Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je to nova moda v LJ, da greš s psom v trgovino?

Kaj je to nova moda v LJ, da greš s psom v trgovino?

…vse do neke meje!
Pa kaj je tem lastnikom, da gredo s psom v trgovino???
Včeraj Zrno do zrna na Trubarjevi, prodajajo tudi kruh in pecivo, baba s psom v trgovini, neprivezan….
Danes Muller na Čopovi, s psom po tekočih stopnicah, sicer v torbi, ampak še vedno s psom!!!

Imejte pse, ampak za v trgovino pa res niso!

Enim itak ne kapne, kje je mesto psom, kje pa ne.

V celi EU je povsod dovoljeno iti s psom…, tako, da to ni nič novega.
Končno smo se v nečem vsaj premaknili, tako kot drugod v EU.

nova
Uredništvo priporoča

Razvajen sonček naredi več svinjarije v eni trgovini kot pa pes….pa tudi bolj nadležen in glasen je, ne vem kako lahko z nevzgojenimi otroci okoli hodite!! Da vas ni sram.

Nimam psa, ampak nimam nič proti temu, da gredo psi v trgovino. Če je pes vzgojen in čist, ni nič bolj umazan od tebe, njegove tace nič bolj od tvojih.

me zanima kolk zagovornikov bi kupilo in pojedlo kaj od ščenet poscanega al pa prelizanega… da ne govorim o futru kjer so notri pasje kocine…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Spet dokaz zaplankanosti te preljube naše deželice.

Jaz pa bi določene ljudi omejila, jim prepovedala hodit po trgovinah ker če primerjam so bolj kulturni psi kot določeni ljudje..

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Se strinjam, danes je že večina psov po mestu bolj vzgojenih od otrok.

kar danes vidiš…jao, ravno popoldne sem se tole spraševala, ko sem bila v lekarni in ena mamica z sončkom, ampak nazadnje nisem vedela, kdo je bil bolj glasen ali mulc al mamica

ampak vem, da zna en otrok naredit veliko več škode in povzročit veliko več svinjarije kot pa pes. Tudi ti si med tistimi, ki verjetno ne pobrišejo za sabo, ko gredo ven iz trgovine. In če je pes vzgojen, ne vidim problema zakaj ne bi šel v trgovino.

Upam, da se premaknemo še malo naprej, in bo to dovoljeno v večih trgovinah, tako kot je drugje po Evropi.


Največji ljubitelji psov so Dunajčani in pri njih greš lahko s psom povsod, dobesedno povsod, v slaščičarno, restavracijo, biffe, trgovino, čisto normalno je, da kosmatinec leži pred kabino, ko notri lastnica probava cunjice .
Veliko lokalov ima celo napisano , Vaši ljubljenčki so pri nas dobrodošli, pa s tem ne mislijo otroke, na sliki je pes na povodcu !!

zopet ena ki še ni prestopila meje velemesta Ljubljana. Vsaj do Italije ali Avstrije stopi, ki sta prvi sosedi, in poglej kako je tam narejeno z psmi. Ti pa si lepo umij rokce in ne dotikaj se artikliov, ki jih kasneje jaz kupim, moj pes jih ne šlata, še posebno pa če ga nosim v torbici, v tem primeru niti stopil ni v trgovino. zopet se izkazuje, da so ljudje večje živali od živalic pozdravček hov-hov

Končno! Čeravno 10 let zamude za Evropo!
Res smo Balkanci.


Največji ljubitelji psov so Dunajčani in pri njih greš lahko s psom povsod, dobesedno povsod, v slaščičarno, restavracijo, biffe, trgovino, čisto normalno je, da kosmatinec leži pred kabino, ko notri lastnica probava cunjice .
Veliko lokalov ima celo napisano , Vaši ljubljenčki so pri nas dobrodošli, pa s tem ne mislijo otroke, na sliki je pes na povodcu !![/quote]

Moja kolegica je bila na Dunaju tudi v gledališču s psom.

Samo da te ne motijo vrabčki, miške, podgane, ščurki, molji in kar je še takšne zalege.

V trgovino pridejo samo ljudje z vzgojenimi psi, nevzgojenega psa nihče ne vodi v trgovino. Žal pa prihajajo tja ljudje tudi z zelo nevzgojenimi mulci, ki so veliko bolj moteči od vzgojenih psov.

Če ti torej gre en vzgojen pes v torbi, ki nikogar ne moti, ne laja, ne taca po salamah in ne liže ničesar, na živce, potem pač sovražiš pse in je problem v tebi, ne pa v psu, ki nikomur nič noče.

Ravno zadnjič sem v nabasanem Interšparju, ko smo s hčerko lizali sladoled na klopci v hali, videle žensko, ki je tudi sedela na klopci in brala, v nakupovalnem vozičku, na sedežku za otroka – v visoki torbi, da ne bi ven padale, kako je zamazal posvečeni prostor za otroka – sedel kuža in čisto mirno čakal, da bo lastnica nehala z branjem, vmes pa je tiho spremljal dogajanje na hodniku. Dva vreščeča mulca, ki jih je mama preganjala okrog, enega, ki je na vsak način hotel še en sladoled, in eno žensko, ki je prepričevala svojega najstnika, da ima že dvojne slušalke doma in da ne rabi še enih – na koncu je popustila in rekla “Eh, no, pa pojdiva v Big Bang.”

Pes je bil od vseh še najmanj moteč in najbolj kultiviran.

Res razmišljam, kaj bi se zgodilo, če grem pri nas v trgovino, kjer zunaj ni nalepke, da vstop psom ni dovoljen?

Me moti, da ne morem z psom v trgovino, restavracijo …

Nezaslišano! Potrebno bi bilo poklicat inšpekcijo in kaznovati z visoko kaznijo lastnike, da jim kaj takega več ne pade na pamet naslednjič!! Pa kazen tudi za prodajalce, ker jih niso ven nagnali. Kaj si mislijo, da lahko poslinijo in okužijo pol artiklov, bog ve kakšne bolezni vse prenašajo. Saj ni čudno, da vsak dan tu sprašujete kako odstranit bolhe, če vsepovsod vlačite te zverine.

Pes je žival in žival ne sodi v trgovino. Otrok je človek in gre seveda lahko v trgovino. Koliko pa je kdo vzgojen ali nevzgojen tu ne igra nobene vloge.

Ljudje bi svoje pse seveda radi počlovečili, spijo na njihovih posteljah, jejo iz kuhinjskih krožnikov, vozijo jih v vozičkih in oblačijo v oblekice in nakit, na koncu pa jih pripeljejo še v trgovino, v restavracijo in slaščičarno…kar je seveda bizarno. Bizarno je seveda tudi obnašanje nekaterih ljudi in otrok, a to je že druga zgodba.
Psi v trgovino ne sodijo.

raje sto žabčijev v oštariji, štarcuni, v cerkvi..kot pa en tečen sonček (a.k.a. pamž) kjerkoli.

Mi imamo doma psa – v stanovanju – pa nikoli ne jemo prelizanega ali dlakastega futra. Ne vem, od kod ta ideja. Res je to neka balkanska miselnost.

raje sto žabčijev v oštariji, štarcuni, v cerkvi..kot pa en tečen sonček (a.k.a. pamž) kjerkoli.[/quote]

Kaj je to žabči in štarcuna?

Samo da te ne motijo vrabčki, miške, podgane, ščurki, molji in kar je še takšne zalege.[/quote]

ne motijo me, ker jih ni v moji hiši

vaša stanovanja pa smrdijo po psu, kar mene ne moti

še vedno trdim,da pes ni za v trgovino, kjer kupujem kruh in pecivo

raje sto žabčijev v oštariji, štarcuni, v cerkvi..kot pa en tečen sonček (a.k.a. pamž) kjerkoli.[/quote]

Kaj je to žabči in štarcuna?[/quote]

zabči = pes
štarcuna = trgovina

New Report

Close