Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a kdo pozna…

a kdo pozna…

čav

zanima me, če kdo pozna Matejo Muršič (stara 44 let)? Nekaj let nazaj je živela v Mengšu, kasneje baje v Domžalah… naprej ne vem, sva izgubili stik.

Prosim za kontakt, če jo kdo pozna!

Hvala, lep pozdrav!

kdo si pa ti???? še ti daj svoje podatke gor !!!

v gugla vtipkaš in ti ven zmeče vse in še več.

sem bivša sodelavka, ki bi rada ponovno navezala stik, saj sva se zaradi menjave služb odtujili in zgubili 🙁
google ne najde ta prave 🙁

In si se spomnila čudežno talat njene podatke kr tko? z lepa? a je njen mož kak mojster pa rabiš ‘kao njo’ v bistvu pa bi rada kaj zastonj zrihtala?

Dej no, če sta bile sodelavke, imaš naziv podjetja, še kakšno sodelavko od sodelavke, ki jo pozna, ne rabiš tega tle delat, se ti ne zdi?

sam tuki na tem forumu ste pa res sami zateženci… kr neki, pač je vprašala če kdo pozna to žensko, vi pa takoj vse popluvat pa ozmerjat… kašni ste postal ljudje…
jest ti žal ne morem pomagat, ker jo ne poznam, če bi jo bi ti pomagu, ker vem kako je to, če se zgubi sled za nekom, ki bi ga rad spet srečal…
ostalim pametnjakovičem pa sam to: če ne moreš pomagat bodi tiho, ali preskoči temo!

He he he in tvoj prispevek je………….kaj že ???????

Moj piker odgovor je bil namenjen temu, da se ljudje zavedajo, da ni fajn v debeli anonimi iskati nekoga drugega z imenom in priimkom. Te stvari so občutljive, danes, žal, zelo…..
In v življenju se naj vsak poslužuje tistega: kar dam – dobim, torej, če se že išče nekoga z imenom in priimkom, potem se naj vrla dama, predstavi tudi sama, naj pusti telefonsko, to pa najbrž ne bi, torej, se še kako zaveda, da NI prav, če puščaš podatke drugih na internetu……

ja?

NAJ SE VAM OPRAVIČIM, ker sem bila naivna in sem sklepala, da so na svetu še pošteni ljudje – ne vem od kje mi to 🙁
Upam, da bo administrator izbrisal to temo, saj s tem nisem želela nikomur škodovati, res sem se spomnila nanjo, saj jo že 15let nisem srečala, pa sva bile kar dobre prijateljice, vendar sva zaradi propada podjetja odšli vsaka svojo pot – druge službe, menjava telefonskih številk… in se izgubiš.
Moji nameni niso bili iz koristoljublja (kot meni “kdo drug?”-verjetno sklepa po sebi) ali še manj iz hudobije ali kaj podobnega, kar je komu padlo na pamet.

Res se opravičujem vsem prizadetim, pač sem bila naivna duša, ki sem mislila, da mi bo kdo pomagal najti to osebo.

Hvala za vaše razumevanje in prijaznost!

Lidija Petrič

Draga Lidija!
Iskane osebe žal ne poznam. Si pa želim, da bi bilo več takšnih “naivnih” (kot se imenuješ), poštenih in dobronamernih ljudi. Svet bi bil lepši! 😉

Res je tukaj gor težko najdeš pravi odgovor, ker dejansko vsi takoj pluvajo, obsojajo, razen tistih parih kulturnih.Saj veš tisti pregovor:”Ne sodi cloveka preden ne bos v njegovih mokasinih prehodil 10 milj. … »

Tudi jaz te pozdravljam, iskane ne poznam, se pa opravičujem v imenu tistih nesramnih, ki so ti grdo govorile. Veš sodijo po sebi. Srečno pri iskanju.

Poznam to osebo ce jo se isces?


Ne sekiraj se zaradi parih idi.otov, ki so vsi presrani, ko napišeš tukaj gor ime in priimek neke osebe, zgubljene duše, ki bi vsem solile pamet kaj se sme in kaj ne, brez težav lahko to tvojo Matejo poiščeš tudi tukaj, eno Matejo sicer poznam samo se piše Mušič vsaj pisala se je pred cca 15 leti, je pa nekje iz šentviškega konca.

He he he in tvoj prispevek je………….kaj že ???????

Moj piker odgovor je bil namenjen temu, da se ljudje zavedajo, da ni fajn v debeli anonimi iskati nekoga drugega z imenom in priimkom. Te stvari so občutljive, danes, žal, zelo…..
In v življenju se naj vsak poslužuje tistega: kar dam – dobim, torej, če se že išče nekoga z imenom in priimkom, potem se naj vrla dama, predstavi tudi sama, naj pusti telefonsko, to pa najbrž ne bi, torej, se še kako zaveda, da NI prav, če puščaš podatke drugih na internetu……

ja?
[/quote]
odjebi u skokovima, eni ste res do konca zafrustriran.

Lahko se mi javis, ce zelis in ti dam njene podatke, mislim da je prava… 😀👍


Na bolj butasto od tebe bi težko naletela, imaš še kakšno pametno?

Lidija je to gospo iskala 8 let nazaj… kdo ve če še bere forum… morda jo je v teh letih tudi že našla na drug način…

New Report

Close