Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za Bohinjce in ostale pohajače :)

Za Bohinjce in ostale pohajače :)

Lepo lepo vas prosim za mnenja, kateri kamp v Bohinju (ali okolica Bleda) je vam osebno najlepši in najboljši (veliko senčke, bližina vode, urejenost,…)

Sej veste, v tej vročini se bojim iti na blef v kakšen “goli” kamp :))))

Hvala in imejte lep lep dan, pa pod klimo se držte!! 😉

Bled / kamp Bled takoj pri Blejskem jezeru.

No, na Bledu je definitivno najboljši kamp Šobec.
V Bohinju imaš 2, eden v Bohinjski Bistrici, 6 km od jezera, leži ob reki Savi, lepo urejen, kar nekaj sence, precej poln.
Točno ob jezeru je kamp v Ukancu, sence je še več, kampiraš dobesedno ob jezeru, zna pa biti še bolj poln kot tisti v Bistrici.

nova
Uredništvo priporoča

Če misliš iti ta vikend te samo opozorim, da je na Bledu trenutno prepovedano kopanje zaradi nekega tekmovanja.


Ja, ves teden bo sv. prvenstvo v veslanju, tako da zna biti gneča pa še kopanje tam je prepovedano. V Bohinju sta oba kampa senčna, kopaš se lahko tako v Kampu danica v BB, mimo teče Sava, zame definitivno najboljša izbira pa je Ukanc, kjer se lahko kopaš v jezeru, saj je kamp na obali jezera. Voda te dni je božanska. LP

Waw, prov res hvala za vsa mnenja!

Naj bo tudi vaš vikend nekje v senčki…. 😉

Kdaj pa se odpravljaš? Ker že za ta vikend obljubljajo poslabšanje vremena in če ne veš: V Bohinju ima dež mlade.

P.S. To neko tekmovanje je svetovno prvenstvo, tako da jaz temu ne bi rekla kar neko:).

P.S. 1 – Kamp Šobec ni na Bledu, ampak v Lescah:)

PS.2
saj je vprašala tudi za okolico Bleda… Res je formalno v Lescah, izvoz za kamp je točno na sredi poti med Lescami in Bledom, poleg tega še nisem nikogar slišal reči, da gre v kamp v Lesce. Ne dlakocepi.

Pa bom, ker mi ravno paše….P.S. je odgovor fda, ki navaja, da je na Bledu to najboljši kamp – sori, ampak, če bo bejba kamp Šobec iskala na Bledu, se letos ne bo kopala, dlakocepljenje gor ali dol.

Kamp Zlatorog je zame najslabši kamp kar sem jih videla, da ne govorimo o ceni… nimajo pojma kaj je urejen kamp

moj vrstni red je tak
1 Danica
2 Bled
3 Šobec

sicer si pa tule malo poglej
http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzava=1&obmocje=29

Ampak še vedno boš edina, ki gre v Lesce v kamp, vsi ostali evropejci, vključno z avtorico, pa ti bodo povedali, da kampirajo na Bledu. Pa če še bolj težiš.

“čil aut”:)) da te ne bo kapč…pol ne bo ne Šobca v Lescah, ne Šobca na Bledu.))

Hvala enako. Za kapč pa še ni bojazni, je treba precej več, da se mi dovolj dvigne pritisk.

Jaz pa bi, pač neko tekmovanje. Ker mi ni do veslanja, ker me ta šport ne zanima, ga ne spremljam in ker nimam prav nobenega odnosa do tega tekmovanja. Zame je pač neko tekmovanje. In vse kar vem v zvezi s tem tekmovanjem je to, da je zaradi tega prepovedano kopanje na Bledu:))

Pa tudi poslabšanja blaznega ne napovedujejo, nekaj stopinj ohladitve (kar je še vedno zelo zelo toplo) in mogoče kakšno nevihtico pa še to je malo možnosti.

Daleč vodi Zlatorog v Bohinju ob jezeru. Ampak samo pa naravnih danostih – tik ob vodi, možnost imeti čoln pred šotorom in veslati cel dan, ipd… nikakor pa ne po urejenosti, prijaznosti ali celo cenah.

No, smo to bi rekla, da nisem prepričana da bo čisto zaprto kopanje na Bledu. Na grajskem kopališču namreč piše, da se lahko v času svetovnega prvenstva kopa samo v ograjenem delu kopališča, kopalo se bo pa še vedno. Ja, res pa je da je tam potrebno plačati vstopnino….

New Report

Close