo bistveno več, kot pa je TV3 računal.
Da pa imajo premalo gledalcev in premali tržni delež, pa je stvar konkurence in programov, ki jih nudijo.[/quote]

TV3 je del večje mednarodne televizijske mreže, ki uspešno deluje v več državah. Zato stroški predvajanj niso problem, ni problem tudi tržni delež oz. premalo gledalcev. Pa vse to so sigurno zračunali, preden so šli na naš trg.

Problem je v tem, da je POP TV s svojo oglasno politiko in dumpiškimi cenami dosegel praktično monopol pri oglaševanju, se pravi, da ves denar oglaševalcev poberejo oni in za ostale ne ostane praktično nič. Tle smo pa na splozkem področju, ko bi morala vmes poseči država, pa ne. Če bi seveda država kaj dala na to, da imamo razgiban medijski prostor. Je pa to res občutljivo področje, ker težko nekomu zapoveš, da mora svoj denar porazdeliti med vse medije, če ga noče.

Podobno se dogaja z radijskimi postajami, kjer se tudi pričakuje postopen izklop oz. prodaja manjših radijskih postaj (beri vseh tistih, ki niso pod okriljem dveh največjih združenj). Saj te manjše enostavno ne pridejo do denarja oglaševalcev.

Edino kar sem gledal na tv3 je masterchef.Uni ljubezen za seniku nisem dve minuti zdržal da gledam ker je totalno bedno blo. Hvala bogu da obstajajo programi kot so: Fox life, Discovery(vsi), Natioal Geographic, Da Vinci Learning.

POP TV pa naj si une njihove POP NON STOP programe u rit utakne:
1. zelo dragiii
2. totalno nezanimivi filmi in serije, ki jih usak teden ponavljajo
3. itak so same reklame

Za ta denar si rajši naročim HBO(sicer sta to samo dva programa), ki ima dosti boljše in zanimive filme, manj reklam in bi tako dosti več imeu od HBO-ja. Aja, pa še ceneje bi me prišlo.

Če se komu da še malce prebrat, kaj se dogaja v našem medijskem prostoru:

Še malo branja

http://www.finance.si/335671/Zaradi-monopola-na-medijskem-trgu-konec-TV3

In na FBju je že ustanovljena skupina Ja! sem proti ukinitvi TV3. Dajte jo lajkat in delit naprej s prijatelji.

Sicer nekih realnih možnosti, da bi se kaj spremenilo itak ni, ampak kaj dosti drugega nam itak ne preostane.

Pa, ne morem verjet. Kam gre ta naša država, da ne more preživet ene taka TV. Ima dobre tuje nadaljevanke in filme, dober domač program, kar visoko gledanost …

http://www.zurnal24.si/poslavlja-se-tv3-clanek-144836%5B/quote%5D

Država nima pa prav nič s komercialnimi televizijami.

Nasprotno se jaz včasih sprašujem, kako vse te televizije (netTV, info TV, Golica … in ne vem kolk jih je še) sploh preživijo oziroma kdo to gleda.
Jaz tud TV3 skor nikol nisem gledala, vsega prej navedenega pa čist nikol.

Brez komplet POP TV bi komot shajala, brez TV 3 bom pa zelo prikrajšana! Dobri filmi, vse modne nadaljevanke, pa kuharija itd., kratkočasen program skratka. Pridružujem se akciji podpisovanja naj TV 3 ostane!

narobe sem napisala. želela sem povedati, da se s slovenske televizije poslavja TV3 in ne da je TV-SLO! sorry 🙂

Pa še kako ima država prste vmes pri komercialnih televizijah. Država ustvarja pogoje, zakone, predpise, da lahko komercialne TV delujejo, podeljuje frekvence, nekatere celo financira … Skratka vloga države je še kako pomembna.

Vsem tistim, ki se tu javljate POP pobira denar iz žepov? Pošiljate SMS za razne Kmetije, Big Brotherje, Talente? SMS glasovanje je največji POP nateg. Koliko vam je POP že pobral iz žepov?

New Report

Close