Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kupujem nov lamborghini za 400.000eur

Kupujem nov lamborghini za 400.000eur

Zanima me kam naj se obrnem za nakup?

Hvala vsem MONovkam za insajdrske informacije.

probaj na boljšaku pri tamu

Vprašaj Jureta ali Damjana morda pa tudi Katarino, oni bodo zihr vedeli

Meni stoji doma; sem ga dobila za rojstni dan, pa mi ni všeč barva armaturke…

Za nakup se obrni na desno, lahko pa tudi proti jugojugozahodu.

Jst pa kupujem ta novga veyrona, pa se tud nea morm odločit al nej ga grem kupit v francijo al nemčijo al kam drugam, da mi bodo dal na gotovino še kej popusta…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Kreativni najemi d.o.o.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

To sem potreboval. Jih bom poklical.

Kupil bom pa tegale:

[img]http://cdn.lamborghini.com/img/models/aventador/lp-700-4/teaser_m/exterior/teaser_m_aventador1.jpg[/img]

Če bo kira MONovka želela jo bom lahko zapeljal krog ali dva!

Kup prav avto >> http://avto.over.net/aktualno/novosti/za_elito_ferrari_458_spider/ !!! 😉

sm se odloču, da bom kr oba kupu

Pa pozabu sm še omeniti, da sm samski in ščem eno za vezo. Izgled mi ni tako pomemben važno je, da si dobra po srcu.

Ima lahko psa, ki pušča dlake po stanovanju? Eno poznam, ki je točno to kar iščeš….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

marvični ejaj sanjat.

Ima lahko psa, ki pušča dlake po stanovanju? Eno poznam, ki je točno to kar iščeš….[/quote]

BMW, se ti mogoče ločuješ? Te lahko kaj nežno potolažim? 😉

Ej čuj toti štajerec,a ti sploh ne-veš kaj je to lamborhgini

Ej čuj toti štajerec,a ti sploh ne-veš kaj je to lamborhgini[/quote]

neavejm, rabim ziher dva žabara, da mi povejta. Avtor je pa doubo butast odgovor na butasto vprašaje. Tak ko ti.

Ima lahko psa, ki pušča dlake po stanovanju? Eno poznam, ki je točno to kar iščeš….[/quote]

BMW, se ti mogoče ločuješ? Te lahko kaj nežno potolažim? ;)[/quote]

Za tolažbo sem pa vedno ja, samo jaz ne kupujem tega Lambota, torej je tolažba še vedno na voljo hehe?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

LOL

New Report

Close