Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Takole je videti 38-letna mama dveh otrok

Takole je videti 38-letna mama dveh otrok

[img]http://irena.blog.siol.net/files/2011/07/gwyn.jpg[/img]

ne, tako zgleda kako obvladat fotošop.

Ne, ženska ima dejansko tako postavo, če si jo kdaj videla na fotkah iz “resničnega življenja”. S fotošopom se ti samo tolažiš. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

itak

ah dej no ona ima tako lepo postavo, to so pač geni, jaz take ne bi mogla imet nikoli, da je pa po dveh otrocih še vedno taka pa verjetno ni prišlo iz lufta, se je mogla kar potrudit.

na konkretni fotki je pa seveda tudi fotošop naredil svoje.

kdo pa je to? malo je podobna heidi klum, ampak heidi ima 4 otroke, kolikor vem.

saj to je čisto normalno

Dolgo sem potreboval, potem pa le videl, da ji na nosu piše, da ima 38 let.

ka ji te fali?

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2009729/Glee-live-2011-Gwyneth-Paltrow-steals-surprise-performance.html?ito=feeds-newsxml

Nastop v živo, ene mesec nazaj, tudi video, videov se še ne photošopira menda.

Bejba ima pač tak geštler.

Gotovo pazi, kaj je in telovadi, ima PA SIGURNO TUDI DOBRE GENE. Ne more vsaka žensa imeti takšne postave, pa čeprav je samo olive in solato.

“na fotkah iz resničnega življenja” – hahaha, tule zmaga beseda FOTKA. Si jo že videla v resnici ali samo po fotkah sklepaš, da ma tako postavo in tako lepo kožo?
Verjetno verjameš tudi, da Angelina Jolie ni anoreksična in da ima Urša Čepin naravne ustnice ?

Kdo je ta afna in kako veš, da je stara 38?

Seveda je tudi genetsko pogojeno, ampak ženska očitno nekaj naredi zase (tudi zaradi narave posla) in ne samo stoka in joka o svoji postavi, kot večina žensk tukaj, ne da se jim pa s prstom mignit.

Glede fotošopa se pa ne rabite tolažit. Logično, da so na vsaki fotki malenkostni popravki, ampak to je to, kar vidite. Zanikrnih, debelih žensk, ne boš nikoli spremenil v lepotice, razen če iz njih narediš popolnoma drugo osebo.

Oprosti ampak v videu ni slečena hehe
Saj suzana jakšič v tej oblekici bi tudi ok zgledala,bi se pa slekla ti gre pa na bruhanje.
Pa še nekaj : v vsaki takšni revi ji je photoshop,pa če verjameš ali ne

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2009729/Glee-live-2011-Gwyneth-Paltrow-steals-surprise-performance.html?ito=feeds-newsxml

Nastop v živo, ene mesec nazaj, tudi video, videov se še ne photošopira menda.

Bejba ima pač tak geštler.

Gotovo pazi, kaj je in telovadi, ima PA SIGURNO TUDI DOBRE GENE. Ne more vsaka žensa imeti takšne postave, pa čeprav je samo olive in solato.[/quote]

in kaj sem napisala jaz?

Angelina absolutno JE anoreksična, kar je več kot razvidno iz fotk, kakršnihkoli.

Pa ne mi o fotošopu, ker imam dnevno opravka z njim. Mi je tudi del službe. 😉

Kaj to je Urška Čeferin?

Hehe, zanimive ste te ki se tolažite s tem da so vse te 40 letnice fotošopane, imajo za sabo operacije… Lažje je to govorit, kot pa vsak dan športat in se zdravo prehranjevat.

Gwyneth je (menda) imela operacijo nosu in tudi brade (spet menda, v mladosti). Uradno ni nikoli priznala. V nekem intervjuju je dejala, da razmišlja o plastični operaciji (trebuh, prsa) zaradi ‘škode’, ki sta jo povzročili obe nosečnosti. Obenem je dejala, da se ves čas močno trudi za svojo postavo in da se marsikdo ne zaveda, koliko dela je potrebnega za to.

Njeno “delo” oz “služba” je, da dobro izgleda.
Zato ziher ne poje vsega junk fooda in se ziher giblje več kot 1h na dan – in to aktivno giblje, ne špancira v laganem koraku…

Marsikatera med nami bi zgledala takole ali še boljše, če bi imela 24 ur na dan čas se ukvarjat sama s sabo.
Če bi si lahko privoščila varuške, gospodinjsko pomočnico, osebnega trenerja, osebnega svetovalca za prehrano, top frizerje, stiliste, kozmetičarke in vizažiste.

Saj verjetno je res tako suha, a nihče me ne bo prepričal, da nima strij in podobnih posledic poroda. A to je fotošopirano, tako da se ne vidi.

Drugače pa, kljub vsemu, ima lepo postavo, vsaka čast ji.


sem ziher, da je na dan vsaj tri ure v fitnesu, da ima osebnega trenerja in kuharja, ki ji pripravlja samo točno določeno hrano in pri njenem zaslužku si to lahko tudi z lahkoto privošči.
če pa bi se zapustila, pa tudi manimani ne bi bilo več.

To je Gwyneth Paltrow.

Imam 4 leta manj, enega otroka manj (a 2 leti dojenja), 10 cm manj, a točno tako postavo kot ona na sliki (brez kakih lepotnih posegov ali hude telovedbe in stradanja).

Nekaj so geni, nekaj ukvarjanje s športom od otroštva dalje (ko se telo še oblikuje), dosti pa seveda zmerna prehrana in zmerno gibanje v odrasli dobi.

Kje je tu težava? Malo športa, malo zdrave prehrane, masažice, kozmetičarka… pa imaš komot lepo postavo.

New Report

Close