Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Kako ste vedele da je pravi?

Default avatar

srebrnolaska

Pozdravljene,
tiste, ki ste dolga leta srečne v zvezi, ali poročene... nekaj me zanima. Kako ste na začetku vedele, da je to tisto pravo, da niso le lepe besede... je bil vaš partner že od samega začetka resen? Je katera bila v dvomih na začetku o njegovi iskrenosti, ljubezni, ali ste zaupale 100%?
Ste imele občutek, da vas ima raje kot vi njega?
Menite da mora moški bolj ljubit svojo partnerko, kot obratno, da se potem nekako izenači... ker naj bi bile ženske že po naravi bolj čustvene?
Default avatar

saj nisem...)

Saj nisem...vedela;). Po 30 letih...očitno je bil!
Default avatar

nepravi

Ko boš izvedela, da ni pravi, bo že prepozno.
Default avatar

Ja, res ...

je. Nekako ne pričakuješ, da je 100%, upaš pa, da bo vsak malo potrpel, vsak malo popustil, pa bosta vsklajena kot violina in čelo.--Potem pa spoznaš, da ne gre tako, trmasto vztraja pri svojem, v obrambo začne vpiti, ,,delo prepusti ženi, nad financami ima on nadzor, čeprav ne zasluži nič več...Zaradi ljubega miru začneš vse delati sam, možek pa se po službi utrujeno vleže na kauč in smrči......Tako gre iu dneva v dan,,,,,,kot je napisal zgora:
Ko boš izvedela, da ni pravi, bo že prepozno.
Default avatar

ne povem

Nisem.Sem mislila za bivšega partnerja,da je to to,pa je bilo kmalu jasno kaj in kako.....Zdaj nekako začenjam novo zvezo, bolj ko razmišljam manj mi je jasno in na koncu prideš do tega,da ne moreš vedet....tako pač je.Čas bo pokazal svoje
Default avatar

srebrnolaska

Ojoj kakšen pesimizem:( Spraševala sem srečno poročene oziroma vezane, ne pa neke obupance jao
Default avatar

neobupanci

srebrnolaska je napisal/a:
Ojoj kakšen pesimizem:( Spraševala sem srečno poročene oziroma vezane, ne pa neke obupance jao
obupanci so ravno tisti, ki iščejo prikolico, ker niso sposobni živeti sami.
Default avatar

ne povem

:))Nisem obupana, samo take so moje izkušnje.Ko si sveže zaljubljen itak vsakič misliš,da je pravi....Sčasoma pač dojameš ali je ali ni....
Default avatar

srebrnolaska

ne povem je napisal/a:
:))Nisem obupana, samo take so moje izkušnje.Ko si sveže zaljubljen itak vsakič misliš,da je pravi....Sčasoma pač dojameš ali je ali ni....
Ja, ti si edina normalno odgovorila, hvala. Pač imaš takšne izkušnje.
Default avatar

občutek

Po zelo zoprni prvi izkušnji, sem bila bolj previdna. Poznala svojega možeka 2 leti preden sva začela hoditi. Ljubezen se je razvila postopoma iz dobrega prijateljstva. Očarala me je njegova ljubeznivost, iskrenost, dobra volja.....in po 18 letih pravim, da imam najboljšega moža na svetu:))
Default avatar

deževna

občutek je napisal/a:
Po zelo zoprni prvi izkušnji, sem bila bolj previdna. Poznala svojega možeka 2 leti preden sva začela hoditi. Ljubezen se je razvila postopoma iz dobrega prijateljstva. Očarala me je njegova ljubeznivost, iskrenost, dobra volja.....in po 18 letih pravim, da imam najboljšega moža na svetu:))
že to , da govoriš o možeku , vse pove !! daj sebe blefirat !! možek ? kakšna poniževalna pomanjševalnica !

da je pravi , začutiš ! sem ločena po 19letih zakona in še vedno pravim , da je bil pravio ! da je šlo s časom strmo navzdol , se mi zdi normalno ! mogoče se čudno sliši , ampak takšno je življenje !
Default avatar

arkyca

deževna je napisal/a:
občutek je napisal/a:
že to , da govoriš o možeku , vse pove !! daj sebe blefirat !! možek ? kakšna poniževalna pomanjševalnica !

da je pravi , začutiš ! sem ločena po 19letih zakona in še vedno pravim , da je bil pravio ! da je šlo s časom strmo navzdol , se mi zdi normalno ! mogoče se čudno sliši , ampak takšno je življenje !
a tebi se zdi normalno, da vsaka zveza razpade? tebi je logično da mora neka stvar enkrat propasti? drugače pa nikoli nisi siguren ali je 100% pravi ali ne. na začetku veze pa sigurno tega ne moreš vedet.
Default avatar

safir

Živijo!

ne bi ti govorila o svoji izkušnji, ker tebi ne bo nič pomagala. Bi ti pa priporočila knjigo Družine in kako v njih preživeti, ki govori (na znanstvenom nivoju) prav o tem.
Default avatar

srebrnolaska

deževna je napisal/a:
občutek je napisal/a:

Zgini dol obupanka, ker me ne zanimajo tvoji depresivni izlivi!

--------------------
Občutek zelo lepo si opisala, kako je bilo... Pravijo da se iz prijateljstva razvijejo najbolj trdne zveze.
Default avatar

srebrnolaska

Safir, hvala lepa bom pobrskala v knjižnici.
Default avatar

deževna

arkyca je napisal/a:
deževna je napisal/a:
občutek je napisal/a:

a tebi se zdi normalno, da vsaka zveza razpade? tebi je logično da mora neka stvar enkrat propasti? drugače pa nikoli nisi siguren ali je 100% pravi ali ne. na začetku veze pa sigurno tega ne moreš vedet.
kaj si hotla povedat ???
Default avatar

srebrnolaska

deževna je napisal/a:
arkyca je napisal/a:
deževna je napisal/a:

kaj si hotla povedat ???
Dol pojdi... aloooo!!!
Default avatar

tak mamo

deževna je napisal/a:
arkyca je napisal/a:

kaj si hotla povedat ???
Dol pojdi... aloooo!!!
ti pa na kak tečaj anger control:-)
Default avatar

Robi...

Saj je vsak pravi..Vprašanje je le, za koliko časa.
Default avatar

srebrnolaska

tak mamo je napisal/a:
deževna je napisal/a:

kaj si hotla povedat ???
Dol pojdi... aloooo!!!
ti pa na kak tečaj anger control:-)
Saj nisem jezna, sam to je moja tema a ne:) ni treba da vedno nekdo pokvari s svojimi izbruhi?!
No, zdaj pa povej kako je bilo, ko sta se z možem spoznala, občutki, dvomi itd....