Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj za rojstni dan

kaj za rojstni dan

Potrebujem darilo za rojstni dan za punco od moževega brata. Sliše se komplicirano, ampak dejansko je tako, da mož darila ne bo šel kupovat, srečali se bomo ravno ob njenemu prazniku in ne želim priti brez darila zanjo. Ne rabi biti veliko, ne morem pa zaključiti z bonbonjero in kavo.

Torej rabim univerzalno darilo za žensko, ki je stara 28 let, je zaposlena, nekih hobijev nima, imata majhnega otroka, ni neka šminkerca. Vem da ima rada ima rože, ampak imajo že prepolno stanovanje lončnic, tako da to odpade.

Prosim za nasvet, kaj bi ji lahko podarila.

masažo,knjigo,nego obraza…..vse to bi jaz imela, sem v podoebni situaciji kot tvoja sorodnica

Mogoče kakšen parfum, darilni komplet z kakšno kremo, čistilnim mlekom…..zraven kakšen šal..

Jaz sem takih kozmetičnih daril vedno zelo vesela.

ups hitim, s* kremo, ne z kremo, jaja, saj vem:)

parfumov se ljudem, ki jih ne poznaš NE kupuje. dajte si to že enkrat vbit v glavo!!! in vsa ta kozmetična sranja. ne veš kaj je ljudem ušeč – ne kupuj jim kozmetike. ženske ste čist blesave.

in potem kupujete te mini deodorante, mini ogledalca, mini kremice. brezveze. če žensko ne poznaš ji kupu cokolado in that’s it

so to..masaža ali nega obraza…ti si vbij v glavo, da če maš doma malega pobalina, ti paše, da si utrgaš urco zase in te nekdo masira….pa se oladi, če nimaš kaj pametnega za povedat.

ps…parfuma pa res nikoli ne kupim, ker to je pa stvar posameznika….

Kupi orhidejo in je, če je ne poznaš dovolj tudi ona ne pričakuje preveč, tudi če ima doma že dovolj rož bo ok. Lahko kupiš tudi boljše praline in vrtnico.

Šopek rož. Te ne bodo dolgo delale napotja, ker ovenejo…. Je pa to lepo darilo.

Darilni bon za manikuro ali pedikuro, to težko zgrešiš, tudi če ni ne vem kak kozmetičnik frik. To imamo babnce rade. Zraven pa kak lep šopek rož!

N

Darilni bon v mullerju…

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Vsekakor je dobro podariti nekaj uporabnega, da se darilo ne valja po stanovanju ali pa v kakšnem predalu. Kakšne lepše skodelice, krožnike, servirne pladnje in kaj takega. Jaz ponavadi naročim v spletni trgovini Decoratissima. Plačaš po povzetju tako, da še kartice ne potrebuješ.
Vaš link


Šopek rož. Te ne bodo dolgo delale napotja, ker ovenejo…. Je pa to lepo darilo.
[/quote

Poklonim šopek, ker enako racionalno gledam.
Za novo leto sem poklonila šopek iz čokoladnih bombonov. Zelo lepega sem namreč videla v naši cvetličarni. Pripravljen je bil za zaroko in zelo lep. Cena izdelave je bila 16€ ,bombone sm kupila v trgovini-mislim da so bili 12€. Ni poceni ampak ne moreš zgrešit, enako kot s šopkom rož.

Ja,Dobra ideja!

Hahaha, pa ravno take neumnosti se potem valjajo po stanovanju. Komaj čaka 28-letnica, da za darilo dobi servirni pladenj :)))

Vstopnico za kakšno prireditev, koncert, predstavo. V primeru, da jo tako dobro poznaš, sicer lahko usekaš mimo. Sicer pa kak darilni bon, knjiga je dobro darilo (spet če vsaj malo poznaš njen okus).

Ojoj, vsa ta darila se meni valijo po kleti. Pa niti naprej jih ne morem podtakniti (ja, saj vem, grdo), ker so mi večinoma grda.
Zame je ena dobra sladkarija (pa ni treba, da je bonboniera, lahko je majhna torta, zaherce, baklave…) še najboljše darilo. Vse kar je več, sploh od človeka, s katerim nimam nekega odnosa razen po sili sorodstvenega, je zame prisila tj. zahteva hvaležnost, darila ne smem zavreči ali podariti, drugič moram jaz kaj kupiti itd. Jaz sem pa preveč luftarska za take pozornosti.

Voščilnica z ročno napisanim voščilom.
Dodatno en paketek Ferrero kroglic
Kakšna darilna skodelica/majica
+
Rožica

To se da lepo skompletirat. Kartonasta podlaga zavita v celofan, povrh pa z laksom povezana vsebina + ena mašna na vrhu.

Sicer pa tudi buteljka šampanjca ni odveč, če ste že starejši.

Si vis pacem, para bellum.

Mogoče bi dodal fotoaparat za enkratno uporabo, da naredite eno skupinsko sliko, ki jo nato razvijete in imate spomin za v album.

Si vis pacem, para bellum.

A sta punca in možev brat še skupaj?
Tema je namreč iz 2011…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Katero trgovino se s tem oglašuje, je lepo pokazala prva replika po tolikih letih…
Res dobrim se ni treba posluževati takih prijemov.

1. ☺

New Report

Close