Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Predprostor za prikolico po narocilu

Predprostor za prikolico po narocilu

Vprasanje za lastnIke prikolic, ali ce kdo ve kam naj se obrnemo.

Imamo prikolico neklasicne oblike in potrebujemo nov predprostor. Trenutni je iz materiala za sotore, mi pa bi si zeleli iz platna. Na netu sem prebrskala ze kar veliko opcij, pa za naso konkretno obstaja samo ena varianta.
prosim ce kdo ve, ima kaksno informacijo kje bi lahko narocili ali dali narediti kvaliteten predprostor, oziroma kje ste ga vi kupili? Bila bi resnicno hvalezna za vsako informacijo.

http://www.camp-ing.si/

V Domžalah so, ki delajo po naročilu, so ob glavni cesti, nasproti Tosame, ne vem pa kako se imenujejo.

nova
Uredništvo priporoča

Nad tabo je pripet link…tako se imenujejo:)

Orehek, sem že gledala in spraševala, bi ga morali narediti po naročilu, imam pa različne informacije o njhovi kvaliteti, pozna kdo? Ima kakšne izkušnje z njihovimi predprostori?

Še kakšna druga opcija?

Mi imamo leseni pod, imamo pa parikolico na pavšalu.

Mene zanima predprostor, baldahin.

Še nekaj, v Domžalah vidim sta dva različna Iztok Orehek s.p. in Barbara Orehek s.p. delata vsak svoje ali skupaj? Če posebej, koga bolj priporočate? Hvala!!

Mene zanima predprostor, baldahin.

Še nekaj, v Domžalah vidim sta dva različna Iztok Orehek s.p. in Barbara Orehek s.p. delata vsak svoje ali skupaj? Če posebej, koga bolj priporočate? Hvala!![/quote]

TO JE TO ZGORAJ-LINK!!! Skupaj!

Kako pa eni znate zakomplicirat.

Mene zanima predprostor, baldahin.

Še nekaj, v Domžalah vidim sta dva različna Iztok Orehek s.p. in Barbara Orehek s.p. delata vsak svoje ali skupaj? Če posebej, koga bolj priporočate? Hvala!![/quote]

TO JE TO ZGORAJ-LINK!!! Skupaj!

Kako pa eni znate zakomplicirat.[/quote]

Link zgoraj je s.p. od Iztoka Orehka, Barbara Orehek ima pa druge kontakte in naslov, zato sprašujem.

si ti z levo nogo mogoče vstal/a?

Mi smo dajali delati k Barbari orehek in smo bili zelo zadovoljni. Če smo kdaj želeli še kaj sprmeinjati, je vedno ustregla. 🙂
Je pa bila draga oziroma če si želel dobro, je bilo drago. Klasičen baldehin pa ni nič pretresljivega. Priporočam Barbaro!

Potem smo pa enkrat želeli še en dodatek, nas je pa kr sama poslala v Avstrijo, ker je rekla, da ona to naredi brez problema, ampak trikrat dražje kot lahko tam kupimo. 🙂 In smo šli v Avstrijo.

Je pa delala kar precej baldahinov pri naših kolegih in vsi so bili zadovoljni. Pa včasih smo ji peljali tudi zadrge zamenjat.

Mi smo bili namreč čisto ob morju in jugo je k nam nosil tako vlago… smo imeli cel baldehin nepremočljiv, še tista okna povsod dodatno zaščitena, skratka res se je potrudila. In tudi barvno lepo uskladila in upoštevala naše želje.

mi smo pa glede servisiranja predprostorov in izdelavo podaljška odšli v Induplati Jarše, kjer smo z izdelavo zelo zadovoljni.

Mi enako. Naredili so nam tudi zimskega… in zadeve držijo že dolgo.

No super, če lahko vprašam, koliko je to kar drago?

Mi smo ga pred leti dali delati k Barbari in je krasno držal in bil res kakovosten (mislim da je bila cena takrat enih 150.000 sit? za prikolico dolgo 3,8 m). Ko smo menjali prikolico, nam je obnovila pripadajoč baldahin. Praviloma baldahin pred vsako sezono nesemo k njej, da pregleda, če je še vse v redu, da obnovi kak šiv itd. Skratka: res zadovoljni! Gospa se res spozna na to, kaj dela in tudi super svetuje.

Mene zanima predprostor, baldahin.

Še nekaj, v Domžalah vidim sta dva različna Iztok Orehek s.p. in Barbara Orehek s.p. delata vsak svoje ali skupaj? Če posebej, koga bolj priporočate? Hvala!![/quote]

Na linku imaš vse. Smo pa mi pred leti dali delati Barbari Orehek kar nekaj stvari in z vsem smo zadovoljni.

Da se ne boste požrle, na Viru nasproti Tosame je tale:
A.D. ACOVIA DESIGN D.O.O.
PRODAJALNA ACOVIA CAMPING

Šaranovičeva cesta 36 B, Vir

1230 Domžale

01 721 94 7801 721 94 79

Unadva Orehka sta pa prav v Domžalah.

Končno odgovor na zastavljeno vprašanje.

New Report

Close