Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek v nepravem trenutku

v nepravem trenutku

Na zabavi pred kratkim sem med sexom zalotila dva, ki ne pašeta skupaj. Zabavo smo imeli pri prijateljih na vikendu in ker mi je bilo slabo, sem se odločila, da grem bruhat v gozd pod vinogradom. Med terasami sem opazila, da se mi nekdo približuje in ker nisem hotela biti videna sem se skrila za trto pod teraso. Kaka 2m od mene sta se ta dva začela žgat. Bila sem zmedena in si nisem upala premakniti, zato sem počakala do konca, o detajlih ne bi. V nadeljevanju zabave pa sem opazila, da se ta prevaranta poniževalno obnašata do partnerjev, tako se je on delal norca iz njenega moža, ona pa iz njegove žene.
Razkurilo me je in sem njej na samem rekla, da če ji je že poseksaka moža še to ne pomeni, da ima pravico jo žaliti. Najprej je zanikala, nato pa se je začela smejati in se norčevati še iz mene.

Problem je ker imamo zabavo v isti sestavi za staro leto, meni pa se ne da iti, možu še nisem povedala vzroka, saj vem, da bi divje odreagiral, gre namreč za njegovega bratranca, ki mu žena, katere ne mara natika roge, brez dvoma, da bi zadevo obelodanil in nastala bi štala, škoda pa mi je tudi žene prevaranta, saj je v slabem zdravstvenem stanju. Danes pa me kliče še ta baba (varalica) in mi nekaj grozi, češ, da naj raje ostanem doma, pa da nimam pravice se vtikovati v njihova razmerja, pa da bom jaz odgovorna za razpad zakonov….
Kaj naj?

Izsiljuj ju (ta dva, ki sta …).

Na zabavi itak da pojdi in še ti nažgi njenega pa bo stvar popolna.

BIstveno zate pri vsem je, da za razpad zakona je odgovoren tisti, ki vara. Naprej pa naredi po svoji vesti.
Jaz možu vsekakor bi povedala, ker mu preprosto povem vse.
Ker zase vem, da ob sebi ne bi prenesla človeka, ki ni iskren do mene bi enako iskreno delovala tudi sama. Je pa večini lažje gledat stran in sam sebe prepričat, da se ne sme vtikovati. Pa je celotna družba tam kjer je.

Dej ne seri, koliko si pa stara? Če ti ni za it, pa ne it, pa vsakogar, ki ti grozi, zabij nazaj. Sicer pa te stvar res nič ne briga, ker bo s tvojim mešanjem drek samo še bolj smrdel, pa očitno si niste ravno blizu, da ne govorim o tvojih veščinah komuniciranja. A si v osnovni šoli?

Kva se pa vtikaš kamor ti ne bi bilo treba?

Tudi ta dva, ki sta koga poniževala, če sta, se menda znata taponižana sama branit? Al si ti tista, ki se rada kam vtakneš brez da bi premislila zaradi posledic?

V tem primeru boš postala res ti krivec za razpad zakona. Čeprav sta unedva na skrivaj varala partnerje.

Kar si skuhala, pojej. In za naslednjič ti naj bo velika šola, da ljudje sami svoja razmerja urejajo, brez tebe.

Grozila bi nazaj pa na zabavo bi tudi šla… tej babi pa bi rekla, da se naj malo umiri in niti ne poskuša več groziti…Pa reči je, da te pač boli za kaj boš ti kriva, ker veš, da tako ni res, ker se nisi ti naskakovala z nekom drugim ampak ona.

Šla bi na zabavo, njo pa bi popolnoma ignorirala.

In če bi mi kaj rekla, bi ji lepo vljudno in mirno povedala, da kot ona meni, da se nimaš pravice vtikati v njeno življenje, se prav tako tudi ona nima pravice vtikat v tvoje življenje in ti ne more in ne sme govorit, kje bodi in kje ne.

Bistvo si že zamudila, pa tako priliko si imela. Takrat bi ju namreč morala pobruhat, ostalim pa povedat, da sta ti onadva prišla pomagat.
Tadva bosta sedaj grdo govorila okoli o tebi, tako da je bolje, da čimprej poveš svojemu možu, ker mu lahko kaj svojega neseta na nos in na koncu bo gospa bruhala, ti si pa seksala s tistim onetom.
Bolni ženi pa svetuj, da od moža zahteva kondom. bog ve s čim jo je že okužil, življenje v laži pa tudi zelo škoduje zdravljenju.

ker boš rabla dokaze..drgač ti ne bodo verjeli in boš ti kriva da si “izmišljuješ”.

Da je ni sram..ampak očitno je res slaba oseba ta ki vara, zasmehuje..pol pa še tebi grozi?!?! Svašta res.. . Un je vsaj tih a ne..pa “čeprav” je ženo v bolezni pustil na cedilu.. . Gnusi jedni!

Ma nemoj-a ti bi bla kriva za razpad zakonov..ta je pa tud dobra ja.. joj kako se upajo ti kej takšnega rečt..jaz osebno bi velik raje vedela kot ne vedela..vprašanje iz kakšnega testa so drugi. Jaz si mislim da je življenje tako zelo dragoceno..da bi ga zapravljala za zlagan zakon ali za bivanje z nekom ki me ne ljubi in ali spoštuje.. .Bolje zdaj grenek pelin kot čez 20 let.. .

Niso pa vsi takšni, eni si radi zatiskajo oči..in na koncu dočakajo še bolj grenko slovo..ne vem..jaz najbrž kar bi povedala ampak tudi dobila dokaz..če ne bo vedno zrnce dvoma če je to res ali ne..pa vprašanje kako bi znali izkriviti tvojo resnico..

Saj s tem mi je ravno grozila.

Bom kar možu povedala, saj bi itak opazil, da nekaj ne štima, če ne prej na zabavi.
Jebenti pa tako sem se veselila teh praznikov:(((

a to je zabava po dolajnsko?
da vsi bruhajo in seksajo vsepovprek?


Hja takole bi stvar potekala, če bi bil jaz vpleten , isto bi se razkuril in ji povedal, da vem oziroma, da sem jo videl, ko se je dajala dol , da me sicer ne briga ampak naj se iz ljudi ne dela norca.
Če bi mi pa zagrozila, bi pa naredil celo štalo, lepo ali grdo, šel bi na novoletno zabavo in vsem povedal !!
Tisti, ki pravite, da jo ne briga, res je , samo ni je brigalo, dokler niso bile izrečene grožnje, od tu dalje pa ………..!!


Hja takole bi stvar potekala, če bi bil jaz vpleten , isto bi se razkuril in ji povedal, da vem oziroma, da sem jo videl, ko se je dajala dol , da me sicer ne briga ampak naj se iz ljudi ne dela norca.
Če bi mi pa zagrozila, bi pa naredil celo štalo, lepo ali grdo, šel bi na novoletno zabavo in vsem povedal !!
Tisti, ki pravite, da jo ne briga, res je , samo ni je brigalo, dokler niso bile izrečene grožnje, od tu dalje pa ………..!![/quote]

z njo nista imela opravkov, dokler ni ona sama stegnila jezika

Če je bila večja družba, bi definitivno vsem prijateljem raztrobila takoj po dogodku nekako tako:”jao, kakšen šok sem doživela med terasama, nikoli v življenju si nisem mislila,da se bom kdaj družila s tako pokvarjenima gnusobama” če pa ste bili samo trije pari, pa bi povedala možu in takoj zapustila družbo. Nekateri so res prave gnilobe pokvarjene, pa ne rečem, če že pride do varanja, ampak, da si še potem privoščita norčevanje in žaljenje na račun prevaranih partnerjev. Ne vem, če ne bi celo na glas povedala celotni družbi kaj sem videla-pfej.

Jaz bi povedala najprej mozu. Ce bi pa ona se naprej grozila, bi ji pa zabicala, da se enkrat in povem vsem. In tega bi se drzala.


Hja takole bi stvar potekala, če bi bil jaz vpleten , isto bi se razkuril in ji povedal, da vem oziroma, da sem jo videl, ko se je dajala dol , da me sicer ne briga ampak naj se iz ljudi ne dela norca.
Če bi mi pa zagrozila, bi pa naredil celo štalo, lepo ali grdo, šel bi na novoletno zabavo in vsem povedal !!
Tisti, ki pravite, da jo ne briga, res je , samo ni je brigalo, dokler niso bile izrečene grožnje, od tu dalje pa ………..!![/quote]

z njo nista imela opravkov, dokler ni ona sama stegnila jezika[/quote]
Se strinjam, ampak dokler se grešnika nista spustila v norčevanje iz partnerjev, pišoča ima očitno take moralne standarde in bi bila verjetno tiho, če ne bi prišlo do tega , to pa je bila kaplja čez rob.

Pred 5 min. sem dobila sporočilo iz neznene številke seveda, da naj neham, ker mi bo nekdo naredil veliko sramoto.
Neham s čim?
A z MON-om.
Dotična poglej, možu bom povedala zaradi groženj. Za nadaljni potek in razvoj dogodkov pa ne odgovarjam.
Sem dovolj jasna?

Takoj povej svojemu možu za kaj se gre.
Kakšno sramoto naj bi ti pa nekdo naredil? Tipično od krivcev in obtožencev – kriv je tisti, ki vidi lopova s prstom v marmeladi in ne lopov.

jaz bi jih na tvojem mestu takoj po videnem razkrinkala in seveda takoj povedala možu.pa naj govorijo kar hočjo.ti imaš čisto vez.in za razdor zakona so odgovorni tisti ki so skočili čez plod in ne ti.

Povej vsem in sporočil ne briši.

Banda!

pa ti ni kapnilo, da je tukaj nekaj narobe? V primeru, da bi varala, bi se obnašala kot bubice do svojih, kaj šele tujih partnerjev, ker bi imela občutek krivde. Njuno obnašanje kaže na to, da nista imela občutka krivde. Zakaj? Zelo verjetno zato, ker sta seksala samo zato, da bi onima dvema dala kontra. Si prepričana, da nista njen mož in njegova žena najprej prevarala njiju dva? In da jima takole vračata! Zagotovo sta prevaranca opazila, da teh dveh kar nekaj časa ni bilo nazaj in da sta skupaj odšla in se skupaj vrnila. Meniš, da sta idiota, ki ne samo varata dva nedolžna človeka, pač pa ju potem še zmerjata? Zakaj se je tip poniževalno obnašal do tega moškega, katerega ženo je ravnokar napičil, če ne zato, ker ga sovraži, ker je napičil on njegovo ženo že enkrat prej. Si pomislila na to možnost? In zdaj nočeta, da se vse skupaj razve in da vsi prijatelji izvedo, kaj se z njihovimi družinami dogaja, hkrati pa tudi otroci, če obstajajo.

Če ti “grozita”, ju vprašaj, kaj je na stvari in da bi rada vedela vso zgodbo, ter se potem odločila ali čvekati naprej ali ne.

Ja, sedaj, ko sta bila videna pa isceta izgovore. Dober je vsak, tudi
ce ga pes na repu prinese. Jaz bi naredila tako kot pravi Jon.
Povedala bi pred vsemi, pa tudi to, da po vsem kar sta storila,
se grozita. Bala bi se tudi, da ne bo naskocila se mojega moza.
Ta svet je pa res sprevrzen in brez vsakih vrednot.

Iz take druzbe se obicajno umaknem. Ce se druzis s svinjami,
te umazejo in svinja postanes tudi sam.

New Report

Close