Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nudim resno delo

nudim resno delo

Potrebujemo več oseb, za sestavljanje majhnih plastičnih artiklov. Delo lahko opravljate na vašem domu, ali v naši delavnici. Delo ni težko, je pa dobro če imate ročne spretnost in okretnost, saj so izdelki majhni in kakšne robustne moške roke bi to zadevo težko sestavljale. (lahko pa se motim in delam komu krivico) Ponudba je resna, zato lepo prosim tudi za samo resne interesente. Zaželjeno je, da ste iz okolice Komende, Kamnika ali Kranja. Več informacij na [email protected]
ali na tel. številko 040 622 466

škoda da ste tako daleč :/

na kakšen način pa izplačuješ?

presvetnik
kaj ti ni jasn…poklič pa boš zvedu

Pisala sem vam na mail.
Hvala!

Pozdravljeni!

Vsem, ki ste mi pustili kontakt sporočam, da vas pokličem ali odgovorim na mail, ker pa je v moji domeni nočna izmena, vas prosim še za kakšno uro potrpežljivosti. 🙂 Vsem se zahvaljujem za zanimanje. Sem prijetno presenečena nad tako velikim odzivom. Lep pozdrav, se slišimo.

Hvala Vsem za zanimanje. Zaenkrat so naše potrebe po sodelavcih pokrite. Vsem tistim,s katerimi nisem mogla (zaseden..nedosegljiv telefon) stopiti v kontakt, se iskreno zahvaljujem za Vaš čas in interes. Lep dan še naprej. Milena.

http://post.spmailtechnolo.com/f/a/DBIXR_LFLZoIM9PORGgS0g~~/AADXMAA~/RgRh8KRLP0SBaHR0cHM6Ly93d3cubW9qZWRlbG8uY29tL25pemppLXpha2xhZG5pay1tei9kLTUxMzQ4MT91dG1fc291cmNlPW1vamVkZWxvJnV0bV9tZWRpdW09ZW1haWwmdXRtX2NhbXBhaWduPWthcmllcm5pX2FnZW50JnNldENvb2tpZT0xVwNzcGNCCmAISx8OYIe1Ko1SE2F1ZXJzYmVyZ0BnbWFpbC5jb21YBAAAAAI~

Samo za tiste, ki se jim goljufij ne da dokazati!

samo 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} psihopat gre tule gor objavit delo na črno. Lahko vedeli, da je vsako leto bilo januarja zatišje na področju dela.

New Report

Close