Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Takole je videti 38-letna mama dveh otrok

Default avatar

jeahh

ne, tako zgleda kako obvladat fotošop.
Default avatar

waya

Ne, ženska ima dejansko tako postavo, če si jo kdaj videla na fotkah iz "resničnega življenja". S fotošopom se ti samo tolažiš. :)
Default avatar

mi2

ah dej no ona ima tako lepo postavo, to so pač geni, jaz take ne bi mogla imet nikoli, da je pa po dveh otrocih še vedno taka pa verjetno ni prišlo iz lufta, se je mogla kar potrudit.

na konkretni fotki je pa seveda tudi fotošop naredil svoje.
Default avatar

mingla

kdo pa je to? malo je podobna heidi klum, ampak heidi ima 4 otroke, kolikor vem.
Default avatar

gwinetka

saj to je čisto normalno
Default avatar

JurijovPRAVNUK

Dolgo sem potreboval, potem pa le videl, da ji na nosu piše, da ima 38 let.
Default avatar

ha?

ka ji te fali?
Default avatar

tako pač je

mi2 je napisal/a:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/ar ... ds-newsxml

Nastop v živo, ene mesec nazaj, tudi video, videov se še ne photošopira menda.

Bejba ima pač tak geštler.

Gotovo pazi, kaj je in telovadi, ima PA SIGURNO TUDI DOBRE GENE. Ne more vsaka žensa imeti takšne postave, pa čeprav je samo olive in solato.
Default avatar

fda

waya je napisal/a:
Ne, ženska ima dejansko tako postavo, če si jo kdaj videla na fotkah iz "resničnega življenja". S fotošopom se ti samo tolažiš. :)
"na fotkah iz resničnega življenja" - hahaha, tule zmaga beseda FOTKA. Si jo že videla v resnici ali samo po fotkah sklepaš, da ma tako postavo in tako lepo kožo?
Verjetno verjameš tudi, da Angelina Jolie ni anoreksična in da ima Urša Čepin naravne ustnice ?
Default avatar

Mottorist

Kdo je ta afna in kako veš, da je stara 38?
Default avatar

waya

Seveda je tudi genetsko pogojeno, ampak ženska očitno nekaj naredi zase (tudi zaradi narave posla) in ne samo stoka in joka o svoji postavi, kot večina žensk tukaj, ne da se jim pa s prstom mignit.

Glede fotošopa se pa ne rabite tolažit. Logično, da so na vsaki fotki malenkostni popravki, ampak to je to, kar vidite. Zanikrnih, debelih žensk, ne boš nikoli spremenil v lepotice, razen če iz njih narediš popolnoma drugo osebo.
Default avatar

gsgd

Oprosti ampak v videu ni slečena hehe
Saj suzana jakšič v tej oblekici bi tudi ok zgledala,bi se pa slekla ti gre pa na bruhanje.
Pa še nekaj : v vsaki takšni revi ji je photoshop,pa če verjameš ali ne
Default avatar

mi2

tako pač je je napisal/a:
mi2 je napisal/a:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/ar ... ds-newsxml

Nastop v živo, ene mesec nazaj, tudi video, videov se še ne photošopira menda.

Bejba ima pač tak geštler.

Gotovo pazi, kaj je in telovadi, ima PA SIGURNO TUDI DOBRE GENE. Ne more vsaka žensa imeti takšne postave, pa čeprav je samo olive in solato.
in kaj sem napisala jaz?
Default avatar

waya

Verjetno verjameš tudi, da Angelina Jolie ni anoreksična
Angelina absolutno JE anoreksična, kar je več kot razvidno iz fotk, kakršnihkoli.

Pa ne mi o fotošopu, ker imam dnevno opravka z njim. Mi je tudi del službe. ;)
Default avatar

Jodl št.1

Kaj to je Urška Čeferin?
Default avatar

faušste

Hehe, zanimive ste te ki se tolažite s tem da so vse te 40 letnice fotošopane, imajo za sabo operacije... Lažje je to govorit, kot pa vsak dan športat in se zdravo prehranjevat.
Default avatar

Brižinski spomeniki

Gwyneth je (menda) imela operacijo nosu in tudi brade (spet menda, v mladosti). Uradno ni nikoli priznala. V nekem intervjuju je dejala, da razmišlja o plastični operaciji (trebuh, prsa) zaradi 'škode', ki sta jo povzročili obe nosečnosti. Obenem je dejala, da se ves čas močno trudi za svojo postavo in da se marsikdo ne zaveda, koliko dela je potrebnega za to.
Default avatar

delo5uwre

Njeno "delo" oz "služba" je, da dobro izgleda.
Zato ziher ne poje vsega junk fooda in se ziher giblje več kot 1h na dan - in to aktivno giblje, ne špancira v laganem koraku...