Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomagajte prosim

Pomagajte prosim

Radi bi šli v Grčijo, pa nimamo denarja.

Vzemite kredit.

Vzemite kredit.[/quote]Do vratu smo zadolženi in nam nihče več noče posoditi denarja. Torej kredit odpade.

nova
Uredništvo priporoča

poklič jih, pa zahtevaj brezplačen dopust, prevoz do tja pa nazaj, ker si jim posodila keš, da ga lahk še naprej razmetavajo.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Vzemite kredit.[/quote]Do vratu smo zadolženi in nam nihče več noče posoditi denarja. Torej kredit odpade.[/quote]Morda vam lahko pomagata Rdeči križ in Karitas. Kakor vem, dajejo tudi denar za počitnice na morju.

he he ta je dobra,,,jaz si želim hiško ob morju pa en dober avto pa do konca življenja da ne rabim delati pa žal nimam denarja…zbudi se!!!!

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Na to pa še pomislili nismo! Gremo na Rdeči križ, pa na Karitas, Iskrico in podobne ustanove. TAm dajejo tudi za počitnikovanja. Krasna ideja!

Jasno da bomo. Samo povej kam bi radi šli v Grčiji.

jaz bi tudi eno stanovanje v Slo primorju, da ne bi imela daleč na morje:)
Pa tast noče kupiti, ker je tako drago:(

Radi bi si ogledali kar celotno Grčijo – vse grške znamenitosti, Atene, Solun, Iraklion, Krf, se povzpeli na Olimp, obiskali nekaj grških otokov, plavali v grškem morju (na kakšni sanjski plaži), itd. Več je bolje kot manj.

Tudi tebi bomo zrihtal, no problem.

Rdeči križ pomaga le otrokom, kolikor vem.

Zakaj pa odraslim ne?

Zakaj pa odraslim ne?[/quote]Ker je morje za otroke nujno potrebno, za odrasle je pa luksuz.

Zakaj pa odraslim ne?[/quote]Ker je morje za otroke nujno potrebno, za odrasle je pa luksuz.[/quote]Saj bi šla z otroki. Kdo pa varuje otroke, ki jim Rdeči križ plača morje?

Ker je morje za otroke nujno potrebno, za odrasle je pa luksuz.[/quote]Saj bi šla z otroki. Kdo pa varuje otroke, ki jim Rdeči križ plača morje?[/quote]Otroke varujejo matere usmiljenke in dobrotniki.

nekateri še kar nočejo razumeti da denar ni šel grškemu ljudstvu ampak bankam ki so krizo povzročile. ljudje tega denarja ne bodo videli nikoli.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Če nimate denarja, potem pa na slovensko obalo za en dan.

Saj bi šla z otroki. Kdo pa varuje otroke, ki jim Rdeči križ plača morje?[/quote]Otroke varujejo matere usmiljenke in dobrotniki.[/quote]O ne, svojih otrok pa ne dam kar komurkoli. Potem pa raje ostanemo doma. Zaradi česa pa naj bi bilo morje nujno za otroke?

Dobr, ne greš v Grčijo, ne greš prek RK, a bo lavor pol u redu. Ti ga kupim, pa mal soli, pa bo.

Otroke varujejo matere usmiljenke in dobrotniki.[/quote]O ne, svojih otrok pa ne dam kar komurkoli. Potem pa raje ostanemo doma. Zaradi česa pa naj bi bilo morje nujno za otroke?[/quote]Morje je za otroke nujno, ker:
– mora tudi turizem od česa živeti;
– morajo otroci do svojega 18. leta vsaj enkrat dobiti sončne opekline po vsem telesu (še zlasti naj bi se morje priporočalo zelo svetlopoltim in blondincem (naravnim));
– morajo otroci vsaj enkrat stopiti na morskega ježka ali pa biti opečeni od meduze;
– morajo otroci uživati nezdravo hotelsko hrano.

Mogoče bo pa naša vlada s Pahorjem na čelu zrihtala kako celoletno križarjenje po grških otokih za nas Slovence. Povprašaj, če kaj zveš, obesi tu na taveliki zvon, pridemo zraven.

Zakaj v Grčijo,za božjo voljo??????Kaj bi ti pa manjkalo v Sloveniji??
Ali se malo norca delaš iz ljudi??

Ja, lavor pa imamo in ga uporabljamo. Pa tudi soli zelo veliko.

O ne, svojih otrok pa ne dam kar komurkoli. Potem pa raje ostanemo doma. Zaradi česa pa naj bi bilo morje nujno za otroke?[/quote]Morje je za otroke nujno, ker:
– mora tudi turizem od česa živeti;
– morajo otroci do svojega 18. leta vsaj enkrat dobiti sončne opekline po vsem telesu (še zlasti naj bi se morje priporočalo zelo svetlopoltim in blondincem (naravnim));
– morajo otroci vsaj enkrat stopiti na morskega ježka ali pa biti opečeni od meduze;
– morajo otroci uživati nezdravo hotelsko hrano.[/quote]Potem pa ne, hvala za takšne nebuloze o nujnosti morja za otroke! Kar lepo doma bodo moji otroci, jeseni bodo pa pisali spis o počitnicah po mojem nareku, da bo zanimiv. Bom že dala tem kačam goljufivim to morje! En sestavek z wikipedije, malo preprosteje napisan, pa bo za spis za 5. in 7. razred.

New Report

Close