Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nova zveza ; prehitro v spolni odnos ni ok

Nova zveza ; prehitro v spolni odnos ni ok

Oba čez 35 ; strast je močna ; na novo začenjata skupaj zvezo … se še niti ne dobivata .. hormoni divjajo
a kaj ,

ko sem brala , da prehiter skok c seks novi zvezi lahko samo škodi ?

Kdaj torej v spolni odnos ; po 1 mesecu , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 …. ?

Hvala

popravek V SEKS

Res odraslim ljudem izpolnitev skupne želje le stežka škodi. Tako da… lahko je OK drugi dan, lahko je pa drugi mesec prezgodaj.

Povzetek; Odvisno od vaju.

pred poroko ni seksa ;p

niste razumeli

menda psihološko ni ok takoj poseksat se ..

ker je smisel resne zveze v drugih elementih , kot je ljubezen do osebe , ki pa raste ščasoma itd … baje ni psihološko priporočljivo takoj ; moškim takšna ženska menda ni več zanimiva !?!?

midva oba + 30, seksala sva na drugem “zmenku”, skupaj sva pa že par let
Ne vidim zadržka, če ti je do tega.

Ne vem zakaj bi psihološko slabo vplivalo na zvezo

jaz sem za prvi dan, če je nemenjeno da bosta ostala skupi bosta, drugače pa ni važno kdaj je prvi seks. sploh pa če je strast velika jaz ne vidim fore zakaj se bremzat, enkrat se živi.

carpe diem

menda si ti tista, ki nisi razumela. Preberi odgovor od Roka1 še enkrz oziroma še 10x. Če ti je prezgodaj čakj, če sta pripravljena seksajta…kakorkoli od tega ni odvisen uspeh vajin zveze.

ker menda takoj zapraviš tisto skrivnostnost spolnosti , ki ima nek čar …

Dejstvo pa je, da moške bolj pritegne zadržana ženska, kot pa radodajka!

točno o tem govorim ” ni res “

EDINA SI RAZUMELA

ena tukaj pravi , da mu je dala že drugi dan .. ni moj tip kolegice ( zdaj se bo razjezila ) ..

ZGleda da res nisi razumela;
to je odvisno od tebe/vaju in vajine zrelosti. Nekoliko manj zreli ljudje res lahko reagirajo kot pišeš in tudi zanimanje jim lahko upade. Zrelejšim se zaradi boljšega poznavanja sebe in svojega čustvovanja dogaja manjkrat ali celo sploh ne.

Po drugi strani pa v prvem slučaju tudi čakanje lahko ne pomaga, ker se bo zgodilo enako. Edini trik je, da čakanje lahko vzbudi tudi navezanost, ki bo za nekaj časa preprečila upad zanimanja.

Drži pa tudi, da so triki samo triki… prej ali slej propadejo in se zgodi tisto, kar bi se itak.

Po drugi strani pa se moraš zavedati, da je besedica ČAR lahko tudi samo zlog besede razoČARanje

tako je Rok

najbrž hočeš povedat , če bo ljubezen prava , bo ok kar že bo …

za ” boom “

če seksa še nista dva probala , a se imata rada .. je neka skrivnostna , romantična stvar v tem ..
ne se pa takoj dol dat no

Če moškega v resnici zanima samo seks s tabo, ne pa ti, – so moški, ki so žensko pripravljeni čaka tudi več mesecev – ampak ko jo podrejo, je konec.

Če ga zanimaš ti kot ženska, te lahko podre na prvem zmenku, pa bo samo še bolj zaljubljen vate.
Če kemija je, je, če je ni, je ni.

Sama sem, ko sem začutila, da je to to, počakala, ampak zaradi sebe. Da je bilo potem bolj sladko. Se mi zdi, da nekaj rajcanja in predigre pred samim seksom vseeno mora bit. Ampak to je odvisno od človeka. Jaz sem se brzakov naveličala.

sploh ni res! moj moški, je komaj čakal, da mu dam! 🙂

vse se strinjam s tabo kjgi

jaz upam , da me bo imel še rad , ko bova nekoč šla v spolni odnos .. Ker kar si želim je tista prava ljubezen in partnerstvo z njim .
Oba nad 35

če te peca samo zaradi seksa, boš vsaj takoj izvedela in ne boš več zapravljala časa z njim 🙂 če pa ga zanima kaj več, je čisto vseeno, če seksata že na prvem zmenku …

za ” kje pa “

kater moški pa komaj ne čaka seksa ?!?!!? Kr neki

Če je ljubezni konec zato, ker s seksom zapraviš tisto skrivnostnost spolnosti potem je čisto vseeno ali se to zgodi na prvem zmenku ali kasneje. Pravzaprav boljše, da se to zgodi takoj, da ne zgubljaš nepotrebnega časa.

ni prav takoj .. nekaj mi pravi v sebi , da ni prav

mislim ,da recimo .. tam .. po 3 mesecih je ok … če vzdržiš :-))

Kdor hitro da, dvakrat da 😉

Glej, saj nista stara 15 let, da se bosta čakala. Ko boš začutla, da bi ga glih zdej raztrgala, se pač lotita zadeve, ne. Menda se ne bosta šla nekih otročjih igric v stilu nedostopnosti ipd.

hahaha -….. da bi ga raztrgala … u madona .. tooo !!!!! 🙂 dober izrazzzzzzzz :-)))

če si se pripravljena 3 mesece zadrževati, potem je velika verjetnost, da te ne rajca kot moški, ampak kot to, kar ti v tem trenutku predstavlja.

New Report

Close