Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek barva za lase- joj

barva za lase- joj

Kupila sem si barvo za lase v obliki pene. http://www.perfectmousse.com/ prvič sem uporabljala to barvo, ker sem se sama barvala in preden sem jo kupila sem vprašala tam v dm-u, če prime kaj bolj temno ali ne. Pa reče neka seveda bolj mlada, da ne prime nič bolj temno kot je narisano zadaj na škatli.

Jooj , da vam povem namesto rjave barve sem skoraj črna prišla ven. Niti se ne upam pogledat v ogledalo, ker sem tako temna, da jooj. Upam, da se bo kmalu začelo spirat dol…tisto prodajalko pa bi nekam poslala v tri krasne. Saj kot nanos in barvanje sploh ni bil problem ampak rezultat pa obupen. Če bi to vedela, bi vzela bolj svetlo barvo.

Po dveh pranjih bo normalna.

Pri barvanju ne smeš biti nikoli stiskaška. Barva naj te za to usposobljena frizerka. Mene je izučilo, davno nazaj. Na tvojem mestu bi šla čimprej k frizerju, kjer naj ti po najboljših močeh popravijo barvo.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj si pa mislila, da prodajalka vse barve sproba?! Kako naj prodajalka točno ve kakšna barva bo na koncu na tvojih laseh? A te je vprašala, če imaš barvane lase? Kakšna je tvoja podlaga? Mislim, da mora vedeti nekaj osnovnih podatkov …

Jaz imam zelo dobro frizerko, ki ima čez 20 let izkušenj z barvanjem, pa mi je nekajkrat rekla, da nikoli ne more biti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kakšna barva bo na laseh po barvanju, da je za to potrebno veliko izkušenj, pa še potem kdaj kiksneš za kakšen odtenek…

Vedno daj malo svetlejšo barvo gor – na sliki je sigurno za en odtenek razlike. Včasih tudi pranje ne pomaga – barva ostane temna.

Ampak ni konec sveta -verjemi, večina sploh opazila ne bo, da si pobarvana.

barvam se že od nekdaj doma. Pa nisem imela problemov. Sicer me barva hčerka zdaj pa sem se sama. Samo zdaj sem imela to barvo prvič, ker sem hotela videt kako deluje, ker z ono pa se ne znam pobarvat sama še posebaj ne odzadaj 🙂

bom počakala, da se spere. Za frizera pa zdaj ne mislim metat denarja vstran. Saj sem že lep čas rjava…ampak ta pa je oring temna 🙂

moja podlaga je rjava barva, če te že zanima

Trenutno modne “negovalne barve” še posebno vse kar je brez amoniaka in na nekih sodobnih osnovah primejo zelo temno tako, da je pametno čas barvanja zmanjšati je pa res, da je potem tudi barva nekoliko krajši čas obstojna. Poskusi s spiranjem z zelo močnim šamponom, če imaš kakšen šampon proti prhljaju ta še posebno spere te negovalne barve, torej šamponiraj nekajkrat in bo sigurno boljše. Sama sem si ravno zaradi tega začela kupovati svetlejše odtenke, ki na mojih laseh zgledajo kot rjavkasto kostanjevi.

Barva je vedno za ton ali celo dva temnejša. S tem moraš računati pri nakupu. Moraš pa pogledati, koliko časa moraš imeti nanešeno. Če jo imaš dlje, je takoj temnejša.

barva naj vas profesionalna frizerka? My ass….

Jaz se vedno barvam sama, ponavadi s Keune. Enkrat na leto, ponavadi decembra, pa želim profesionalno in vemo, drago razvajanje. In tako lani kot letos sem jokala in šla k drugemu frizerju na razbarvanje. Ene enostavno nimajo pojma, in to ne govorim o “no name” frizerjih.

Vem, da ko enkrat najdeš “svojega” frizerja- potem je nerazumljivo, ko omenimo da se same barvamo, vendar, ko pa frizerja po sili razmer ponovno iščeš, je pa kar nekaj dela.

Je pa res, da nobene trgovke nikoli ne vprašam za nasvet, ker lahko naletiš na tako bulo, da je joj.

jaz tudi redko kdaj vprasam za kaki nasvet v dm. Ampak, ce ze delajo tam morajo vsaj nekaj pojma imet ane glede ličenja, barvanja itd.? Vsaj za moje pojme.

Hvala. Naravne lase imam rjave. Sem pa se par let barvala na rdeče in sem se začela barvat nazaj na rjavo barvo, da pridem malo do svoje naravne barve. Hvala bogu sem rdečo barvo spravila ven iz svojih las. Zdaj sem pač temna. Ma saj na svetlobi se nekak vidi rjava ampak se bom morala navadit, da se spere.
Zanima pa še me nekaj. Kako pa si barvat samo narastek? Npr. zgoraj po vrhu lasišča?

Hvala za nasvete.

Lp

Jaz sem se navadila, da večina prodajalcev le prodaja v najožjem smislu besede in da večina pojma nima o stvareh, ki so na policah. Kar je še bolj žalostno v kakšnih tehničnih trgovinah ali lekarnah. Ok, lahko vprašaš, ampak ne zanašaj se na ta odgovor 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Preveri in povprašej še sama, na internetu če ne še kako drugače.

Jaz se že 15 let barvam doma, vedno uspešno in z rezultatom, vsaj približno tako, kot sem si ga želela. Tale barva mousse pa je tudi mene pred kakšnimi dvemi ali tremi meseci povsem presenetila, saj je prišla namesto srednjetemno rjave res skoraj črna. Z zelo močno svetlobo je nekako bil viden nek rjav podton, sicer pa ne. K sreči nimam tako dolgih las, postrižena sem stopničasto in zelo hitro mi rastejo, tako da je sedaj res temna le še spodnja polovica lasu. Spralo se pa ni skoraj nič.
No, pa sem tudi temno fazo las preživela, nekoliko bolj živa oblačila in šali, pa prav lepo zgleda:)

Po mojih izkušnjah ta barva prime močneje in tudi dlje drži. Žal te moram razočarati, ampak barva ne bo tako hitro obledela:-(

2x zaporedoma si operi s šamponom proti prhljaju. S tem, da vsakič masiraš po 2 minuti. Boš zadovoljna:)))))

Dala gor enako barvo, želela sem si enak odtenek, rezultat pa popolnoma temn. Postaralo me je za 15 let. Ker nisem ravno pri denarju, bom mogla počakati, da se spere ali prestriže. Mogoče si celo kupim šampon proti prhljaju, po zgornjih nasvetih.

New Report

Close