Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prosim, lahko še meni katera pogleda v karte

Prosim, lahko še meni katera pogleda v karte

Včeraj sem objavila vprašanje pa je nekam izginilo 🙁 Vem, da danes ni nič zastonj, ampak želela sem prositi kakšno dobro dušo, če bi bila tako dobra, da bi še zame pogledala, kaj me čaka glede ljubezni in službe v prihodnosti.. Kako mi kaj kaže? Lepo lepo prosim in hvala

Odprle so se mi karte:

Preteklost:
uradnik-imela si opravke z uradno osebo, osebo v uniformi
ljubosumnost-bojiš se izgube, premalo zaupaš vase

sedanjost:
sporočilo-prejela boš/si neko novico, lahko je v zvezi z ljubosumjem ali pa z novo vezo, morda poroko

prihodnost:
poroka-pred teboj je prelomno obdobje, čaka te pot povezana z drugimi ljudmi, morda te čaka celo prava poroka
tat-v prihodnosti te čaka izguba, v kolikor se ne boš zavarovala pred slabimi ljudmi, pomembno pa je seveda tudi, da ne bežiš pred realnostjo

,

Res res najlepša hvala..Malo sem sicer povezala z dogajanjem v mojem življenju, ampak kaj bi iz vsega tega lahko potegnila kakšen zaključek v smislu ali bom končno spoznala nekoga za zvezo in ali se bo končno našla služba, ki bo “mene vredna”..upam, da nisem prezahtevna 🙂

Poglej karte prihodnosti!

Poroka in tat….torej, za partnerja in za vezo se boš morala zelo boriti, ker imaš povsod v bližini ljudi, ki ti to lahko vzamejo, boriti se moraš za službo in za partnerja; poroka ni izključena, vendar se pazi zlobnih ljudi!
Vsekakor pa partner bo, služba tudi!

Evo, sem pogledala še enkrat, čeprav to drugače ne počnem.

Bom skrajšala:
Za seboj imaš nesrečno ljubezen, trenutno v sebi nosiš veliko izgubo, v prihodnosti se moraš otresti vpliva starejšega moškega, ki ima velik vpliv nate, pomembno je da odločitve sprejmeš hitro in na koncu te čaka sreča-sreča je zadnja karta ki se mi je odprla, torej DA, vse se bo uredilo!

a vi to resno verjamete…mislim, men je nerodno ko tole berem.

Ljubica draga, tako pokažejo karte, koliko pa ti verjameš v to je pa tvoja stvar.

Naj ti ne bo nerodno, ker zaradi radovednosti bereš poste, ki te ne zanimajo!;)

🙂

kako lahko napoveš prihodnost po virtuali?

kam vržeš karte?

sej človeka sploh ne poznaš?

ne štekam, pa da me je..š.

Mene pa zanima, katere številke bodo jutri izžrebane na lotu.

ciganka jaz pa ti verjamem
zato, bbi lepo pšrosila, če še zame mal pokukaš
zanima me, če se bo v prihodnosti finančno stanje popravilo
oz zanima me ma sploh..kaj dogaja
hvala lepa

Ciganka, hvala!
Vsem ostalim v vednost pa, da tisto, kar je bilo na začetku napisano prav lahko povežem z nekaterimi dogodki v mojem življenju, tako da tudi nekako razumem na kaj se nanašajo stvari.

me zanima…si mela partnerja in sta se razšla pred 7 tedni, 7 meseci? Ali pa pred 5 tedni, 5 meseci – za tajming nisem glih stručko :))
meni kaže, da se on vrača k tebi…da bosta spet skupaj

vso srečo in javiiiii!

butasto:)))

bom kratka:
za prihodnost ti kaže veselje z otroci(si v kratkem rodila?), denar bo prišel s strani starejše osebe, mogoče boš dedovala.

prosim prosim, se men: zdravje – se bo ugotovilo kaj mi je in a se bo izboljsalo. Ljubezen – a bom nasla koga da mi ne bo dolgcajt na stara leta? za sluzbo pa ni treba, tist pa sama iscem.

Bi lepo prosila, če lahko še meni katera pogleda v karte.

Zanima me ljubezen in služba. Slednjo sicer imam, a me zanima, če mi bodo podaljšali pogodbo ali ne.

Najlepša hvala 🙂

ciganka, ker si se potrudila zame, naj ti poven, da otroke obožujem
in da je hčerka noseča..komi čakam da rodi
drugače, pa imam res nekaj na sodišču…

preteklost:v preteklosti te zaznamujeta denar in starejši moški,

sedanjost: sedanjost te povezuje z ljudmi v uniformi – uradni opravki-zdravniški pregledi

prihodnost:želiš si nekaj, kar ni v skladu z resničnimi možnostmi, tej želji se raje odreci,
ljudem ne zaupaj preveč

ljubezen:
karte mi trenutno kažejo predvsem telesno ljubezen, tukaj čustev ni, si v obdobju razmišljanja, oseba moškega spola ni iskrena do tebe, to obdobje se zaključi, obetajo se velike spremembe in na koncu se je odprla karta trdnosti, stabilnosti in velike sreče.

služba:
na kratko: ne pričakuj preveč, pazi se starejše negativne ženske, ki ti želi škodovati

hahaha, me veseli, da je tako.

Odprle so se mi res samo karte sreče, otrok, veselja…:))same lepe karte

srečno!

Odgovor na vprašanje za Chuchi:
Končala sem vezo pred 9 meseci, ampak definitivno s tem moškim ne bom več.. Je pa res, da sva ostala v stikih, potem me je on “skenslal” nato pa spet vzpostavil kontakt z menoj 🙂 Potem sem ga pa jaz “skenslala”. Sedaj nimava stikov in jih niti ne želim. Želim si nove veze, s prejšnjimi pa sem zaključila in upam, da je to to.

Naj pojasnim še vsem ki ne verjamejo v karte.

V karte pogledam tu in tam izključno zaradi veselja do tega, vedno pogledam brezplačno in vesela sem, če karte kaj povedo, kaj rešijo, pa čeprav samo navidezno, le da so ljudje srečni.

In ne boste verjeli, kolikokrat karte povedo resnico.

Torej, to delam malo za hec, malo za res.
Danes sem ravno doma, pri volji in zato pišem tukaj gor, največkrat pa pogledam sebi, svojim najbližjim in seveda prijateljicam.

Pozdravljena, “ciganka”
hvaležna bom, če lahko tudi meni pokukaš v karte glede službe, če jo bom v kratkem dobila.

Hvala

ljubezen:
karte mi trenutno kažejo predvsem telesno ljubezen, tukaj čustev ni, si v obdobju razmišljanja, oseba moškega spola ni iskrena do tebe, to obdobje se zaključi, obetajo se velike spremembe in na koncu se je odprla karta trdnosti, stabilnosti in velike sreče.

služba:
na kratko: ne pričakuj preveč, pazi se starejše negativne ženske, ki ti želi škodovati[/quote]

Me je kar stisnilo, ko sem prebrala tvoj odgovor. Res sem v obdobju razmišljanja, nekdo mi izpoveduje ljubezen, jaz pa do njega ne čutim nič več kot prijateljstvo. In tako bo tudi ostalo.

Kar se pa službe tiče – šef mi je sicer že pred meseci povedal, da mi ne bo podaljšal, a še vedno upam, da si bo premislil. Ravno starejša negativna ženska je pa razlog, da mi ne bo, saj mi skoraj že od vsega začetka nagaja na vse možne načine. Sicer je zlobna do vseh, a najbolj se je spravila name. Sicer že iščem drugo službo, a se bojim, da mi je ne bo uspelo tako hitro najti in da bom pristala na cesti 🙁

Mi lahko prosim pogledaš še to, ali mi bo uspelo najti drugo službo, v kateri bom zadovoljna?

Najlepša hvala.

Jaz pa bi res lepo lepo prosila, ali bi mi lahko pogledali, ali bomo uspeli kupiti to hišo, v kateri smo trenutno??? Ali bomo zmogli???

Kot drugo pa me zanima moje zdravje, imam nešteto problemov kljub mladim letom, se bom zlizala???

Smo iz okolice Mb.

Najlepša hvala za prijaznost.

New Report

Close