Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 505 s črto

505 s črto

505 sa crtom še obstajajo?

malo yugonostalgike za dobrimi bomboni…

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

kaj pa negro?

Oboje se še vedno dobi :))). Dobri so.

bazooka?

obstaja 505 sa crtom, kakor tudi negro, prodajajo jih oboje v Jager trgovinah, drugje jih nisem zasledila.
imam pa grde spomine na 505 bonbone, saj sem si tam nekje pri desetih letih z tem bonbončkom grdo prerezala jezik. Mi je mami takrat rekla, da upa na mir brez lapkanja vsaj 2 dni:))

bazoke za 50 para, pa nisem videla že dolgo nikjer:)

Si jo uslišala ;)?

imajo isti okus?

za ostale: babaloo čigumi in bazooka čigumija sta bila zakon…pa tiste rdeče lizike na leseni palčki na eni strani zaobljene (ne spomnim se imena)

@huda
k kača…jp, res so stali 50 para :))))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

hehehehe, res je ni nikjer.babalu tud ne. čungo lungo sem pa lani videla v dalmaciji ;).

Si jo uslišala ;)?[/quote]eh ne, sem še bolj težila:))

hehehehe, res je ni nikjer.babalu tud ne. čungo lungo sem pa lani videla v dalmaciji ;).[/quote]
čunga lunga je za mladiče, ki so kasneje prikukali na svet:))))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

prodajajo jih v Žito, zraven BTC City park 🙂

zanimivo, radi smo jedli tudi soko smokije in ribice, tiste rdeče lizike pa so imele na koncu ali lesen ali pa papirnat okus, saj se je štinglc raztopil prej kot lizika:)pa lučka in ježek:))

Kaj so že bili tisti čigumiji, ko cigareti?
Pa hudičevo težko si včasih dobil papir dol 🙁

Sem pa prejšnji mesec v Puli kupila ta pravi Eurocrem :))

lučka in ježek sta itak zakon….koliko let že?

o tem papirnatem okusu pa, jaz se ga ne spomnim, se pa spomnih enih lizik rdeče rumeno obarvanih s papirnato palčko….bile pa so sploščene in prozorne……tiste o katerih sem prej pisala so imele leseno palčko, na eni strani ravne, na drugi zaobljene z bunkicami mat in neprozorne, zavite v folijo posamezno….

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

čigumiji kot cigareti?…še ena mladička:))))))

a se kdo spomni visokega c-ja?

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Barca, tista škatla čigumijev je bila glih za čas pouka, ko smo vsi prežvekovali. ko je bilo učiteljici dovolj smo pa morali do koša in izpljuniti, kakšna krivica se nam je godila takrat:))

hehehehe, res je ni nikjer.babalu tud ne. čungo lungo sem pa lani videla v dalmaciji ;).[/quote]

baje so te ta stari žvečilni bazoke in babalu edini zdravi in so brez teh dodatkov, ki jih premorejo ta novi žvečilni, ki so kancerogeni!?

kdo ve kaj o tem?

Eh, vse to je bilo zanič. Samo drugega boljšega nismo imeli, pa še to smo težko dobili, zato pa je bilo tako dobro.
Danes so otroci prikrajšani za veliko dobrega, ker imajo vsega preveč.

visoki c, pingo sok, pa tri rumene bananice trde, kak so zobi boleli po bananicah, če je bil kakšen načet:))

čigumiji kot cigareti?…še ena mladička:))))))

a se kdo spomni visokega c-ja?[/quote]

ja, še reklama je bila huda – joškarca se dere v višave :))))).

ful hudo, na kaj vse ste se spomnile :)). res smo tuki same mladenke ;))

Žogice 🙂
Pa un sok, ki je bil pakiran v piramidkah 🙂

WildWind – saj so bile cigaretke isti čas ko bazooka in babalu, softy in čunga-lunga pa kar nekaj pozneje. Pa pri nas smo imeli še verige čigumijev iz Avstrije..

Bronhi so mi pa še zdaj eni najboljših bombonov.

imajo isti okus?

za ostale: babaloo čigumi in bazooka čigumija sta bila zakon…pa tiste rdeče lizike na leseni palčki na eni strani zaobljene (ne spomnim se imena)

@huda
k kača…jp, res so stali 50 para :))))))[/quote]

imajo skoraj isti okus :))). ravno prej sem polizala enega 505 s črto ;).

se pa še zmerom dobi. in je dober

Žogice 🙂
Pa un sok, ki je bil pakiran v piramidkah 🙂

WildWind – saj so bile cigaretke isti čas ko bazooka in babalu, softy in čunga-lunga pa kar nekaj pozneje. Pa pri nas smo imeli še verige čigumijev iz Avstrije..

Bronhi so mi pa še zdaj eni najboljših bombonov.[/quote]

verige čigumiojev iz Avstrije?…hja jaz se spomnim pločevink cocacole, pepsija in sprita, ki sem jih prvič videla leta 1975 po neki friki logiki. v domovini beri Yugi tega ni bilo še leta in leta……….

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

New Report

Close