Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tile naši policaji niso nič fejst dedje!

Tile naši policaji niso nič fejst dedje!

Kokrkol jih gledam, k stojijo na cestial kej varujejo al pa v avtih al kje na beciklu, same suhe južine nerazvite, da jim uniforma plapola okol telesa. Po moje še pištole ne znajo držat! Ko berem v časopisih, kako so se policajsi pos*ali od strahu in končali na urgencah, ker trije niso zmogli dveh obvladat, se sprašujem, kaj zaboga delajo na policiji, a nimajo nobenih usposabljanj. Tud za psihično stabilnost. Da se policaj ne use*je pred narkičem in ga z enim prijemom onesposobi.

A so res fejst polcaji, kriminalisti samo v filmih? Jaz na žalost poznam ene par fejst (good looking) sposobnih vojakov, samo so vsi malce usekani.

Če sprejemajo ženske s 50 kil, ne pove to vse?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Men so tudi ko gliste presušene.
Ko pa gledaš kakšen dokumentarc v tujini pa sami dobri moški, postavni, močni.

Strup je baje v malih flaškah 😉

Te ta male kifelke te najbolj zagiftajo :))))))

Ni vse v kilah in mesu, važen je IQ, tu pa so naši fantje No. 1.

Kdo bo bolje laufal za lopovom – en dec s 100 kg ali presušena glista?
Plače imajo premajhne, zato slabo jedo. Naj pridejo k meni na kranjsko s fižolom!

Strup je baje v malih flaškah 😉

Te ta male kifelke te najbolj zagiftajo :))))))[/quote]

Glede kazni so res težavne, v njih ni nobenega razumevanja ker se jih večina odloči za ta poklic zaradi občutka manjvrednosti. V primeru fizičnega napada pa se ponavadi zaklenejo v avto, jah, tudi same ga sprovocirajo….potem pa gasa v avto, sodelavec pa po kepi—-

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Tudi pri nas so bili včasih policaji veliki, postavni, taki komadi, da so se jih vsi ustrašili, ko so se pojavili. Ampak to je bilo v 60, 70 letih prejšnjega stoletja. Potem so se pa začeli teli kadetki iz Tacna, meter šestdeset, 55 kg, tri kocine na mozoljastem obrazu, debilna faca in to so zdaj naši policajčki. Ni čudno, da se še v Fužine ne upajo, kaj šele, da bi mafijske avte ustavili, raje pogledajo preč, ker so presrani. Res pa je, da imajo sirotki tako majhne plače, da jaz za ta denar ne bi delala nič, kaj šele da bi se mikastila s kriminalci. Ciganov še pa še posebej bojijo. Ja, takle mamo.

Glede tega je zgodba drugačna, ne sodi če ne veš…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Kaj policistke tudi opravijo strokovni prijem, ali jim zgolj voki-toki-je držijo ?

Mogoče so Štajerci bolj pri moči – da aretirajo tapravo bando, kot je tista v BTC?

Strup je baje v malih flaškah 😉

Te ta male kifelke te najbolj zagiftajo :))))))[/quote]

Glede kazni so res težavne, v njih ni nobenega razumevanja ker se jih večina odloči za ta poklic zaradi občutka manjvrednosti. V primeru fizičnega napada pa se ponavadi zaklenejo v avto, jah, tudi same ga sprovocirajo….potem pa gasa v avto, sodelavec pa po kepi—-[/quote]

V bistvu me ženske ne zanimajo kaj dosti (čeprav so določene prav hot v uniformah). Verjamem, da se navadnim policajem “ne da” al pač nimajo usposabljanj, sam tu so še višji čini, kriminalisti ipd. Pa sem vedno videvala smao majhne picajzle, uf, da ne govorim o mladosti! Kakšnim še 20 ne bi dala.

Kje ste fejst dedci? bmw jih očitno kar poznaš, zrihtaj kakšnega, prosim.

V tujini majo zagotov usposabljanja, kaj se Slovenija nič ne angažira v tej smeri?

Navadno ne….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Sto kilska makina ima več moči in kondicije kot pa en presušen zabotrebec. Ja in videz je pomemben v taki službi. Ne pa kr neki.

Glede kazni so res težavne, v njih ni nobenega razumevanja ker se jih večina odloči za ta poklic zaradi občutka manjvrednosti. V primeru fizičnega napada pa se ponavadi zaklenejo v avto, jah, tudi same ga sprovocirajo….potem pa gasa v avto, sodelavec pa po kepi—-[/quote]

V bistvu me ženske ne zanimajo kaj dosti (čeprav so določene prav hot v uniformah). Verjamem, da se navadnim policajem “ne da” al pač nimajo usposabljanj, sam tu so še višji čini, kriminalisti ipd. Pa sem vedno videvala smao majhne picajzle, uf, da ne govorim o mladosti! Kakšnim še 20 ne bi dala.

Kje ste fejst dedci? bmw jih očitno kar poznaš, zrihtaj kakšnega, prosim.

V tujini majo zagotov usposabljanja, kaj se Slovenija nič ne angažira v tej smeri?[/quote]

poznam poznam, zakaj si želiš uniforme,kak fetiš? Načeloma so ok fantje, sploh večji primerki,ki se ne čutijo ogrožene ob vsaki sapici, tak policist tudi redko poseže po strelnem orožju…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Danes sem se peljala okoli stadiona, pa večkrat ko grem na tekme jih gledam, uf, niso slabi, v večini…. cukri, ogromni, ne suhi in ne debeli 😉 Oni za radar držat pa res ne potrebujejo neke posebne kilaže ali kondicije :).

Igor Bavčar bi lahko šel za kifeljca: kil ima za dva, službe pa nima!

Prav na bruhanje mi grete pičke na tem Starševskem čveku! Kakšne ste šele ve! Same neke ločene kure z otroki, samske pri 30+, brezposelne, luzerke takšne, da težko najdeš večje in samo nekaj šimfate čez moške. Pa naj bodo to slovenci, policisti ali kdorkoli že! Vsi so al predebeli ali presuhi al preveč plešasti al preveč nesposobni itd. Pičke pfrukjene! Še same ne vete ka bi rade. Kle na staršemvskem čveku ste res SMET OD SMETA. Se vidi, da ste vse po vrsti na minilacih ali brezposlene, da vam grejo takšne kozlarije po galvi. Pičke govnaste.

Te pičke o katerih govoriš najbolj šinfajo čez ostale pičke!

A res moram v podrobnosti, bmw? 😉

Reči temu fetiš ali kaj, jaz rada vidim sposobnega dedca, stabilnega, nenadutega, a tudi nežnega. Ja ja boš rekel, da tak ne rabi uniforme, a ti povem, da tiste zadevice za pasom delujejo … kot afrodiziak. Sploh če si že kdaj držal punčko v rokah. mmmmmmmmm

Pička prfukjena. Pejt raj žret čokolado kot pa da tu smetiš.

Punčko v rokah?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Joj, ko bi bli ti slovenski policaji vsaj tko mišičasti kot je moj bullmastifek. Bi ga tudi njim kdaj pa kdaj povlekla in pogoltnila spermico tko kot ga mojmu bullmastifeku. Pa kok dobr me vsak dan pofuka. Sam prehitro konča, ker je pes 🙁

Dragica zgoraj, ne piši več v mojem imenu. Zgleda da je domišljija monovk povsem upadla.

bmw, ne veš, kaj je punčka? :DD Ljubkovalno ime za …. sem hodila z operativcem, malo poznam stvari.

Skratka, sem te prepričala? 🙂

Ne res ne vem kaj je punčka, napiši mi……, kako misliš, če si me prepričala?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

New Report

Close