Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najini mostovi – bi stopile iz avtomobila?

Najini mostovi – bi stopile iz avtomobila?

Ste gledale film Najini mostovi?
Ste navijale da Meryl stopi iz avtomobila ali da naj ostane?
Kaj bi storile ve?

Jaz priznam, da bi ostala v avtomobilu :S:S:S

Nisem gledala. A je žalosten konec?

jaz bi tudi vse kljuke polomla, preden bi ostala 🙂

sem za to, da se z ljubimcem ne gre skup živet, ker potem ni več to to (adrenalina ni)

Ufff, navijala sem, da bi šla ven, pa tudi sama bi najbrž šla… najbrž bi šla že tisti večer, ko je spakirala. : /

Clinta ponavadi ne maram, še posebej ne kot igralca (mi deluje žleht), ampak v tem filmu se mi je pa srce paralo, ko je stal tam v dežju, jokala pa sem itak do onemoglosti. 🙂

Ni mi pa jasno kako da ga ni mogla najti, če je izdal knjigo je najbrž kje pisalo, nenazadnje je bil precej uspešen fotograf, najbrž bi se ga dalo, če bi se malo bolj potrudila… ma malo sem bila jezna na njiju, priznam… 🙂

Jaz bi naredila enako, kot je ona. Tisto je bila avantura. BV.

Zavreči tako ljubezen je greh do samega sebe.

tako je
lover mora bit samo lover
sicer vse zgubi smisel
in prijetno težo,
in mikavnost,
in hrepenenje,
in upanje,
in sanje,
in srh po celem telesu,
in metuljčke,
in regratove lučke,
in sončni zahod,
in jutranjo roso na soncu,
in mavrico čudovito,
in šumeče valove morske,
in lepe note nostalgične,
in ustvarjeno oazo miru,
in romantiko romantično vsepovsod prisotno…..

Pa dej. Kakšna ljubezen. Bežen flirt. Jasno je, da je enkrat vsak boljši kot mož. Ampak kako bi se tale klint odrezal po 10 letih? Verjetno še bolj dolgočasen kot mož.

Če bi me vprašala pred desetimi leti… takrat bi kar skočila z avta.
Danes bi ostala v avtu.
Pa nisem v teh letih zamenjala miselnosti ampak moža 🙂

Mene pa zdaj firbec, če obstaja ta scena na YouTube, da se še jaz malce razjokam takšna jokica kot sem.
Torej lepo prosim za link.
hvala

Ja, mogoče je lover res samo lover, ampak v tem primeru ni bil. Trpela sta OBA, dolga leta, in ja, se strinjam, zavreči tako ljubezen je greh do samega sebe.

Že res da je ostala, ampak zakaj je ostala? Ker je bil mož dober človek? (saj se mi je smilil, ful) Zaradi otrok? Ker bi moža sesulo? Kaj bi pa rekli? Kje ap je ona?? Žrtvovala se je, zatajila SVOJE želje in naredila tako kot je kao prav. Zakaj ga je poskušala najti po smrti moža? Ne vem no, žrtvovanje, ampak za kakšno ceno?

Evo ga, sem našla:
http://www.youtube.com/watch?v=AXiX5eN2OIA

grem pogledat 😉

Pa dej. Kakšna ljubezen. Bežen flirt. Jasno je, da je enkrat vsak boljši kot mož. Ampak kako bi se tale klint odrezal po 10 letih? Verjetno še bolj dolgočasen kot mož.[/quote]

Sklepaš po sebi?
Vsi mi gremo na dolgi rok skozi vzpone in padce, skozi skladnosti in nerazumevanja in prepire in ljubljenje, ampak z nekom, s katerim te veče čutnost, mentalna in fizična privlačnost, doživljaš življenje bistveno drugače in veš, da ni z vsakim moškim po 10ih letih enako.
Zato tudi jaz mislim, da je greh, da se odpoveš taki ljubezni in privlačnosti.

http://www.youtube.com/watch?v=AXiX5eN2OIA

Zakaj misliš, da to ne more trajati? Ker ti tega nisi doživela?
Iz lastne izkušnje ti povem, da lahko traja in to zelo dolgo, sicer z vmesnimi padci, ampak vedno s ponavljanjem vsega naštetega in vsakič je lepše.

Punce, poglejte si tole. Čudovito.

http://www.youtube.com/watch?v=kIi4ZlpBFD0&NR=1

He he, a sem vas spomnila na tole sceno 😉
No jaz bi se tudi lahko podpisala pod tvoj post :)))

Pa dej. Kakšna ljubezen. Bežen flirt. Jasno je, da je enkrat vsak boljši kot mož. Ampak kako bi se tale klint odrezal po 10 letih? Verjetno še bolj dolgočasen kot mož.[/quote]

Sklepaš po sebi?
Vsi mi gremo na dolgi rok skozi vzpone in padce, skozi skladnosti in nerazumevanja in prepire in ljubljenje, ampak z nekom, s katerim te veče čutnost, mentalna in fizična privlačnost, doživljaš življenje bistveno drugače in veš, da ni z vsakim moškim po 10ih letih enako.
Zato tudi jaz mislim, da je greh, da se odpoveš taki ljubezni in privlačnosti.[/quote]

Baje da vsakih žnj let doživimo to “privlačnost” – se pravi večkrat v življenju…a potem boš vsakih par let, ko te bo “zasrbelo” pustil vse za seboj in začel z nekom novim?

Ker mislim, da vsaka razburljivost slej kot prej preraste v rutino.

Zato pa upam, da je Meryl doživela to “čutnost, mentalna in fizična privlačnost” že pred leti s svojim možem – nikjer ne piše, da je ni…

In ne vem…če bi bila sama (se pravi brez otrok), zdolgočasena in čakajoča nekaj razburljivega, bi po vsej vrjetnosti stopila iz avtomobila…če pa bi imela (sploh majhne) otorke pa najbrž ne…

Zato pa je moje mnjenje, da si moraš za življenje izbrat partnerja do katerega čutiš “čutnost, mentalno in fizična privlačnost”…ko to zbledi ti ostanejo vsaj spomini in zavest, da si sedaj s človekom, ki si ga nekoč strastno ljubila, sedaj pa ga pač “zrelo” ljubiš….

ČE si pa za partnerja izbereš pač tistega, ki te je hotel imeti, ne da bi ob njem prvih žnj let čutila vse omenjeno, pa je to zelo slab temelj za partnerstvo.
Potem si bolj ali manj sosatnovalec, ki mu pa moraš še dat tu in tam, da je mir pri hiši;)

Majko mila, kako pa tole boli….jaoooooooooooo 🙁

V tistih cajtih verjetno ne bi upala.

V današnjih časih pa seveda bi. Življenje je prekratko, da bi živeli tako kot se kao spodobi :).

Sklepaš po sebi?
Vsi mi gremo na dolgi rok skozi vzpone in padce, skozi skladnosti in nerazumevanja in prepire in ljubljenje, ampak z nekom, s katerim te veče čutnost, mentalna in fizična privlačnost, doživljaš življenje bistveno drugače in veš, da ni z vsakim moškim po 10ih letih enako.
Zato tudi jaz mislim, da je greh, da se odpoveš taki ljubezni in privlačnosti.[/quote]

Baje da vsakih žnj let doživimo to “privlačnost” – se pravi večkrat v življenju…a potem boš vsakih par let, ko te bo “zasrbelo” pustil vse za seboj in začel z nekom novim?

Ker mislim, da vsaka razburljivost slej kot prej preraste v rutino.

Zato pa upam, da je Meryl doživela to “čutnost, mentalna in fizična privlačnost” že pred leti s svojim možem – nikjer ne piše, da je ni…

In ne vem…če bi bila sama (se pravi brez otrok), zdolgočasena in čakajoča nekaj razburljivega, bi po vsej vrjetnosti stopila iz avtomobila…če pa bi imela (sploh majhne) otorke pa najbrž ne…

Zato pa je moje mnjenje, da si moraš za življenje izbrat partnerja do katerega čutiš “čutnost, mentalno in fizična privlačnost”…ko to zbledi ti ostanejo vsaj spomini in zavest, da si sedaj s človekom, ki si ga nekoč strastno ljubila, sedaj pa ga pač “zrelo” ljubiš….

ČE si pa za partnerja izbereš pač tistega, ki te je hotel imeti, ne da bi ob njem prvih žnj let čutila vse omenjeno, pa je to zelo slab temelj za partnerstvo.
Potem si bolj ali manj sosatnovalec, ki mu pa moraš še dat tu in tam, da je mir pri hiši;)[/quote]

Baje nekdo, ki to privlačnost čuti in jo obnavlja, ne začuti to vsakih žnj let z drugim.
Sori, ampak meni se to v več kot 20ih letih še ni zgodilo, pa ne da ni bilo ponudbe.

Res? Meni je pa zakon. Sploh njegovi westerni, kjer ful malo govori hmmmmm. Meni Nicholson deluje zloben, živ satan : )

Baje da vsakih žnj let doživimo to “privlačnost” – se pravi večkrat v življenju…a potem boš vsakih par let, ko te bo “zasrbelo” pustil vse za seboj in začel z nekom novim?

Ker mislim, da vsaka razburljivost slej kot prej preraste v rutino.

Zato pa upam, da je Meryl doživela to “čutnost, mentalna in fizična privlačnost” že pred leti s svojim možem – nikjer ne piše, da je ni…

In ne vem…če bi bila sama (se pravi brez otrok), zdolgočasena in čakajoča nekaj razburljivega, bi po vsej vrjetnosti stopila iz avtomobila…če pa bi imela (sploh majhne) otorke pa najbrž ne…

Zato pa je moje mnjenje, da si moraš za življenje izbrat partnerja do katerega čutiš “čutnost, mentalno in fizična privlačnost”…ko to zbledi ti ostanejo vsaj spomini in zavest, da si sedaj s človekom, ki si ga nekoč strastno ljubila, sedaj pa ga pač “zrelo” ljubiš….

ČE si pa za partnerja izbereš pač tistega, ki te je hotel imeti, ne da bi ob njem prvih žnj let čutila vse omenjeno, pa je to zelo slab temelj za partnerstvo.
Potem si bolj ali manj sosatnovalec, ki mu pa moraš še dat tu in tam, da je mir pri hiši;)[/quote]

Baje nekdo, ki to privlačnost čuti in jo obnavlja, ne začuti to vsakih žnj let z drugim.
Sori, ampak meni se to v več kot 20ih letih še ni zgodilo, pa ne da ni bilo ponudbe.[/quote]

Hja no…odvisno…kaj pa če bi prvič čutila to s svojim tedaj še novim dečkom ala Brad Pitt, uspešnim študentom in športnikom, ki ima dobre potenciale za poskrbet za partnerstvo.

Potem pa bi se z njim oženila in ugotovila, da je ratal brezposlen, len, zamaščen, plešast težator s povišanim holesterolom in bradavicami na nogah ,ki je mnjenja, da se pod “skrb za družino” smatra plačilo kredita za avto, ostalo pa je na ženi?

A potem bi še vedno doživljala napade strasti nad njim?

Ali bi krampala in vlekla špuro iz avtomobila??? 😉

hja, jaz v takem primeru ne bi rabila nekega istvuda, da mi pove, da imam bednega tipa in bi skrampala že prej.

Res? Meni je pa zakon. Sploh njegovi westerni, kjer ful malo govori hmmmmm. Meni Nicholson deluje zloben, živ satan : )[/quote]

Ma ja, neki žleht (nasilnega?) ima v pogledu, pa sploh ne vem kaj. Je pa res, da je bil, ko je bil mlajši in seveda v westernih precej greha vreden. Nicholson pa itak deluje psiho, hehe, še posebej v recimo The shining. :))) Kot režiser mi je pa super, Clint namreč, to pa sam kapo dol.

New Report

Close