Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Mislite , da bo Janša res predsednik vlade spet !? Ne no !

Mislite , da bo Janša res predsednik vlade spet !? Ne no !

Mislite , da bo Janša res predsednik vlade spet !? Ne no !

MENDA GA NE BODO LJUDJE SPET IZVOLILI !?? JOJ SI GA ..

seveda bo !

Jasno.Končno.

nova
Uredništvo priporoča

NE BO !! SDS NE BO DOBILA DOVOLJ GLASOV !!!

Bo, če bodo šli na volitve samo njegovi prvrženci – kar se zna zgoditi – ker ostalim je že vse dol padlo.

Predlagaj boljšo alternativo.

Samo Janše ne.Tega gorja pa ne ! To je politični egoist,ki hoče,da je vse po njegovo.Je desničarski diktator,ki je že bil na oblasti, pa se nam ni kaj dosti bolje godilo, kot do sedaj za časa Pahorja.Pa še vizualno je neprivlačen za razlike od njegove žene.Pravijo ,da ima albanske korenine.Je to res?

Upajmo, da ne !!! Bo sploh kandidiral? Ali lahko, če je v kazenskem postopku?

TAKO JE MIHAKAŠOPIHA

Ne, Janša ne bo nikoli več predsednik vlade. K sreči je večina spregledala, eni pač nikoli ne bodo.

Tudi jaz sem čula,da ima JANŠA šiptarske korenine.Svašta.

Kje ste slišali , da ima Janša albanske korenine ??

haha

zanimivo in ne bi se čudila

..sem slišal iz zanesljivih virov..
..da bo kandidiral grims..
..menda je levom ta najljubši..

ne, drnovšek jjih je meu

To sem pa tudi jaz slišala in to od nekoga, ki je resen človek.

Nekaj me zanima. Za vsako brezvezno službo je treba dati potrdilo, da nisi v kazenskem postopku. A za kandidaturo za poslanca oziroma potem mandatarja pa to ni potrebno?

Jaz pa mislim, da mi zdaj potrebujemo diktatorja. Ja, diktatorja, ki bo imel začrtano vizijo, kako državo rešiti (no, to imajo vsi), a bo obenem sposoben to svojo vizijo, kakršnakoli že bo, tudi izpeljati. Ker pa vsi vemo, da je to v tem času izredno težko, zato Borutu nič ni uspelo (pa je imel vizijo, verjetno tudi dobro), resno potrebujemo diktatorja, ki bo skenslal sindikate, ukinil referendume, itd… Ja sliši se grozno, a mogoče je ravno to rešitev. Kdo bo ta diktator? Ne vem, pravite da je Janša, mogoče Jankovič…. Še kdo? Ima kdo kako idejo?

TAKO JE !! BRAVO ” SAM PRAŠAM “

Nič novega, to vam je znal pred leti 90 povedati vsak iz tiste vasi. Janez oziroma Ivan je bil spočet v času, ko se je tam gradila cesta bratstva in enotnosti ali kaj že je. In da Janez oziroma Ivan svojemu očetu ni nič podoben, je pa dejansko podoben vsakemu Šiptarju. To so govorili ljudje iz njegovega kraja. In tudi pisalo se je o tem. Odkar je tip ekstra pomemben, se tega ne omenja.

To sem pa tudi jaz slišala in to od nekoga, ki je resen človek.[/quote]

Seveda je šiptar. Ljudje poglejte njegov obraz, čiste šiptarske linije.

ha ha ha ..

dela se pa takega ” domoljuba “

ONA KOT ENA ZDRAVNICA , KAKŠNA OSEBA JE TO ?? ČE JE Z NJIM ?!

To sem pa tudi jaz slišala in to od nekoga, ki je resen človek.[/quote]

Seveda je šiptar. Ljudje poglejte njegov obraz, čiste šiptarske linije.[/quote]

Pa kaj maš ti kej proti šiptarima ? Ti bom dal en burek okrog ušesa !!

Meni je burek sicer dober .. sploh mesni 🙂

Toliko časa se že pase v parlamentu in do sedaj ni počel drugega kot metal polena pod noge kolegom.Pahor v dveh leti kuhanega ni mogel prežvečiti.

Na zahtevo predsednika vlade Janeza Janše je Državni zbor Republike Slovenije 19. novembra 2007 glasoval o zaupnici vladi, vezani na projekt predsedovanja Svetu EU in potrdil njen mandat.

Med največje dosežke v obdobju od decembra 2004 do decembra 2007 Vlada Republike Slovenije šteje ukrepe, ki so neposredno vplivali na življenje državljanov Republike Slovenije in se kažejo v izjemni gospodarski uspešnosti, višji zaposlenosti in rekordno nizki brezposelnosti. Izvedena je bila večina ukrepov programa ekonomskih in socialnih reform za povečanje blaginje in izboljšanje življenjskega standarda, kar Slovenijo uvršča pri doseganju t.i. lizbonskih ciljev med najuspešnejše države članice EU. Vlada je na moderen, mednarodno primerljiv in socialno vzdržen način uredila davčno področje in odpravila številne administrativne ovire. Sprejeti so bili ukrepi za razbremenitev gospodarstva in povečanje njegove konkurenčnosti na domačem in tujih trgih.

Republika Slovenija je v mandatu vlade Janeza Janše postala prepoznavna in uspešna članica Evropske unije: 1. januarja 2007 je sprejela skupno evropsko valuto, 22. decembra 2007 je z odprtjem meja stopila v schengensko območje, v prvi polovici leta 2008 pa je kot prva država članica iz širitvenega sklopa 2004 in 2007 prevzela krmilo Sveta Evropske unije.

New Report

Close