Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Restavracija/Gostilna Mb+okolica za poročno kosilo

Restavracija/Gostilna Mb+okolica za poročno kosilo

mi lahko prosim pomagate s predlogi za gostilno za poročno kosilo.

Planirava majhno poroko, samo civilna, le v ožjem družinskem krogu + priči, približno 20 oseb.
Sva iz Štajerskega konca, poročni obred bo na prostem, na Ptujskem gradu (rezerva je Celjski grad).

Sedaj pa izbiram restavracijo in razen gostilne Pec iz Slivnice, ki je res na nivoju, mi nič drugega ne pade na misel.

Želim si nekaj elegantnega in zasebnost. Našla sem nekaj dobrih predlogov ampak mislim da so bolj primerni za večje poroke.

Hvala!

Malečnik

imaš Florijana na grajskem trgu, potem Rožmarin malce nižje – obe elegantni in na nivoju. Restavracija Mak na pobrežju je baje tudi nekaj posebnega, kar se hrane tiče. gostilna lešnik bi znala bit OK, Vila Rustica? meni zadnja osebno ni prav všeč. ne ambient, ne hrana.

nova
Uredništvo priporoča


Malečnik kaj? črni baron? pa ne no. je bilo rečeno
elegantno. kaj imaš tam elegantnega?

aja, sem se še spomnila
Gostilna Šiker malo ven iz Maribora

Definitivno Šiker!! Tradicija in kakovost na vrhuncu. Pa še lepa okolica, če bi se želeli sprehiditi, zdaj so odprli tudi hotel 30m stran, kjer lahko posediš. Zelo, zelo lepo 🙂

Lešnik na Pobrežju

Hvala za predloge. Na Šiker sem pa res čisto pozabila.

Kaj pa kakšna gostilna kjer bi bilo možno imeti kosilo zunaj na vrtu?


Florijan je sicer v mestnem centru, ampak imajo atrij, kjer je za 20 ljudi ravno dovolj prostora.

Šiker 🙂 spet hihih, lahko rezervirate celi vrt.

Florijan je sicer ok, je booolano drag (hamburger 10 €, s prilogo), hrana sicer ok (poznam celo šefa kuhinje) je nadrajen, ampak meni je res predrago. Pri Šikeru je celo malo ceneje, mislim da, ampak je tradicija 🙂

Šiker 🙂 spet hihih, lahko rezervirate celi vrt.

Florijan je sicer ok, je booolano drag (hamburger 10 €, s prilogo), hrana sicer ok (poznam celo šefa kuhinje) je nadrajen, ampak meni je res predrago. Pri Šikeru je celo malo ceneje, mislim da, ampak je tradicija :)[/quote]
oprosti, če pa greš k Florijanu na hamburger je pa čisto prav, da te opilijo. mislim, kaj ni škoda želodca da greš v restavracijo na nivoju jest nekaj, kar ti itak bolje naredijo na kiosku?
mislim, če se mi zlušta hamburger, menda ne bom šla v restavracijo.

nas še ni razočaralo

http://maribor-pohorje.si/gostisce-vracko.aspx

Gostilna Čelan pri Ptuju , smo imeli poročno kosilo . Zelo zadovoljni ! Ti priporočam .

Pec je v Selnici ob Dravi, ne v Slivnici. Če vam denar ni problem, potem definitivno Pec. Šiker tud ni slab drugače.

V Malečniku je tudi Frajgraba – zelo dobro, cenovno tudi sprejemljivo, okolje mi je osebno tudi všeč. Se je pa fajn prej dogovoriti (kot vsepovsod).

Poznaš mehiško rest. Galeb v Bresternici?

No, tam imajo zdaj novo stavbo za take priložnosti. Res je lepo.
Možno pa je tudi, če je vreme za to, da ti pojedino pripravijo zunaj, ambient je prekrasen.

Če mi zaupaš mail, ti pošljem kako slikico z poroke, na kateri sem bila pred kratkim tam.
Sploh zunaj je bilo lepo…..

no ja jaz se iz ptuja ne bi pol vozila v Mb ali celo Ce kot imate rezervo, najdi kaj na Ptuju

Šiker 🙂 spet hihih, lahko rezervirate celi vrt.

Florijan je sicer ok, je booolano drag (hamburger 10 €, s prilogo), hrana sicer ok (poznam celo šefa kuhinje) je nadrajen, ampak meni je res predrago. Pri Šikeru je celo malo ceneje, mislim da, ampak je tradicija :)[/quote]
oprosti, če pa greš k Florijanu na hamburger je pa čisto prav, da te opilijo. mislim, kaj ni škoda želodca da greš v restavracijo na nivoju jest nekaj, kar ti itak bolje naredijo na kiosku?
mislim, če se mi zlušta hamburger, menda ne bom šla v restavracijo.[/quote]

Če pa je kao gurmanski burger – ni klasika iz kioska 🙂

Ej, pa nisem ga jedla, ker ne dam toliko.
Rada imam fast food 🙂

Framski hram

Šiker 🙂 spet hihih, lahko rezervirate celi vrt.

Florijan je sicer ok, je booolano drag (hamburger 10 €, s prilogo), hrana sicer ok (poznam celo šefa kuhinje) je nadrajen, ampak meni je res predrago. Pri Šikeru je celo malo ceneje, mislim da, ampak je tradicija :)[/quote]
oprosti, če pa greš k Florijanu na hamburger je pa čisto prav, da te opilijo. mislim, kaj ni škoda želodca da greš v restavracijo na nivoju jest nekaj, kar ti itak bolje naredijo na kiosku?
mislim, če se mi zlušta hamburger, menda ne bom šla v restavracijo.[/quote]

To ni hamburger kot v kiosku, ker je meso mleti roastbeef…gre samo za interpretacijo hamburgerja, kar pomeni, da se samo tako prodaja…no tudi pri kruhu in prilogi gre za povsem nekaj drugega kot pri hamburgerju…sem ga jedla pri Florjanu, pa to nima veze z hamburgerjem v kiosku…

Sicer tudi jaz priporočam Florjan, pa mislim, da se lahko zmeniš za neke poročne menije, ti napišejo ponudbo za okvirno ceno, ki si jo pripravljena plačat. Tudi jaz poznam šefa kuhinje in vem, da je hrana vsakodnevno sveža in kvalitetna, kuharje lahko gledaš kako jo pripravljajo, jim zaupam in je zelo dobro.

Poleg naštetih bi dodal še gosilno Pri treh ribnikih v Mariborskem parku, hrana je odlična.

Jaz bi te prosila za slikice, se letos poročim in razmišljam tudi o Galebu.
[email protected]

Lp

Kdor koli išče prostor za poroko ali kakšno večje praznovanje v okolici Maribora je gostilna Galeb v Bresternici odlična izbira. Vse odlično pripravljeno, lastnica se maksimalno potrudi, notranji in zunanji ambient odličen skratka pojdite tja da si pogledate….

New Report

Close