Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek “izvirno” – darila za 5€ – 10€

“izvirno” – darila za 5€ – 10€

Pa smo spet tam. Službena novoletna zabava in že popolnoma izpeto – prinesi neko darilo v zgoraj omenjeni vrednosti. Za katerega ne veš, kdo ga bo dobil. Univerzalno. Mislim, bruh!
Vsi smo siti lončkov, pa odejic, pa servetk, pa čajčkov …

Kaj naj letos nabavim, da bo vsaj malo uporabno ALI duhovito ALI neizpeto …? Česa ste bili ob takem obdarovanju veseli, kaj podarjate sami? ZELO mi boste pomagali, tokrat sem popolnoma brez idej.

Lahko kupiš orehe v medu, različne kave in čaji, zložljivi dežnik, solna kopel, masažne ploščice…

Eno 3-litersko kanto zimskega vitrexa – stane 9,00 eur. Rabi vsak, ki ima avto.

A ni lepo dobiti kako presenečenje? Tako ali tako ne more biti vse všeč vsem. Najbolje, da izbereš kaj takega, kar se bo porabilo, na primer suho sadje, dišeče palčke, tekoče milo za roke…Seveda ti najbrž nisem pomagala, ker ti tudi darila, ki si jih sama omenila, niso bila všeč, jaz na primer bi bila čajkov in servetk čisto vesela.

Kupi hrano in jo zavij…recimo paket pašte, tuna, mleko,moka skadkor,olje,intd uporabi domišljijo….izvirno in tudi uporabno he he

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Kaj pa kakšna vrečka iz blaga za v trgovino?

kakšno dobro salamo al pa sir.

Komplet copatov za goste (6 evrov) al pa mini žar za na mizo (je sicer 12 evrov) – to sem na hitro pogledala v Muellerjev katalog na oddelku gospodnijstvo. Al pa komplet za zobe umivat – zobna ščetka (Curaprox so kvalitetne, pa luštne na pogled), zobna pasta pa brisačka, recimo. Medex ima en praznični kozarček Medeni poljub v katerem je med z brusnicami (7 evrov), cel kup je stvari v tem cenovnem rangu, samo nikoli ne boš kupila nekega univerzalnega darila, ki bi bilo všeč prav vsem. Najbolj, da se ne sekiraš in pač kupiš nekaj kar bi bilo všeč tudi tebi, če pa dobiš kaj neuporabnega, se pa pač nasmej. Konec koncev gre bolj za simobliko obdarovanja in je treba tako tudi jemati.

Srečko pa kakšno pijačo ali sladkarijo,…zraven. Mogoče pa zadane kdo kakšno denarno nagrado in bo zelooo vesel 🙂 Če pa ne, je pa vseeno tako malo za foro 🙂 pa poceni

Hvala za vse ideje! :)))
Prišlo bo prav, nekaj idej je prav super in – vsaj meni – svežih.
Mogoče še kar nadaljujemo, da še kdo dobi navdih. 😉

Ne gre za to, da mi niso bila všeč, jaz se razveselim vsega, gre za to, da vedno znova ponavljamo ta obdarovanja in hočeš ali nočeš se znajdeš v nekem krogu izbire. Ve ste mi odprle še druge možnosti!

Da še jaz prispevam idejo za darilo, ki me je najbolj presenetilo (in navdušilo!). Bil je velik, mehak zavitek. Notri pa kos govedine s kostjo in lepo željo za čimveč zdravja! 🙂

Lahko se tudi uporabno darilo naredi zabavno, recimo če so vsi naveličani lončkov ali skodelic, podariš skodelico na kateri je odtisnjeno npr. Še ena skodelica ki sem jo dobil na novoletni zabavi… Še boljše je če se jo personalizira s kakšno interno foro ki krozi na delovnem mestu, včasih se kdo spomni res kaj dobrega in tako darilo izpade super, pa še uporabno je, cena je tudi pod deset €, dobi se jih na Darila za rojstni dan – personalizirana skodelica

o mater koliko dobrih idej 🙂 zato obožujem MON! 😀

Jooj, to je pa meni mimo! Kako smo si različni. Je pa zgoraj naštetih kar nekaj uporabnih in zanimivih predlogov.

Teh skodelic res ne razumem, kdo bi si želel piti kavo v nedeljo doma in videti sliko sodelavcev ali kogarkoli.

Podvodni fotoaparat (enkrat bo tudi spet poletje, a ne), britvice (kdo se pa ne brije?! 🙂 ), štumfi, en velik kozarec Nutele ali Linolade, panetone, kupon za brezplačen objem …
O trenirkah pa na tem mestu niti besede 🙂

Kupi kahlo… desnica napoveduje eno veliko sranje po volitvah.

Zame bi bilo to grozno darilo.
Preveri, če ni v kolektivu kak vegetarijanec. 🙂

V DM imajo dobre bio posladke – koščke sadja v čokoladi, pa razne neklasične namaze in podobno … Take stvari si človek redko kupi sam.

Aja, v Treh muhah znajo tudi imeti fletne drobnarije.

Nekaj centov več kot 5 € : 6 milka čokolad in odejica gratis…Luštno, sladko, nežno in uporabno.
Videla v Mercatorju…

lp, A.


Ogabno. Vijola sintetična odeja. Še mačke nočejo bit gor.

ena naša je na obdarovanje prinesla nekaj v časopisni papir zavitega … in tista, ki je to dobila, je bila presrečna drugo jutro, bilo je namreč 1,5 l radenske, gor je pa pisalo: jaz ga nečem, ti ga mej 🙂
(mišljen je bil maček naslednjo jutro 🙂

Mogoče katera ve kje se lahko kupijo tele eko vrečke:

http://www.revijahorizont.com/?page=content&id_stran=14&id_vsebina=2

Jaz bi jih dala za darilce v takem smislu,kot bi rada avtorica.

Poglej tukaj za vrečke: klik

Kaj pa plastenka a la Aladin in podobno? Vsi pijemo vodo. V torbico gre. Jaz jo imam vedno sabo.

New Report

Close