Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prve nesojene dame

Prve nesojene dame

Urška je edina normalna žena , je žalostna, ker je Janša preveč od doma, kar je razumljivo, ker je zaljubljena in mlada.
Ostale pa so vesele, ker dedcev ni doma.
Pahorjeva je itak samo za fasado, ker nista skupaj že dolgo.. je sam povedal enkrat..
Od Jankovića je srečna, ko ga ni blizu, da ne dobi kakšne okoli kepe.
Od Viranta pa itak vrabci čivkajo, da je gej. Ona pa srečna, da ga sploh ne vidi.


Pa saj niso to bodoče prve dame, prva dama je pri nas žena predsednika države !

Prva dama soočenja, matr

nova
Uredništvo priporoča


Pa saj niso to bodoče prve dame, prva dama je pri nas žena predsednika države ![/quote]

Ojej, dejmo bit mal realni…B.Miklič ….prva dama….pri prvi ni problema, gre bolj za drugo besedo…DAMA….


Pa saj niso to bodoče prve dame, prva dama je pri nas žena predsednika države ![/quote]

Ojej, dejmo bit mal realni…B.Miklič ….prva dama….pri prvi ni problema, gre bolj za drugo besedo…DAMA….[/quote]
Ni blo govora “ad personam” ! Bo šlo?

Ne govorimo o bodočih, ampak o nesojenih (iz naslova).


Aja, potem pa Janševa ni Urška pač pa Silva.

meni so se vse zdele vredu, najlepša pa je Urška:)

Še mal z moškega vidika, kot jih vidim na slikah in mi je kaj znano o njih: Urška se mi po vseh karakteristikah zdi bliz ideala, a če bi izbiral, bi se rajš odločil za Tanjo, ki ima take žive oči in mi deluje res simpatično. Pa obe imata samostojni karieri. Virantova tud men deluje kot huda milfica, Mija pa tud ima nekaj, kar jo dela bolj simpatično, kot izgleda na prvi pogled.
Se mi zdijo pa vse s svojimi celotnimi pojavami bistveno bolj reprezentančne (ne gre le za videz) kot pa uradna prva dama.


Ja čudno da Urška. Druge so v partnerstvih in poročen že vse čez 20 let.

New Report

Close