Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imela bi Hyundai i40 mož pa ne

Imela bi Hyundai i40 mož pa ne

Z možem sva že bila na ogledu tega avtomobila in je možu tudi všeč, a pravi da korejca ne bo kupil. Da vzame raje VW.
Sedaj pa vidim, da je ta problem v testu tukaj http://avto.over.net/testi/hyundai_i40_17_crdi_aut_premium_business/ izpostavil tudi Iztok. A res vsi tako gledate, če je avtomobil VW ali ne?

uboga ti…


sploh ni štos v tem , ali korejca al nemca, gre se preprosto za to, da je idiotizem dati 35000 evrov za avto srednjega razreda, ali drugače, idiotizem je slpoh dati za avto 35000 evrov

Nič nisem uboga in tudi nisva gleda avta s toliko opreme. En nivo opreme manj in je avto že velik bolj dostopen.

Še dobro, da ima vsaj en od vaju nekaj pojma o avtomobilih. Logično, da bo raje vzel VW-ja!!!
Ti naštejem razloge:
– ker so izjemno zanesljivi avtomobili
– imajo majhno porabo
– DRŽIJO CENO (eden najbolj pomembnih faktorjev pri avtomobilu!!!!!!!)
– so nemški/evropsi avtomobili in lažje ter ceneje dobiš dele
– 10000x lažje ga prodaš
…..
(še bi lahko naštevala)

To so preverjeni razlogi, ker že 15 let vozimo VW-je in ko sem enkrat za foro probala drug avto (Peugeot), sem ga po enem letu prodala in NIKOLI VEČ take jajce!

Ta tvoj Hyundai mogoče zdaj zgleda super lep in se lepo sveti, ampak čez 5 let ta avto ne bo vreden nič več, pa še noben ga ne bo hotel kupiti…

Dej ne lapaj v tri krasne. Vozim Hundaya že 13 let. Vse kar smo imeli opravka z avtom so bili redni servisi, 2x je bil do zdaj zamenjan akumulator in enkrat se je pokvarila ena tako majhna stvar da je bil rezervni del 3x cenejši od delovne ure. Redno smo menjavali olje, svečke in tiste gumice na bremzah. NITI ENKRAT me avto ni pustil na cedilu. Žre mi lih tolko kot en VW, rezervni deli so hitro dobavljivi in mnogo cenejši kot pri VW – preverjeno. Tudi udoben je čisto dovolj, kljub temu da je že star in ne tako moderen kot novejši. Počasi ga bom zamenjala za kak lepši model, čez leto ali dve ko bo denar. Ogledanega pa imam i20 ali i30.

Reci, da se hecaš. Sama sicer omenjenga korejca tudi ne bi kupila ampak take neumnosti kot si jo ti napisala pa tudi že dolgo nisem prebrala.

za ta denar so hyundai in kie najbolj zanesljiv nakup glede okvarki jih praktično ni.

lani poleti kateri avti so bili najvčekrat na odstavnem pasu po AC? največ je blo audijev in vw.

Jaz ga kupim! Imeli smo 4 Hyundaje (ena dva sta še pri hiši), pa so vsi delali B.P. Svak ima novega golfa, pa so se že po dveh mesecih pojavile pomanjkljivosti, res sicer malenkostne, ampak pri avtu za tak denar ne pričakuješ ravno, da se plastika kar tako odlomi. Rabljenega VW pa ne kupim (razen,če poznam lastnika in vem točno, kaj je z avtom), ker imajo ti ogromno ogromno kilometrov (no, na števcih sicer res ne). Saj večinoma delajo, ampak tako vredni, kot imajo še vedno navito ceno, pa tudi pomotoma niso!
Še to – meni to, da držijo ceno sploh ni faktor! Imam avto za vozit, od katerega pričakujem, da bo ob rednih servisih (pa ti niso nujno dragi, kaj lahko pa kasneje tudi sam zamenjaš) delal zanesljivo. Ko tega ni več, ga pač zamenjam. Itak pa z novim avtom izgubiš ogromno – pa, ok, vzamem nekaj v zakup, če avto dela b.p., spet pa ne TOLIKO več.

kar se tiče VW samo plačaš eno nabito ceno, kar se kvalitete tiče, pa je Hjundo iste kvalitete ali pa še boljše

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Glede avtov je bilo bilo in vedno bo tako, da pač vsak svoje hvali… jaz teh korejskih jajc ne bi vozila na nič na svetu…

k nimaš pojma o avtih

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Imaš pa zato švabska jajca. :-))))

Vozim starega volva in novi bo kmalu V60. Kupila ga bom predvsem zaradi občutka varnosti, ki ga ponuja.

Sicer pa če že limate linke z aon me je ta test najbolj navdušil http://avto.over.net/testi/volvo_v60_d5_automatic_summum/ 🙂

Meni tudi všeč, ampak tisti čisto osnoven ki je nekako cenovno še dostopen…samo mož ga neče, on bi VW.

Ti pa si talent…. Ceno držijo samo 20 let stari golfi, novi VW jo kar lepo izgubljajo. In glede na to, da je nakupna cena novega olala višja, tudi olala več izgubiš v prvih letih.
Malo spremljaj trg in razvoj avto industrije, pa mogoče ne boš klatila takih naumnosti. Tvoje izjave spadajo v čas pred 20 leti in v drugem sistemu. Takrat je bil VW zakon, ne sedaj.

ki so narejena na češkem tko k korejska jajca :)))

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Da še dodam, tudi pred 20 leti je bil zakon in polbog predvsem za Jugoslovane.

Dej ne lapaj v tri krasne. Vozim Hundaya že 13 let. Vse kar smo imeli opravka z avtom so bili redni servisi, 2x je bil do zdaj zamenjan akumulator in enkrat se je pokvarila ena tako majhna stvar da je bil rezervni del 3x cenejši od delovne ure. Redno smo menjavali olje, svečke in tiste gumice na bremzah. NITI ENKRAT me avto ni pustil na cedilu. Žre mi lih tolko kot en VW, rezervni deli so hitro dobavljivi in mnogo cenejši kot pri VW – preverjeno. Tudi udoben je čisto dovolj, kljub temu da je že star in ne tako moderen kot novejši. Počasi ga bom zamenjala za kak lepši model, čez leto ali dve ko bo denar. Ogledanega pa imam i20 ali i30.[/quote]

Se strinjam, sem 2x imela Hyundaija, oba po pra let in razen rednih servisov nisem imela popolnoma nobenega dela z njimi.
Sem pa obstala na cesti z Volvom…

Joj, kakšni predsodki. Ko da bi Drrr-ja poslušala.

glede avtov se lahko hitro skregamo do konca, ker kot sem rekla – vsak hvali svoje, kar je normalno. enim ustreza en avto, drugim drug, vsak pa najde razloge, zakaj je njegov boljši…
mi prisegamo na VW-je oz. vse nemške avtomobile, ker jih že 15 let vozimo in smo zadovoljni. če ne bi bili, bi menjali.
pa pustimo zdaj Hyundai-e, ker obstajajo še veliko večja “jajca”, največje sranje, ki ga lahko kupiš je sledeče:

– Peugeot
– Renault
– Citroen

Večjega “dreka” od francoskega avta pa res ni na tem svetu! pa naj reče kdo kaj hoče… tudi na avto.net-u in podobnih se prodajajo samo ti lepi francozi in to z neskončno veliko opreme za smešno mali denar. da ne razlagam, kakšne probleme imajo ljudje s temi znamkami… ampak tisti, ki vozijo te avte, se bodo seveda branili, itak.

če je hjundo tolk zanič, zakaj je pa najhitreje rastoča avtomibilska znamka

medtem ko imajo druge firme 8{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} rast ima hjundo 19{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} rast

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Od kje ti pa dnar,glede nato da si zaposlena na sončni opravi

Od kje ti pa dnar,glede nato da si zaposlena na sončni opravi[/quote]
če te zanima delam v svoji firmi, s.p.

Japonci so zakon. Vse ostalo kar neki.

New Report

Close