Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Končni cilj Legoland Nemčija – kaj vmes?

Končni cilj Legoland Nemčija – kaj vmes?

Hajhaj.

Te dni bi se odpravili proti Legolandu v Nemčijo.
Šli bi čez Salzburg. Kaj si ogledati na poti do tja oz.nazaj?

Kakšno potovanje bi naredile ve?

Vse mi je že čisto iz glave, sploh ne vem kaj bi se dalo videt, kje prespat,
Chimsee- kaj se dogaja tam? ZOO Muenchen – je vredno za cel dan?

Prosim torej za kakšne ideje.

Pa lep pozdravček in HVALA!

No ja, če se vam zdi, da bi morali na silo nekje prespat, se meni zdi premajhna razdalja, če pa vam gre za to, da še kaj vidite vmes, pa seveda chiemsee – prespite v kakem penzionu, kampu, hotelu … možnosti je obilo.

ali imate kupone za legoland kupiš 2karti plačaš eno?

nova
Uredništvo priporoča

Koliko dni vse skupaj?

Drugače imaš na tej poti cel kup stvari, Chimsee imaš nedokončan dvorec Ludvika Bavarskega na otoku, vredno ogleda.

Pa Slazburg, samo mesto, trdnjava, Mocartova rojstna hiša, pivovarna, pa en park s fontanami … skratka cel kup stvari, poglej na njihovo uradno spletno stran in v bližini rudnik soli ter orlovo gnezdo.

Pa v Minhnu, pač po željah … tehniški muzej, olimpijski park, pinakoteka, muzej BMW, muzej igrač, živalski vrt …

Skratka spravi se na google in poglej, da kaj vas najbolj zanima.

takole je napisala za Munchen. V okolici Salzburga je zanimiv ogled rudnik soli.
Sobo je najbolje iskati preko njihove spletne strani, ker je v ceno že vključena tudi dvo ali tri dnevna karta.

Pri Salzburgu je zelo zanimiv muzej na prostem[/url], poleg vsega bavedenega, kar že piše zgoraj.

Sicer je pa na tistih koncih res ogromno za videt.

V Salzburgu je vredno pogledat Haus der natur v centru … mi smo bli notri ure in ure

New Report

Close