Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek športna oprema – karrimor – je za kaj?

športna oprema – karrimor – je za kaj?

Danes bila v eni štacuni in imajo veliko zadev firme Karrimor. Meni se je vse skupaj zdelo čisto ok,
od pohodnih čevljev naprej, do tekaške opreme.. ampak cenovno, uf, ne da bi človek govoril… smešno poceni v primerjavi z drugimi firmami.

Ima kdo konkretne izkušnje z izdelki te firme?

Imamo precej, zelo zadovoljni, sploh glede na razmerje cena/kakovost.

Odvisno od sreče. Včasih dobiš v redu robo, včasih pa čisti shit. Kot je to za kitajce značilno.

nova
Uredništvo priporoča

Odvisno kaj rabiš. vsekakor pa je cena sorazmerna kakovosti izdelka. Npr. jaz veliko hodim, zato za čevlje dam veliko več kot npr za majico katero se preoblečem 3x v eni turi.Potem npr kolesarske hlleče n majica mi kaka bistvena kvaliteta ni tako pomembna ker naredim v eni turi max 80 km to pa ni ne vem kaj. Mi je pa seveda pomemben kolo…. Skratka Karimmor ni ne vem kaj to si ugotovila sama, je pa čisto sprejemljiva firma če ne boš delala strašnih tur oziroma je primerna za začetnike

Jaz stvari, od katerih je dobesedno odvisno moje življenje, nikoli ne kupujem poceni ali nekih generičnih znamk. Gojzarji zato morajo biti res kvalitetni, podplat res dober vibram itd…,plezalna oprema in zimska gorska oprema tudi. Pri majčkah, srajcah, tudi flisih, pa kakšnem bolj “mestnem” anoraku pa nisem tako zahtevna in pazljiva. Zaenkrat brez slabih izkušenj. Je pač razlika, ali grem jeseni na Šmarno goro ali pozimi na Triglav.

Kot pravi predhodnica, odvisno ali greš poleti na Šmarno ali pozimi na Triglav, torej, odvisno od tega za kaj rabiš.

Jaz sem pa vedno bolj ziheraški tip, zato kupujem če že kupujem le tisto športno opremo ki je preverjena, za oblačila so to firme Adidas, Asics, Nike, od obutve Salomon, Mizuno…..

Vse ostalo pa najprej počakam pri drugih da vidim komentarje, potem pa kdaj pa kdaj tudi kaj drugega kupim.

Sicer pa, vedno se da kupit nekaj v ‘nesezoni’ ali ob koncu sezone tudi od teh kakovostnih blagovnih znamk na razprodajah, jaz sem zdej septembra dobila na primer v Intersportu eno jesensko lanskoletno tenko tekaško jakno od Asicsa, ki je prišla marca v kolekcijo in je takrat stala 90€, jaz sem jo pa dobila za 25€, pa tekaške 3/4 pajkice za 22€ in tudi majčko za 15€, vse od Asicsa…..

Jaz ravno čakam na tekaške 3/4 pajkice Karrimor, ki so bile na netu znižane s 30 na 8 € al kolk že, skratka s poštnino vred bodo še vedno cenejše kot kjerkoli pri nas v trgovini.
Rabim pa ene pajkice “za preoblečt” in zato ni treba, da so ravno Nike. Pa še to se sprašujem – kje je sploh razlika??? Material je v obeh primerih isti, edino za sam model upam, da mi bo OK, ker ga pač nisem imela prilike sprobat.

New Report

Close