Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek podaljšanje limita- prek nlb klik?

podaljšanje limita- prek nlb klik?

a se da podaljšati limit preko nlb klika? če se da, kako pridem do strani, kjer to izpolnem? hvala

Mislim, da je izredni limit zdaj možno podaljševati samo osebno na banki. A ni pošiljali pošte pred ene pol leta? ne vem, ker ne uporabljam tega…

Tukaj piše kot da lahko preko klika http://www.nlb.si/or-splosni-pogoji

sem na hitropreletel preko klika in mislim da se neda , sem 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} 🙂

Moder je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Vlogo oddaš preko klika, na to traja kar nekaj dni, pripravijo ti dokumentacije kot za en kredit (Dimičevi verjetno tega ni bilo treba), potem greš na banko podpisat in imaš povečan limit za eno leto. Potem pa isto še enkrat. Preverjeno.

Ja, včasih si samo na kliku vse zrihtal, zdaj te pa pokličejo na banko in ti dajo za podpisat kup papirja …

tanjag* in pod katero rubriko to oddaš , sem malo gledal pa nič našel … grr..

Moder je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

medo, tudi jaz iščem, iščem in ne najdem 🙁
tanjag* kje na njihovi strani pa najdem obrazec?

Moj NLB klik – naročila – Vloga za ….

Malo počekirajte, pa se enostavno najde.

Pa še to je novo, da mora biti po enem letu limit pokrit in ne smeš biti nič dolžan, sicer ti ne podaljšajo ali odobrijo novega. Včasih tega ni bilo treba.

Ne vem, če to drži, prejšni mesec podaljševala , no konec julija, je šlo z minus v limitu komot čez. Prek klika pa samo naročiš podaljšanje, da pripravijo in potem lahko še spremljaš, ko je v obdelavi, potem te pa itak pokličejo, da podpišeš.

vedno uredim vse prek klika ! rešeno naslednji dan !

New Report

Close